Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#41) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-12-2013, 18:27

Quote:
Originally Posted by dupka View Post
Другото, което е, че ти си смотания и глупавия, тъй като говоря именно за това, че никой няма доказателство, няма факти за това. И очевидно щом не са.реагирали на момента, значи не е имало проблем. Сещаш ли се? Тъпо ви е, че вие сте с връзките, а падате от човек със 140 бонус точки.
Не знам на глупав ли се правиш. МГ-то е блокната защото на АЦЦ ДУЕЛА, подчертавам на АЦЦ ДУЕЛА е използвало хак. Никой не ти говори за хоф. Аррова вчера влезна и каза така и така на ацц е позлвал хак и добави " + това и на хора имаше оплаквания от теб"
  (#42) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 18-12-2013, 18:54

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
OK, Няма повече!
Повече няма да пиша, защото ще започна да се повтарям, а няма смисъл. Каквото съм имал да казвам съм го казал, Вие си преценете.

Пс. brokep, веднъж спомена че сегашните ГМ-та са достатъчно квалифицирани да водят ХоФ, обаче гледам не се нагърбваш с отговорността, а само някфи тривиики ми правиш и ме hate-ваш от време на време, след което заключваш темите преди да съм ти отговорил...;DDDD
Ще ти отговоря на въпросите по реда, по който си ги задал:
1. Сегашните гм-та са достатъчно наясно как да правят HoF - не виждам защо да не може някой да направи точно такъв тип евент, при положение че тук, във форума, @Stephane e написал тема как се провежда HoF
2. Нищо не ми пречи да направя HoF - просто не ми се влиза в спорове с останалите членове на екипа, които искат да го проведат - след като някой иска да направи HoF, няма смисъл да се меся и да казвам, че искам аз да го правя. Когато миналия сезон (преди реса) имаше проблем с Vincent, доколкото си спомням, аз го направих и нямаше възражения?
3. Не ми е зор да хейтвам нито теб, нито някой друг от играчите - нямам причина. Ако не си наясно, нямам друг герой освен този, чиито ник е същия като ника ми във форума.
4. Локвам темите преди да ми отговориш, защото често отговорите, които може да ми поднесеш, няма да мога да ги понеса. Виждам, че така жестоко жегваш останалите във форума, че се притеснявам дали след някой твой отговор няма да получа удар и да си отида скоропостижно от белия свят, и то най-вече защото си ме засегнал толкова много, че да не мога да преживея болката и обидата.

P.S.: За да останеш поне малко доволен от отговора ми, ще направя аз HoF-a тази събота. Излишно е да казвам, че след като аз го правя, няма да допусна детинщини и обяснения из разделите на форума, както и шушукания, че евента да е предварително нагласен и победителя е ясен.

P.P.S.: Като се опитваш да пишеш на кирилица, поне си сложи един spellcheck (има го като add-on за Firefox), че допускаш правописни грешки при изписването на "някФи".


The Following User Says Thank You to brokep For This Useful Post:
Friend (18-12-2013)
  (#43) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-12-2013, 19:07

Ne mislq ,che v temata trqbva da sporite vie dvamata.
Tuk obsujdame bana na greg koito nqma smisul da bude slojen.
Ban zashtoto e s 900 str + tc..
  (#44) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 18-12-2013, 19:28

Йоане , тъпо парче!brokep си върши перфектно работата ,а ти няма админ или ГМ ,което да не си запсувал !brokep може да прави trivia или друг евент ,но поне са честни и няма победител , който да се знае дни преди евента.
  (#45) Old
krisko krisko is offline
 
Posts: 13
Thanks: 4
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 18-12-2013, 19:55

Моля модератор да изтрие излишните спорове, които не са по-темата.
  (#46) Old
ciganinmmaec ciganinmmaec is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 18-12-2013, 20:19

Ся като дигате ресовете все едно слагате на прегладнял бездомник манджа - той си дъни манджата, а въобще не помни как са се отнасяли с него и доволно-доволно си хапва без дори да обръща внимание на всичките безумия, случващи се наоколо. :)
  (#47) Old
Ifued Ifued is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 18-12-2013, 23:02

Quote:
Originally Posted by Kaelz View Post
Ifued slabo na me ubiesh :D
Az na hofa ne sum igral az. Sega edinstveniq koito moje da me ubie e Chasquido ;)
Ograbviha mi geroq i chakam veche 2ra sedmica ... nicka mi e OwnedByMe i si razmuti mozuka davias lqvo kvo te napravih :) aide tih da si .
  (#48) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-12-2013, 23:41

К'во си ме направил давиас преди 2 седмици когато нямах сет и статс?
Сега си залагам героя ,че никога ня ме килнеш.
Ай acc duel be? sh biesh ti mechtai si prosto nqsh 30 % shans vs mene ;)
  (#49) Old
RedPride RedPride is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 19-12-2013, 01:44

Quote:
Originally Posted by Kaelz View Post
К'во си ме направил давиас преди 2 седмици когато нямах сет и статс?
Сега си залагам героя ,че никога ня ме килнеш.
Ай acc duel be? sh biesh ti mechtai si prosto nqsh 30 % shans vs mene ;)
iztrii si registraciqta ot tuk, che nemoga da te gledam, molqte !
  (#50) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 19-12-2013, 06:33

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
Йоане , тъпо парче!brokep си върши перфектно работата ,а ти няма админ или ГМ ,което да не си запсувал !brokep може да прави trivia или друг евент ,но поне са честни и няма победител , който да се знае дни преди евента.
Казвате че са честни, обаче докато правеше тривиите и спечелих с 2 героя по 20 тривия points (за да запълня full bonus points) ревнахте че билo нагласено и ми били казвани отговорите предварително...:DD

ps. Знам как се пише някакви, обаче нарочно го написах така! :)


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©