Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Georgiev Georgiev is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default Prichina za bann po account? - 11-08-2013, 15:49

Taka svR li si kuF si ne mi pyka account:Georgiev block ? snimka da vidq koga sym bugval invaziq zashto heroto s koeto sym buggval ne e bann , a acc-to 2-ro. na invaziq ot 2-3 sedmici ne s1m hodil ... da se predstavi snimka da vidq koga sym buggval invaziq shtot ne mi stava qsno 1. Georgiev svR BUg na inv 16/08/2013 22:26 ?!
  (#2) Old
Georgiev Georgiev is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 11-08-2013, 23:41

za BUGG INVAZIQ NE TRQBVA LI HEROTO DA SE BLOCKNE SAMO A NE CQLOTO ACC? CHAKAM DA VIDQ SNIMKA ILI OBESNENIE ILI DA RAZBERA ZA KVO PO ACC A NE HEROTO KOETO E BUGGVALO T1PATA INVAZIQ SHTOT NA INVAZIQ OT DOSTA VREME NE S1M HODIL OBESNENIE OT svR ili ot nqkoe drygo gm ili tyka stava vypros za li4ni vzaimotnosheniq? ^^ shtot sym napsyval nqkoi vryskar? ^^ xaxqxqqx
  (#3) Old
Georgiev Georgiev is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 13-08-2013, 23:10

svR vidqh te imash si priqtel4eta koito ti se oplakvat che im teglq mainite evala brato evala banvash me bez qsna prichina i bez dokazana ... evala ti praq kvo da kaja servera zatva propadna zaradi takiva NEKAD1RNICI KATO TEBE moito mom4e edna pri4ina nemoje mi dade qsen si mi do korenite ti ... prosto edno prosto obesnenie se iska za edin block koito za men e bez pri4ina ama ... kakto i da e napraih si ravnosmetka za teb za vas za TLO i za server4eto vi :) !
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©