Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default Запитване за правилата. - 06-11-2013, 20:46

16. It's forbidden to close Blood Castle 6 before 3 min. left. Punishment is 3 days ban on your account. Ако някой спре бц преди 3 минута. И даречем кача клип, ще бъде ли наказан, понеже доста често взеха да го правят. Да знам дали изобшо да си правя труда?
  (#2) Old
Eowyn Eowyn is offline
 
Posts: 187
Mood: Wasted
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 06-11-2013, 21:17

i snimka e dostatuchno ;)
The Following User Says Thank You to Eowyn For This Useful Post:
Friend (06-11-2013)
  (#3) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 07-11-2013, 07:07

Quote:
Originally Posted by Friend View Post
16. It's forbidden to close Blood Castle 6 before 3 min. left. Punishment is 3 days ban on your account. Ако някой спре бц преди 3 минута. И даречем кача клип, ще бъде ли наказан, понеже доста често взеха да го правят. Да знам дали изобшо да си правя труда?
Както е казал вече Eowyn, и снимка е достатъчна. Едно пояснение от мен - за да не кажеш после, че някой има симпатии към някой: Изрично е написано, че правилото е само за ВС 6, така че когато правиш снимка, постарай се някъде на снимката да се вижда ясно, че си над 281 левел.


  (#4) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 07-11-2013, 17:14

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Както е казал вече eowyn, и снимка е достатъчна. Едно пояснение от мен - за да не кажеш после, че някой има симпатии към някой: Изрично е написано, че правилото е само за ВС 6, така че когато правиш снимка, постарай се някъде на снимката да се вижда ясно, че си над 281 левел.
Да знам прочетох го и точно за БЦ 6 говоря. А отностно снимката. С уин 7 съм и не ми работи принта скрийна, ако снимам с телефона важи ли снимката или направо да си правя видеото.
  (#5) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 07-11-2013, 19:34

Quote:
Originally Posted by Friend View Post
Да знам прочетох го и точно за БЦ 6 говоря. А отностно снимката. С уин 7 съм и не ми работи принта скрийна, ако снимам с телефона важи ли снимката или направо да си правя видеото.
Ами аз също съм с windows 7 и при мен работи. Ако си с лаптоп, натискай и бутона fn преди принт скрийна и после в пейнт с ctrl + v. Ако снимаш с телефона и ясно се вижда всичко, да - важи. Ако правиш видео също.


  (#6) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 07-11-2013, 20:00

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Ами аз също съм с windows 7 и при мен работи. Ако си с лаптоп, натискай и бутона fn преди принт скрийна и после в пейнт с ctrl + v. Ако снимаш с телефона и ясно се вижда всичко, да - важи. Ако правиш видео също.
Пробвал съм с функшън бутона, не работи :). Иначе да прави кристални снимки и видеа.
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©