Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
man0v man0v is offline
 
man0v's Avatar
 
Posts: 239
Mood: Amazed
Thanks: 3
Thanked 14 Times in 12 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 13-10-2013, 18:13

Аве на който не му отърва да фаща пътяяя веееее мишоцийй.

Къде е доказано че Бие ТАНТАЛИ ? И КОЛКО ПЪТИ ДА КАЖА ЧЕ ГАМЕ МАСТЕРИТЕ НЕМОГАТ ДА ДИСКОНЕКТВАТ ХОРАТА ВИЕ СТЕ ЕГАТИ ПРОСТИТЕ УЛИГОФРЕНИ!!!!!!!!!!!!

ЯД МА ФАЩА НА ВАС,САМОУБИЙТЕ СА ПО-ДОБРЕ!!
НАПРАО МИ КИПНА ОТ ИЗЛИШНИ ТЕМИ ЧЕСНО
  (#12) Old
`svR `svR is offline
 
Posts: 47
Mood: HaHa
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to `svR
Default 13-10-2013, 18:18

Quote:
Originally Posted by posseidon View Post
Всеки те знае бе, и познатите дори те изказват. Ще ми говориш кой и къде трябва да бъде че да те знае какъв си. Има още 1 нещо което е безсмислено защото и да пишем Цецо няма да те махна. Като има човек който да му дава пари как да те махне- лесно,чисто, и просто.
Всеки ме знае ? Познати я ми посочи един познат ?
  (#13) Old
`svR `svR is offline
 
Posts: 47
Mood: HaHa
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to `svR
Default 13-10-2013, 18:21

А и това че някой хора не са доволни за това че в сървара има правила това не мой проблем няма тук да стана на шуробаджанащина всеки да прави какво си иска.А това за танталите лично ме спамите да влизам в таркан да баннвам тези който бъгват оделно е да не казвам един тук дето критикува ми реве че иска да е "ГМ" но това че не стана по неговата и дай сега да храним не става така играчи( ако мога да Ви нарека играчи)
  (#14) Old
UnFoRgiVeN UnFoRgiVeN is offline
 
UnFoRgiVeN's Avatar
 
Posts: 55
Mood: HaHa
Thanks: 23
Thanked 13 Times in 12 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 13-10-2013, 18:24

Quote:
Originally Posted by `svR View Post
А и това че някой хора не са доволни за това че в сървара има правила това не мой проблем няма тук да стана на шуробаджанащина всеки да прави какво си иска.А това за танталите лично ме спамите да влизам в таркан да баннвам тези който бъгват оделно е да не казвам един тук дето критикува ми реве че иска да е "ГМ" но това че не стана по неговата и дай сега да храним не става така играчи( ако мога да Ви нарека играчи)
Vseki e po-golqm igrach ot tebe TuZe priemi go...Tova,che vseki sezon davash pari za da te oblekat ne e rabota Znaem,che go znaesh,che si bot,no ne si go priel.....Otidi na psixolog za da go priemesh
  (#15) Old
man0v man0v is offline
 
man0v's Avatar
 
Posts: 239
Mood: Amazed
Thanks: 3
Thanked 14 Times in 12 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 13-10-2013, 18:26

ЛоКНЕТЕ ТЕМАТА ЧЕ СА НЕРВА ВЕ!И ШЕ ПАДАТ ГЛАВИ КРАЙ ЧЕРНОМОРИЕТО
  (#16) Old
Outta Outta is offline
 
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 13-10-2013, 18:46

Quote:
Originally Posted by man0v View Post
Аве на който не му отърва да фаща пътяяя веееее мишоцийй.

Къде е доказано че Бие ТАНТАЛИ ? И КОЛКО ПЪТИ ДА КАЖА ЧЕ ГАМЕ МАСТЕРИТЕ НЕМОГАТ ДА ДИСКОНЕКТВАТ ХОРАТА ВИЕ СТЕ ЕГАТИ ПРОСТИТЕ УЛИГОФРЕНИ!!!!!!!!!!!!

