Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Discussions / Дискусии

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#31) Old
GrabMyDick GrabMyDick is offline
 
Posts: 12
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2021
Default 28-09-2021, 16:01

в момента ти говориш за родата и децата можеш твоята баба да те гледа теб и детето ти грам не ме валнува какво пишеш и какво приказваш от такива комплексари като теб най малко ме боли �� аз че ревах ревах но и ти ревеше от вчера 26 часа!!! ти също си в му то 18 часа на ден ти минават в играта имам си пари имам си сичко и мога да седя 400 часа аз решавам това господин комплексар заспиваш сървара не несе осъзнаваш няма смисъл да ти говоря кон като теб от дума не разбира аз може да сам сякъв но ти се научи да бъдиш мъж и да си избиеш комплексите в вас
Reply With Quote
  (#32) Old
GrabMyDick GrabMyDick is offline
 
Posts: 12
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2021
Default 28-09-2021, 16:04

на моят живот наклон няма да даваш ще правя квото ми кеф каза го човекът който от 24 часа 18 часа е в му
Reply With Quote
  (#33) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 28-09-2021, 16:12

Quote:
Originally Posted by GrabMyDick View Post
в момента ти говориш за родата и децата можеш твоята баба да те гледа теб и детето ти грам не ме валнува какво пишеш и какво приказваш от такива комплексари като теб най малко ме боли �� аз че ревах ревах но и ти ревеше от вчера 26 часа!!! ти също си в му то 18 часа на ден ти минават в играта имам си пари имам си сичко и мога да седя 400 часа аз решавам това господин комплексар заспиваш сървара не несе осъзнаваш няма смисъл да ти говоря кон като теб от дума не разбира аз може да сам сякъв но ти се научи да бъдиш мъж и да си избиеш комплексите в вас

Как беше ааа да правя си от скъпото иии да имаш си всичко милионерче обаче къде ти е образованието ? Съдейки по граматиката и начина ти на изказване си ги забравил в 4ти клас ?

И приятелче не харчи цялата пенсия на баба си за кредити в му-то

Знам малко повече за личния ти живот от колкото ти се иска, така че те съветвам да не се правиш на голямата работа милионерче
Reply With Quote
  (#34) Old
GrabMyDick GrabMyDick is offline
 
Posts: 12
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2021
Default 28-09-2021, 16:18

Какъв живот ми знаеш бе хахахах ������ комплексар ставаш супер жалак знаел повече за живота ми пари да давам за кредити в му то ���� Black Red гледал ли си ти изобщо ���� виж се колко си жалак пари сам давал за кредити бягай си изби филмите другаде образованието ми е средно и ми е достатъчно стига си измисли филми по зле от цигани си измисляш ����
Reply With Quote
  (#35) Old
GrabMyDick GrabMyDick is offline
 
Posts: 12
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2021
Default 28-09-2021, 16:23

а на теб какъв ти е образованието да седиш в му то да снимаш кой какво си пише да си избиеш комплексите да оценяваш хората какви са кой как живей и кой с какво се занимава мисли ли че си интересен �� погледни си своят живот преди да оценяваш и съдиш другите
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to GrabMyDick For This Useful Post:
ScandaL (01-10-2021)
  (#36) Old
GrabMyDick GrabMyDick is offline
 
Posts: 12
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2021
Default 28-09-2021, 16:25

интересно ми е да разкажеш повече за моят личен живот щом си толкоз запознат с мерките слушам те господин комплексар
Reply With Quote
  (#37) Old
Sevced Sevced is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 28-09-2021, 16:43

айде да не се отклоняваме от основната идея на темата.
Reply With Quote
  (#38) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 28-09-2021, 16:48

Quote:
Originally Posted by Sevced View Post
айде да не се отклоняваме от основната идея на темата.
Reply With Quote
  (#39) Old
kokso kokso is offline
 
Posts: 10
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2015
Default 28-09-2021, 20:43

половин сервер мисли,че е хак а мен не баннаха за тролл пост.не се очудвам все пак български сервер шуробаджанаштината е на макс.накрая ще си играете само вие хакерите и админите.

Last edited by kokso; 28-09-2021 at 20:56.
Reply With Quote
  (#40) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 28-09-2021, 21:54

Quote:
Originally Posted by kokso View Post
половин сервер мисли,че е хак а мен не баннаха за тролл пост.не се очудвам все пак български сервер шуробаджанаштината е на макс.накрая ще си играете само вие хакерите и админите.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©