Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#31) Old
BanneD BanneD is offline
 
BanneD's Avatar
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Location: Canarian Lands
Send a message via Skype™ to BanneD
Default 17-03-2015, 20:54

Kak e vyzmojno da me bannvate za 1 neshto 2 pati be ne vi li e sram sled nakazanieto mahaite temite

edin ban ot support
edin ban ot lotr
sledva gentle ?

Za edno narushenie
Reply With Quote
  (#32) Old
Bjerger Bjerger is offline
 
Bjerger's Avatar
 
Posts: 0
Mood: Dead
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Kappaland
Default 17-03-2015, 20:57

Quote:
Originally Posted by BanneD View Post
Kak e vyzmojno da me bannvate za 1 neshto 2 pati be ne vi li e sram sled nakazanieto mahaite temite

edin ban ot support
edin ban ot lotr
sledva gentle ?

Za edno narushenie
Realno gmtata ne sledqt redovno servera, glavno zaradi vida server (mudium - ne e normala/harda - da go sledqt non stop .. pone dokato igraqt v nego), nikoi ne gleda dali si bil nakazan ot drugo gm predi tova.
Reply With Quote
  (#33) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 21:10

ееее ради , кажи честно , аз се чудя къде ми се губиш, като влезнах да поиграя 1 месец в пародията. а иначе , аз писъх за нещата в оптито за който знам 100 % , знам и за други неща, но това за невидимия чекиджия не се бях сетил.
иначе най-големия парадокс е , че много убедително те убеждават в обратното , даже сега сиг. ще напишат , че сигурно си ги сънувал тия работи хахахах. и ние с още няколко момчета сме мулета разбираш ли хахаха а тия палячовци дето през живота си не са се били освен на едно място без да мърдаш и ти викат слаб , защото можеш да си оправляваш героя или по-скоро ти казват , че бягаш и си муле хаха. кажи ми как едно муле , което бяга може да килва напрудрените сополанковци и всъщото време , не може да играе. ма то ако почнеме да пишеме за всичко, освен , че ще се насере ме от смях , ще ни трябват 2 форума , не 1.
Reply With Quote
  (#34) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 21:12

BanneD , и при мене беше така :D спокойно. Просто няма смисъл да се играе в такава пародия , по-добре в чужди сървъри, не че там са цветета, ама то един чужденец добре го беше написал , дори той...., Буквално написа , че по голяма пародия никога не е играл и ще всеки, който играе този сървър е луд.
Reply With Quote
  (#35) Old
Bjerger Bjerger is offline
 
Bjerger's Avatar
 
Posts: 0
Mood: Dead
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Kappaland
Default 17-03-2015, 21:19

Quote:
Originally Posted by djingibi View Post
ееее ради , кажи честно , аз се чудя къде ми се губиш, като влезнах да поиграя 1 месец в пародията. а иначе , аз писъх за нещата в оптито за който знам 100 % , знам и за други неща, но това за невидимия чекиджия не се бях сетил.
иначе най-големия парадокс е , че много убедително те убеждават в обратното , даже сега сиг. ще напишат , че сигурно си ги сънувал тия работи хахахах. и ние с още няколко момчета сме мулета разбираш ли хахаха а тия палячовци дето през живота си не са се били освен на едно място без да мърдаш и ти викат слаб , защото можеш да си оправляваш героя или по-скоро ти казват , че бягаш и си муле хаха. кажи ми как едно муле , което бяга може да килва напрудрените сополанковци и всъщото време , не може да играе. ма то ако почнеме да пишеме за всичко, освен , че ще се насере ме от смях , ще ни трябват 2 форума , не 1.
Emi igrah harda toq sezon - verno do 18resa i mi omrazna (no i da ne mi beshe qvno shteshe da se naloji da go spra - malko sled kato prodadoh geroq sprq da mi otvarq serverite i saitovete). Napravih si kefa, zeh nekoi hof .. cukah sled rabota ili kato imah vreme i mi omrazna..
--- Ne beshe koi znae kolko losh sezon 7 hofa + 1 podaren na Turbalan, nqkolko novi priqteli, 2 specheleni kinga na duel ot edno adnato "mule".. 300 lv ot razprodadeni geroi itemi. Nqkoi star priqtel ili dosadnik, ili nqkoi nov.

Chakam noviq "proekt" za da ubivam vreme - ako stava za neshto:D
Reply With Quote
  (#36) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 21:23

иначе той цецо е забравил една случка от преди години, ама скоро ще му се упресни паметта. след месец ще вкарам колата в движение и пак сам ще отида , само , че тоя път ще го чакам 24/7 докато не го видя да влиза или излиза и ще го оставя в локва кръв, нищо , че не съм лош човек, по начало. няма да го убивам , защото не ми стиска , просто съзнавам , че ще трябва да го лежа. и сега мога да отида ама 2ри път пеша няма да го чакам , че много висене без кола не става. и тоя път направо с маската ще го чакам и последното , което ще види е един плик от т-маркет или друга верига магазини как му се спуска , я към лицето я някъде другаде и ще разбере , колко е лошо да те ударят с обикновенн плик и ще разбере тая лоена топка колко боли. като цяло отмащението не е решение и дори е смешно човек да се занимава за игра, но понякога има и изключения.
Reply With Quote
  (#37) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 21:26

абе големи веселяци , поне мажат и се защитават един друг, ако не друго хаха. важното е , че си вярват.
да не е тука , ще взема скайпа ти от ники или брат му и ще ти пиша, тия дни като имам време. :)
Reply With Quote
  (#38) Old
HUH HUH is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Default 17-03-2015, 21:41

vie za koi put shte me banvate e ?
Reply With Quote
  (#39) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 21:45

споко приятел , продължавай да играеш в най-смешния, ааа най-добрия де сървър с традиций и спазващи се правила и пак ще те баннват.
Reply With Quote
  (#40) Old
HUH HUH is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Default 17-03-2015, 21:57

Sent: 1,395 credits 17,650,000,000 zen 3 stones 81 renas 4 dinos 5 boxes of luck 9 keys+5 10 chaos 176 soul 190 bless 29 life 19 creation 9 satans to: Amaranth ... by : SUPPORT i posle gi vurna nali smeshko
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©