ЯД МА ФАЩА НА ВАС,САМОУБИЙТЕ СА ПО-ДОБРЕ!!
НАПРАО МИ КИПНА ОТ ИЗЛИШНИ ТЕМИ ЧЕСНО
На него не му се и налага да бие тантали. Той започва с сет в валута

Знаете ли кой друг започва с сет? ТсеКО предния сезон започна с фулл комплект итеми и даже беше гм. Винсент си беше раздал пасса на 30+ човека и от там идваха аномалиите един оспорваше друг ги вършеше и така. Ако чакате промяна не се надявайте. Приемете играта такава каквато е.

Колкото до туза и шуроба.. тая дума му се задръства в гърлото и повръша. Също както повръща когато прави свирка за сет. Тоя ако един сезон не му аднат сет ще си пререже вените. Нямате си и на идея колко е смешен. Преди 3-4 реса когато не му бяха аднали сет се отказа на 3тия ден. Жалък е и не става за нищо.

Last edited by Outta; 13-10-2013 at 18:50.
  (#17) Old
man0v man0v is offline
 
man0v's Avatar
 
Posts: 239
Mood: Amazed
Thanks: 3
Thanked 14 Times in 12 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 13-10-2013, 20:08

Quote:
Originally Posted by outta View Post
На него не му се и налага да бие тантали. Той започва с сет в валута

Знаете ли кой друг започва с сет? ТсеКО предния сезон започна с фулл комплект итеми и даже беше гм. Винсент си беше раздал пасса на 30+ човека и от там идваха аномалиите един оспорваше друг ги вършеше и така. Ако чакате промяна не се надявайте. Приемете играта такава каквато е.

Колкото до туза и шуроба.. тая дума му се задръства в гърлото и повръша. Също както повръща когато прави свирка за сет. Тоя ако един сезон не му аднат сет ще си пререже вените. Нямате си и на идея колко е смешен. Преди 3-4 реса когато не му бяха аднали сет се отказа на 3тия ден. Жалък е и не става за нищо.
Тсеко Адднат ? :d :d :d :d АЬХАЬХЬАХЬАХЬА СЪЛЗИ ОТ СМЯХХХ
  (#18) Old
Outta Outta is offline
 
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 13-10-2013, 20:09

Quote:
Originally Posted by man0v View Post
Тсеко Адднат ? :d :d :d :d АЬХАЬХЬАХЬАХЬА СЪЛЗИ ОТ СМЯХХХ
Бях му в гилда аднат беше започна с крила рингове и сет започнахме с едно парти. Той си каза и показа другото е спам..
  (#19) Old
Stephane Stephane is offline
 
Posts: 155
Thanks: 1
Thanked 34 Times in 28 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Stephane
Default 13-10-2013, 21:04

Shte ima dva stari GM ( brokep i svR ) i dvama novi izbrani ot konkursa, no oshte ne sa mi kazali kak shte se pishat v igrata. Shte bude opovesteno po-kusno. Prozrachnostta shte e maximalna tozi sezon.
  (#20) Old
knives knives is offline
 
Posts: 27
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 13-10-2013, 22:23

Quote:
Originally Posted by Stephane View Post
Shte ima dva stari GM ( brokep i svR ) i dvama novi izbrani ot konkursa, no oshte ne sa mi kazali kak shte se pishat v igrata. Shte bude opovesteno po-kusno. Prozrachnostta shte e maximalna tozi sezon.
you should chose minimum 1 gm from other country then bulgaria.my point.

P.S. is better for your srv to treate you server like a international one.more people mean more sms send=more money for you.if you do only bulgarian, people from other country will leave.that means less sms, less money.be smart my friend.i wish you all the best.

Last edited by knives; 13-10-2013 at 22:26.
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©