Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
4ipi123 4ipi123 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default Реформа - 31-07-2021, 20:08

Кратко,точно и ясно:
1 - Макс лвл. 350 ( и за ХОФ)
2 - Всяка седмица да се вдига реса.
ЗАЩО?
Доста скучно се случват нещата според мен доста хора чакат х80 и в момента в който се пусне 70% ще изчезнат. Трябва да се раздвижи нещо. Ресети всяка седмица, IC2, Castle Siege и т.н. Моля да споделите мнение, благодаря!
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to 4ipi123 For This Useful Post:
gucci^gang (01-08-2021), hrisiz (01-08-2021), Rauch123 (31-07-2021)
  (#2) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 31-07-2021, 20:13

agree
Reply With Quote
  (#3) Old
4ipi123 4ipi123 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 31-07-2021, 20:19

Допълвам: Quest, Invasia( ПОНЕ ПО 1 /бокс+1/2/3/ в последствие 4/5) да има смисъл играта иначе пускаме АФК и чакаме ХОФ :)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to 4ipi123 For This Useful Post:
Rauch123 (31-07-2021)
  (#4) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Smile 01-08-2021, 21:29

Първо искам да кажа, че х80 няма изгледи да се рестартира скоро, а и няма причина за това. Все ище има много редовни играчи там и точно стигнахме ресовете, на които стана интересно. Най-после важат опциите rate+dd и rate+ref, не играят всички с еднакъв сет и статс, а и току що се пуснаха най-силните предмети, тепърва почват да се събират сетове. Тези, които "чакате" рестарта там, преспокойно можете да почнете да играете още сега, новите герои започват от 20 рес, а не от 0, това е направено с цел да се улеснят новите играчи. Но хайде да не говорим колко много хора били чакали рестарта, защото като се рестартира играете всички по 2 дена и след това спамите цял ден постове кой колко ресов герой бил продавал, досадно е.

Съгласен съм, че в Rage нещата се случват много монотонно, сървъра го осакатиха още като махнаха CS, наистина няма нищо за правене. Аз например вдигнах 400 левел и сега не съм влизал от 2 дни заради това, че няма какво да правя като вляза и сигурно няма да вляза сега цялата седмица до HOF евента. Ако сравним двата сървъра, има много повече динамика в х80 - worm-ове, DS, BC, sky и инвазия, постоянно има какво да се прави там. А като спечелиш някой от тези евенти, получаваш задоволителна награда - веднага се тегли предмет от сайта, а ако си отишъл в BC да събираш камъни да си вдигаш предметите също знаеш, че няма как да си влязъл напразно, защото винаги пада по нещо. Докато тук, може 3 BC-та да направиш и да не ти падне даже и 1 чаос. Това прави играта тук всичко, но не и развлекателна.
Но по-големият проблем на сървъра е друг. До колкото успях да установя, един от админите тук играе в сървъра с нормален герой и с помощта на админския му герой действа срещу всички от вражески гилдии за да си създаде предимство - дисконектване през нощта, взимане и изтриване на предмети директно от акаунтите ни, каруцарско псуване на пост, защото колкото и да прекрачи границата, винаги ще се отърве с минимално или никакво наказание, тъй като сам си е админ и той решава колко да му бъде наказанието, но за да не прави прекалено очевадно това, което се случва, понякога си лепка по един бан като реши, че му е писнало да се зомбира и иска да си почине няколко дена от играта. Няколко дни след старта на сървъра хванаха един как си мовка реснатите герои в dark Atlans да си спестява време. Понеже не съм го видял лично, не знам до колко е достоверен този слух, обаче не бих бил изненадан ако е истина.
Не съм наясно кой точно опъва струните, но според това, което виждам главният админ се опитва да създаде нещо, а псевдо-админите му унищожават труда с техните своеволия. След като ги оставя толкова дълго време да си вършеят, може би просто му се действа зад гърба и за това не се предприема нищо.
Моето мнение е, че докато има админи, които си имат лични герои в сървъра, никога няма да се постигне просперитет и доволни играчи. Ако направим една съпоставка на сървърите на BattleZone в момента и тези от преди години, сега при всеки рестартиран сървър популацията започва да намалява с всеки изминал ден, а едно време имаше всеки ден нови играчи и сървърите бяха препълнени. Чакал съм по 20-30 минути да се освободи място да вляза. Но едно време не се правеха такива ... номера, или може би не до такава степен, затова и на хората им харесваше да играят.
Относно скуката - това лесно може да се промени, ако се направят някои корекции. Ето и моите предложения:

