Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
MALAVITA MALAVITA is offline
 
MALAVITA's Avatar
 
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jan 2019
Lightbulb Pvp duels with reword - 15-01-2019, 19:41

Здравейте, от известно време ме преследва следнага идея:

За мен, а предполагам има и други, неделният хоф е най - голямото удоволствие и предизвикателство в играта.
Не ме разбирайте погрешно, останалите евенти като инвазия, скай, бц, дс, уорм също носят доста нерви и усмивки, но лично на мен хофа ми е любимец.
Единственият му недостатък, е че е веднъж седмично. Ествествено може би това е и част от причината да е толкова харесван, ако беше всеки ден най - вероятно да ни е омръзнал вече, а и така е съчетан с дигането на ресетите . Също така не може да очакваме гм-тата да поемат такъв товар.

Тук идва и моето предложение:

Защо не си направим ( Ние играчите ) едно копие на хоф, като пвп предизвикателство, със някаква награда. Наградата може да бъде изградена от някакъв " вход " който всеки желаещ да участва ще трябва да внесе. Прост пример 10 см-та внасят по 50 кр, спечелилият пвп предизвикателсвото си тръгва с 500. Естествено входа и наградата могат да бъдат и други, и в други размери и тн. Между нас можем да изберем организатор, който да събере съответните такси за " вход " ( примерно пратени като гифт от сайта, за да има следи и всичко да е на яве ) и после да връчи събрана награта на класиралият се първи. Би било хубаво ако някой от админите/гм-тата се включи като единствено се наеме в случай, че възникне някаква пумярска ситуация да се намеси. Тоест да има сигурност. Всичко е лесно провериму и доказуемо, особено ако входа се събира и праща чрез гифт опцията от сайта. Още по - добре естевено би било ако някое гм се съгласи той да събира входа и да дава награта, но да не ставаме нагли. Достатъчно би било, просто някое гм да се натовари със задачата, ако възникне някаква циганийка да се намеси, така всички ще сме спокойни и всичко ще е гарантирано, без имами и тн.

Мисля, че би било доста интересно и при по - висок вход доста примамливо -10 човека х 500 кр = 1вият взима 5к. ( примерно )
Лично за мен гореописаното би трябвало да е по раси, смесено би било неравно все още, а и бягаме малко от идеята 1вс1, защото ще се почнат партита буфове и тн.

Надявам се идеята ми да намери привърженици и скоро да видим реализация. Тук нещата не опират до админ и гм, а до самите нас. Темата се нуждае от дискусия и мисля, че има доста потенциал, с доза въображение може да го направим доста интересно. Може на няколко седмици или 1ж в месеца да се организираме някакъв GRAND ROYAL PVP DUEL WITH REWARD ( :D ), който примерно да е с висок вход, примерно 1к кредити, спечелилият съответно да си тръгне крайно богат. През останалите седмици да се правят други с по - малък вход. Може да се направи такъв с вход итем примерно от бокс + 5, 11 с опции реф дд, реф рате, реф дд Л и тн. Правилата чакат да ги напишем :) (y)

Last edited by MALAVITA; 15-01-2019 at 20:00.
Reply With Quote
  (#2) Old
MALAVITA MALAVITA is offline
 
MALAVITA's Avatar
 
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jan 2019
Default 15-01-2019, 19:47

второто ми предложение, по описаното по - горе е този четвъртак вечерта или тази събота ( може и през деня тъй като е почивен ден ) при наличието на заинтересовани да направим един sm pvp duel with reward, като предлагам входа да е 200кр. предлагам, за да има тръпка и наградата да е примамлива събраното количество от вход да го взима само спечелилият. тоест да няма награди за 2ро и 3то място.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©