Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#21) Old
HallofFame HallofFame is offline
 
HallofFame's Avatar
 
Posts: 41
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 13-10-2013, 22:29

Толкова е прозрачно всичко наистина, щом гордо оповестявате пред целия сървър кой ще са "великите GM" - a именно най-коментираните и мразените същевременно. (знаете кого имам предвид)


LO:AL

Last edited by HallofFame; 14-10-2013 at 00:46.
  (#22) Old
Sm00k3R Sm00k3R is offline
 
Posts: 55
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 13-10-2013, 22:50

svR ти туза ли си ? Ако си туза направо да не го почваме този сървър ?


ПС : 23-ма човека сме
  (#23) Old
Stephane Stephane is offline
 
Posts: 155
Thanks: 1
Thanked 34 Times in 28 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Stephane
Default 13-10-2013, 23:06

Quote:
Originally Posted by Sm00k3R View Post
svR ти туза ли си ? Ако си туза направо да не го почваме този сървър ?


ПС : 23-ма човека сме
Ne e vqrno, estestveno. Nqkoi si go izmisli tova predi baq vreme. Nema shans toq bokluk TuZa nqkoga da e GM pri nas, razberete go.
  (#24) Old
araneae araneae is offline
 
araneae's Avatar
 
Posts: 16
Mood: Inspired
Thanks: 3
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Sep 2013
Default 14-10-2013, 00:22

Точно той си е..
Имаше едно гм (DeaD) и ти казах, че бие тантали с него.. нещо повече аз (Volibear) те викнах и бях с теб в таркан, когато го хвана! След това отново се сдоби с ГМ (svR). Пък и да не забравяме, че след като спря да влиза - "ГМ героя" беше даден на други хора и им беше казано на кого е бил "ГМ героя"...
Нека си го има ГМ героя, просто да не се лъжем.
  (#25) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 14-10-2013, 00:39

Quote:
Originally Posted by halloffame View Post
Толкова е прозрачно всичко, щом гордо оповестявате пред целия сървър кой ще са "великите gm" - a именно най-коментираните и мразените същевременно. (знаете кого имам предвид)
Аз честно казано се надявам да нямаш мен предвид...


  (#26) Old
HallofFame HallofFame is offline
 
HallofFame's Avatar
 
Posts: 41
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 00:49

@brokep, не си ти, с теб не съм имал допирна точка или да си ми направил лошо впечатление, иначе щях да го запомня. Просто мога да дам доказателства как ми пише от скайпа на svr - "къде ми е кундуна и останалите айтеми" , който спечелих, като взех acc-to на тоя, който преди това му го беше взел на него- Pakostnika,TuZa,GG-500.


LO:AL

Last edited by HallofFame; 14-10-2013 at 00:55.
  (#27) Old
`svR `svR is offline
 
Posts: 47
Mood: HaHa
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to `svR
Default 14-10-2013, 01:43

Quote:
Originally Posted by halloffame View Post
@brokep, не си ти, с теб не съм имал допирна точка или да си ми направил лошо впечатление, иначе щях да го запомня. Просто мога да дам доказателства как ми пише от скайпа на svr - "къде ми е кундуна и останалите айтеми" , който спечелих, като взех acc-to на тоя, който преди това му го беше взел на него- pakostnika,tuza,gg-500.
Преди да се изказваш така моля,дай лог на това което съм ти казал (ако е като снимка е още по добре)
  (#28) Old
Sm00k3R Sm00k3R is offline
 
Posts: 55
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 01:55

Quote:
Originally Posted by Stephane View Post
Ne e vqrno, estestveno. Nqkoi si go izmisli tova predi baq vreme. Nema shans toq bokluk TuZa nqkoga da e GM pri nas, razberete go.
nadqvam se da nqma hora koito da sa oblagodetelstveni ot tova che daden chovek e gm !
  (#29) Old
Sm00k3R Sm00k3R is offline
 
Posts: 55
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 01:58

Quote:
Originally Posted by araneae View Post
Точно той си е..
Имаше едно гм (DeaD) и ти казах, че бие тантали с него.. нещо повече аз (Volibear) те викнах и бях с теб в таркан, когато го хвана! След това отново се сдоби с ГМ (svR). Пък и да не забравяме, че след като спря да влиза - "ГМ героя" беше даден на други хора и им беше казано на кого е бил "ГМ героя"...
Нека си го има ГМ героя, просто да не се лъжем.

Nai - dobre e da ima pravila kakto za naz normal user taka i za game master`s ( i da nqma kompromisi ) !


PS: Samo Dobrite i istinskite igrachi iskat dostoina i chestna igra !!

Last edited by Sm00k3R; 14-10-2013 at 02:06.
  (#30) Old
HallofFame HallofFame is offline
 
HallofFame's Avatar
 
Posts: 41
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 04:14

Не би ли трябвало ние играчите да оправляваме сървъра, ако ме разбирате.
А това за прозрачността е найстина правилно, защото само след споменаването на името "svr" , толкова прозрачни нередности ни удариха в съзнанието че няма да коментирам.


И така...как сървърът ще се оправлява, като 90 % от играчите мразят 1 гм, има си определини причини, които всички знаем. Толкова ли е незаменимо това GM или има друга не спомената ча$т, заради която е назначен. Толкова ли много ще доприне$е? Толкова ли е ценен за екипа Ви, или както споменах по-горе друга негова черта е толкава ва$жна.Нека просто се $мени, също е имал време да се доказва 1,2,3 сезона - не е успял, то се вижда само по реакциите на 90 % от сървъра че го ненавижда.... нека се даде шанс на друг/нов GM, който до $ега не е бил. (Не визирам себе си, аз не съм запознат), а някой който ще си върши работата, а дори и да не я върши да не разбива сървъра, каквато възможност се дава на гореспоменатия svR отново и отновo. Ако е възможно, ще може ли да видим есетата, тъй като не вярвам да го владее толкова добре английския, щом не може дори да пише правилно на родния си език. :))


LO:AL

Last edited by HallofFame; 14-10-2013 at 04:42.
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©