(1)*Всички нови герои да започват от 2 рес
Първите ресове винаги са голяма спънка за новите играчи, ние в началото вдигахме с бъфери и не беше толкова кофти, но вече като ги няма бъферите е много по-трудно за новите герои да наваксат. Ако се почва от 2 рес, това ще е предпоставка за увеличаване на популацията на сървъра.
(2)*Да се върнат спотовете както си бяха преди
Герои, които нямат Evil spirit, хващат само половината от мобовете на целия спот, а останалите блуждаят около тях. SM и MG вдигат на двойно повече мобове, да игнорираме и че могат да бият в BC и DS. Останалите 3 класа трябва да разчитат единствено на бонус парти за да смогват, иначе 2 седмици не можеш да вдигнеш макс левел. За това да се разпределят спотовете - половината за BK и половината за SM. Тоест половината да се spawn-ват на фиксирани координати, а другата половина да са разпръснати и да може да се фарми на тях. Също във връзка със спотовете, предлагам някои от спотовете в Arena да се заместят със мобовете, които са били пренебрегвани от години насам, а именно Drakan, Beam Knight, Centurion, Death Angel и останалите мобове от Kalima, съответно в Davias - Ice Monster и Ice Queen, в Losttower7 - Balrog. Може да върнете и Bali, за мен спота с тях беше емблематичен и всички много ги обичаме и с нетърпение ги очакваме отново
(3)*Да се добави в сайта опция за вдигане на нивото на ring и pendant, срещу jewels или кредити
Цената да е нарастваща за всяко следващо ниво. Например:
Ring +0 да се направи на +1 срещу цената от 10 bless + 10 soul.
Ring +1 да се направи на +2 срещу цената от 20 bless + 20 soul.
...
Ring +6 да се направи на +7 срещу цената от 70 bless + 70 soul.
и т.н.
Ring и Pendant от +10 до +13 да се вдигат единствено срещу кредити и цената отново да бъде нарастваща. Например:
Ring +9 да се вдигне на +10 срещу цената от 500 credits.
Ring +10 да се направи на +11 срещу цената от 1000 credits.
и т.н. до +13.
Също предлагам и опция за качване на Auto HP recovery до 7% на същият принцип:
Ring с 0% да се направи на 1% срещу цената от 20 creation + 20 life
Ring с 1% да се направи на 2% срещу цената от 40 creation + 40 life
и т.н. до 5%.
За 6% и 7% цените да бъдат в кредити, например 1000 кредита и 2000 кредита.
Цените са примерни, разбира се, но схванахте идеята. С течение на времето, кредитите си загубиха стойността, вече много рядко някой се съгласява да продаде предмет срещу кредити, повечето търсят да го разменят единствено срещу друг предмет. За това имаме нужда от повече опции с кредити, а тези, които са си вдигнали сетовете на +13 ще има за какво да продължават да фармят още камъни. Целта на предложението е да може всеки герой да се развива до безкрайност, а не да се стига до една крайна точка и нататъка да влизаш само за чат с гилдията. Ако си направите сметка, ще видите, че да вдигнеш един ring/pendant на +13 ще бъде много трудно постижимо, а да не говорим за цели три.
(4)*Всички видове jewels да се направят на валута за търга
Освен досегашните валути zen и кредити, да се добавят и всички видове камъни, както и Rena.
(5)*Да могат да се носят Unilia и Dinorant
Имам спомени, че бъга с тях беше изчистен още преди години, следователно няма причина да са забранени. Да се премахнат от валутите за търга и да може да се носят в играта. Също да се разрешат на HOF евент, защото не знам дали забелязвате, но в момента играем дуели на късмета - на кого героят му ще залегне повече пъти по време на дуела. Когато са върху Dino, героите не залягат и ще се вижда реално кой е по-силният. Освен това се дава switch преди всеки дуел, така даже и някой да успее да направи бъг, веднага ще изчезне бъга и няма да повлияе на дуела. Стига вече случаен фактор при дуелите!
(6)*Да се пуснат инвазии с Budge Dragon, който пуска Box of Luck
Да се ражда по 1 златно драконче във всеки от трите мапа, на всеки час. За добавяне на опция Luck на предмет, да се използва Box of Luck вместо Rena. Съответно и наградите от Sky и BC да се променят на Box of Luck.
(7)*Да се добави бос в Devil Square 6
При 5 минути оставащо време да се ражда бос, който да пуска предмет с excellent опции. Предметът да е на случаен принцип и опциите също. И да падат всички части, а не само тези, които допълват ancient сетовете.

Във връзка с предложенията на колегата, които е написал темата ще кажа следното: Гласувам ЗА с двете ръце за 350 левел да бъде максимален, както и да се пуснат Icarus2 и CS. Гласувам ПРОТИВ предложениието да се вдига рес всяка седмица и ето защо - вдигане на левели в общият случай означава безмозъчно седене AFK, това е основното, което правим в момента и мисля, че това беше и целта на темата, да имаме повече евенти вместо AFK.

Промените ще подействат освежаващо на сървъра. От моята гледна точка, много от играчите се отказаха заради еднообразието, което имаме от години. Общувам в дискорд с немалко настоящи и бивши играчи на BattleZone сървърите и всички споделяме едно мнение - нещо трябва да се промени.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to gucci^gang For This Useful Post:
hrisiz (01-08-2021)
  (#5) Old
hrisiz hrisiz is offline
 
Posts: 2
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 01-08-2021, 22:40


*Всички нови герои да започват от 2 рес -

*Да се върнат спотовете както си бяха преди - Не знам как са били преди, но съм съгласен, че само SM и MG могат да вдигат спокойно в момента. Трябва промяна!

*Да се добави в сайта опция за вдигане на нивото на ring и pendant, срещу jewels или кредити - Интересна идея, но не съм сигурен какво печелим от това освен resistance. Така че няма да е нещо супер желано и смятам че цената не трябва да е много висока. Трябва и преди да се пусне, да се тества до какви проблеми би могло да доведе.

*Всички видове jewels да се направят на валута за търга - Не е лоша идея, но търга в момента е безполезен според мен след втория предмет спрях да го следя така и така.

*Да могат да се носят Unilia и Dinorant - Ще е хубаво да се носят, ако няма бъг, но не трябва според мен да се махат от търга така са по полезни(ако търга беше полезен)

*Да се пуснат инвазии с Budge Dragon, който пуска Box of Luck - Според мен Box of Luck, е box, който може да бъде настроен за дропа и е по-добре да се направи някакъв смислен дроп от него вземто да се предава в сайта. Рените са си ОК според мен. Но и аз съм ЗА да се пусне нещо като инвазия дори в такъв вид на малко драконче и само Box of Luck. Идеята да няма инвазия не беше лоша но дропа не EXL предмети е нечовешки висок от mobo-ве. Има герой с цели exl сетове. Това според мен не трябва да е възможно при положение че няма INV. Да не говорим че вече има няколко Resurrection Staff-a(което би трябвало да пада от box+5)

*Да се добави бос в Devil Square 6 - Абсолютно ни трябва нещо смислено в DS. Спрях да ходя на DS, защото ми е безполезно. 20 мин загуба на време и накрая за какво за един ключ. И тоя дроп на предмети с ключове ми е направо смешен. Аз бих предложил на следващия сезон да можеш да си избираш предмето от кой сет искаш, но примерно по слабите сетове да струват 1 ключ, а най-силните сетове 10 ключа. Така ще трябва да решаваш дали искаш да дадеш ключовете си за по-слаби предмети, които все пак ще те boost-нат или ще събираш ключове и ще си вземеш предмети по натам. И със сигурност 1 ключ на час(от CC) и още един на 2 часа(от DS) е много, aко предмет струва 2 ключа. Бих се радвал да се запазят времената, но да се направят много по скъпи предметите. Примерно от 10 до 25/30 ключа. И ако се избират ще си заслужава да събираш толкова. Иначе за босовете си мисля че това е нещо, което е вече планирано просто може би са го оставили за по натам във времето.

400lvl михаресва на мен. Дава възможност ако имаш желание въпреки че се реска на 350 да се постараеш още малко и да вземеш още някой левъл. Така ако има много event-и може да се наложи да избираш между това да дигнеш левъл и да ходиш на event-и.

Иначе и аз съм с 2 ръце за това да се раздвижи играта. Буквално от 2 седмици седя само AFK и дори като спре PC или ме disc-не поради някаква причина не си правя труда да го пусна докато не ми е скучно и не седна пред PC. Някога в други сървъри съм си правил аларми и скриптове да следят сайта дали ме е дискнало, че да ставам да го пускам героя да бие, а тук просто не ми пука вече.

Според мен CS e страхотен event, но не в момента. В сървъра има два guild-a най-много. Смятам че Guild-овете трябва да претърпят малка промяна по някакъв начин така че да се сформират повече guild-и и да стане по интересен CS event-a.

Едно предложение което бях пратил преди време към админа, но не получих отговор, но може би тук беше по правилното място да го пусна:
Според мен sky-a e нещо като guild event, защото ако е по смислена награда guild-овете ще се организират да влизат. В момента съм виждал доста sky event-и, които не са започнали поради това че няма хора вътре. Предложенето ми беше да се добави нещо като guild point, който да се печели от Sky. Героя, който вземе sky-a, според това от кой guild e да добави точка към guild-a. В полседствие тази точка да се използва от Guild Master-a за закупуване на предмети от сайта за guild-a си(предметите да са най-силните възможни за ДАДЕНИЯ МОМЕНТ ОТ СЪРВЪРА и да струват примерно 30 точки - това ще е към 2/3 предмета на седмица). Така според мен, поради това че повече хора ще искат предмети, ще трябва да са част от организиран guild. И с това се надявам да се направят повече guild-и както и да се надъхат да се организират за sky-ове и понеже отделния играч няма да влиза да играе само за себе си, но и за други хора според мен бихме били по мотивирани да влезем за да не разочароваме приятели си. След някакво време като се сформират повече guild-и ще има смисъл от CS event-a.

Quest системата не е лошо, но обикновенно Quest-ите са скучни и не съм сигурен, че си заслужава. Трябва и всеки сезон да са динамични иначе хората, които играя от повече време знаят какво да събират.

Last edited by hrisiz; 01-08-2021 at 22:48.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to hrisiz For This Useful Post:
gucci^gang (01-08-2021)
  (#6) Old
hunt hunt is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2021
Default 02-08-2021, 00:00

съгласен съм с почти всичко описано по горе. точно 10 15 човека едни и същи играем . и ако не се промени това , и те ще престанат да играят. също може да се направи , победителя от предното цц да не може да влиза в следващото . за реса също съм на мнение ,че по 1 на седмица да се вдига е добре. или на някакъв период от време , просто вдигни с 5 реса и който иска да ги прави. примерно в началото на месеца вдигни с 5-6 реса и след 1 месец пак. мое мнение.
Reply With Quote
  (#7) Old
hrisiz hrisiz is offline
 
Posts: 2
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 02-08-2021, 10:14

Quote:
Originally Posted by hunt View Post
съгласен съм с почти всичко описано по горе. точно 10 15 човека едни и същи играем . и ако не се промени това , и те ще престанат да играят. също може да се направи , победителя от предното цц да не може да влиза в следващото . за реса също съм на мнение ,че по 1 на седмица да се вдига е добре. или на някакъв период от време , просто вдигни с 5 реса и който иска да ги прави. примерно в началото на месеца вдигни с 5-6 реса и след 1 месец пак. мое мнение.
Това за CC победителя да не може да влиза на следващото и аз го мислех, но в крана сметка смятам, че няма смисъл да се ограничават хората. Искаме да играят повече, а не да ги спираме. Това би било нужно, ако всеки път го взима един и същ играч, но вече(след промените на скиловете и дигането на СМ точките) си мисля че не е така.

За ресовете не съм съгласен да са 5 на месец, защото тогава HoF-а ще трябва да стане на месец, което е твърде много време. Идеята на вдигането на ресовете е да се ограничат тези, които вдигат левъл по-бързо, така че да ги настигнат тези, които вдигат левъл по-бавно. По този начин сме горе долу равни на HoF, иначе може да има разлика от няколко реса(дори 1 rr разлика е много) за HoF-а. 1 rr на 2 седмици според мен е идеално за да имат време хората да вдигнат левъл 400. Мисля си че може да е готино, ако се направят повече event-и, които да си заслужават по такъв начин, че да има играчи, които да се откажат от това да вдигнат последните 50levels, a да играят event-ите. Според мен ако има по-смислени event-и(Sky/DS/BC/CC), отново ще има бутането да се вдигне бързо левъл за да може да се ходи на тези event-и.

Да добавя към идеята ми за sky-a от предния ми пост: Мисля че може да се направи Sky-a да изисква да си макс рес и макс левъл за да влезеш. Ако за реса не е възжможно, то може би и само да си над 350левъл ще е ОК. Така ще има играчи, които няма да реснат за да могат да влизат в sky и ще има и играчи, които ще реснат и ще бързат да вдигнат левъл 350 за да могат да влязат в sky.

Според мен играта трябва да се завърти покрай Sky/DS/BC/CC и ще стане интересно.

Last edited by hrisiz; 02-08-2021 at 10:18.
Reply With Quote
  (#8) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 02-08-2021, 23:05

Quote:
Originally Posted by gucci^gang View Post
първо искам да кажа, че х80 няма изгледи да се рестартира скоро, а и няма причина за това. все ище има много редовни играчи там и точно стигнахме ресовете, на които стана интересно. най-после важат опциите rate+dd и rate+ref, не играят всички с еднакъв сет и статс, а и току що се пуснаха най-силните предмети, тепърва почват да се събират сетове. тези, които "чакате" рестарта там, преспокойно можете да почнете да играете още сега, новите герои започват от 20 рес, а не от 0, това е направено с цел да се улеснят новите играчи. но хайде да не говорим колко много хора били чакали рестарта, защото като се рестартира играете всички по 2 дена и след това спамите цял ден постове кой колко ресов герой бил продавал, досадно е.

съгласен съм, че в rage нещата се случват много монотонно, сървъра го осакатиха още като махнаха cs, наистина няма нищо за правене. аз например вдигнах 400 левел и сега не съм влизал от 2 дни заради това, че няма какво да правя като вляза и сигурно няма да вляза сега цялата седмица до hof евента. ако сравним двата сървъра, има много повече динамика в х80 - worm-ове, ds, bc, sky и инвазия, постоянно има какво да се прави там. а като спечелиш някой от тези евенти, получаваш задоволителна награда - веднага се тегли предмет от сайта, а ако си отишъл в bc да събираш камъни да си вдигаш предметите също знаеш, че няма как да си влязъл напразно, защото винаги пада по нещо. докато тук, може 3 bc-та да направиш и да не ти падне даже и 1 чаос. това прави играта тук всичко, но не и развлекателна.
но по-големият проблем на сървъра е друг. до колкото успях да установя, един от админите тук играе в сървъра с нормален герой и с помощта на админския му герой действа срещу всички от вражески гилдии за да си създаде предимство - дисконектване през нощта, взимане и изтриване на предмети директно от акаунтите ни, каруцарско псуване на пост, защото колкото и да прекрачи границата, винаги ще се отърве с минимално или никакво наказание, тъй като сам си е админ и той решава колко да му бъде наказанието, но за да не прави прекалено очевадно това, което се случва, понякога си лепка по един бан като реши, че му е писнало да се зомбира и иска да си почине няколко дена от играта. няколко дни след старта на сървъра хванаха един как си мовка реснатите герои в dark atlans да си спестява време. понеже не съм го видял лично, не знам до колко е достоверен този слух, обаче не бих бил изненадан ако е истина.
не съм наясно кой точно опъва струните, но според това, което виждам главният админ се опитва да създаде нещо, а псевдо-админите му унищожават труда с техните своеволия. след като ги оставя толкова дълго време да си вършеят, може би просто му се действа зад гърба и за това не се предприема нищо.
моето мнение е, че докато има админи, които си имат лични герои в сървъра, никога няма да се постигне просперитет и доволни играчи. ако направим една съпоставка на сървърите на battlezone в момента и тези от преди години, сега при всеки рестартиран сървър популацията започва да намалява с всеки изминал ден, а едно време имаше всеки ден нови играчи и сървърите бяха препълнени. чакал съм по 20-30 минути да се освободи място да вляза. но едно време не се правеха такива ... номера, или може би не до такава степен, затова и на хората им харесваше да играят.
относно скуката - това лесно може да се промени, ако се направят някои корекции. ето и моите предложения:

(1)*всички нови герои да започват от 2 рес
първите ресове винаги са голяма спънка за новите играчи, ние в началото вдигахме с бъфери и не беше толкова кофти, но вече като ги няма бъферите е много по-трудно за новите герои да наваксат. ако се почва от 2 рес, това ще е предпоставка за увеличаване на популацията на сървъра.
(2)*да се върнат спотовете както си бяха преди
герои, които нямат evil spirit, хващат само половината от мобовете на целия спот, а останалите блуждаят около тях. Sm и mg вдигат на двойно повече мобове, да игнорираме и че могат да бият в bc и ds. останалите 3 класа трябва да разчитат единствено на бонус парти за да смогват, иначе 2 седмици не можеш да вдигнеш макс левел. за това да се разпределят спотовете - половината за bk и половината за sm. тоест половината да се spawn-ват на фиксирани координати, а другата половина да са разпръснати и да може да се фарми на тях. също във връзка със спотовете, предлагам някои от спотовете в arena да се заместят със мобовете, които са били пренебрегвани от години насам, а именно drakan, beam knight, centurion, death angel и останалите мобове от kalima, съответно в davias - ice monster и ice queen, в losttower7 - balrog. може да върнете и bali, за мен спота с тях беше емблематичен и всички много ги обичаме и с нетърпение ги очакваме отново
(3)*да се добави в сайта опция за вдигане на нивото на ring и pendant, срещу jewels или кредити
цената да е нарастваща за всяко следващо ниво. например:
Ring +0 да се направи на +1 срещу цената от 10 bless + 10 soul.
Ring +1 да се направи на +2 срещу цената от 20 bless + 20 soul.
...
Ring +6 да се направи на +7 срещу цената от 70 bless + 70 soul.
и т.н.
Ring и pendant от +10 до +13 да се вдигат единствено срещу кредити и цената отново да бъде нарастваща. например:
Ring +9 да се вдигне на +10 срещу цената от 500 credits.
Ring +10 да се направи на +11 срещу цената от 1000 credits.
и т.н. до +13.
също предлагам и опция за качване на auto hp recovery до 7% на същият принцип:
Ring с 0% да се направи на 1% срещу цената от 20 creation + 20 life
ring с 1% да се направи на 2% срещу цената от 40 creation + 40 life
и т.н. до 5%.
за 6% и 7% цените да бъдат в кредити, например 1000 кредита и 2000 кредита.
цените са примерни, разбира се, но схванахте идеята. с течение на времето, кредитите си загубиха стойността, вече много рядко някой се съгласява да продаде предмет срещу кредити, повечето търсят да го разменят единствено срещу друг предмет. за това имаме нужда от повече опции с кредити, а тези, които са си вдигнали сетовете на +13 ще има за какво да продължават да фармят още камъни. целта на предложението е да може всеки герой да се развива до безкрайност, а не да се стига до една крайна точка и нататъка да влизаш само за чат с гилдията. ако си направите сметка, ще видите, че да вдигнеш един ring/pendant на +13 ще бъде много трудно постижимо, а да не говорим за цели три.
(4)*всички видове jewels да се направят на валута за търга
освен досегашните валути zen и кредити, да се добавят и всички видове камъни, както и rena.
(5)*да могат да се носят unilia и dinorant
имам спомени, че бъга с тях беше изчистен още преди години, следователно няма причина да са забранени. да се премахнат от валутите за търга и да може да се носят в играта. също да се разрешат на hof евент, защото не знам дали забелязвате, но в момента играем дуели на късмета - на кого героят му ще залегне повече пъти по време на дуела. когато са върху dino, героите не залягат и ще се вижда реално кой е по-силният. освен това се дава switch преди всеки дуел, така даже и някой да успее да направи бъг, веднага ще изчезне бъга и няма да повлияе на дуела. стига вече случаен фактор при дуелите!
(6)*да се пуснат инвазии с budge dragon, който пуска box of luck
да се ражда по 1 златно драконче във всеки от трите мапа, на всеки час. за добавяне на опция luck на предмет, да се използва box of luck вместо rena. съответно и наградите от sky и bc да се променят на box of luck.
(7)*да се добави бос в devil square 6
при 5 минути оставащо време да се ражда бос, който да пуска предмет с excellent опции. предметът да е на случаен принцип и опциите също. и да падат всички части, а не само тези, които допълват ancient сетовете.

във връзка с предложенията на колегата, които е написал темата ще кажа следното: гласувам за с двете ръце за 350 левел да бъде максимален, както и да се пуснат icarus2 и cs. гласувам против предложениието да се вдига рес всяка седмица и ето защо - вдигане на левели в общият случай означава безмозъчно седене afk, това е основното, което правим в момента и мисля, че това беше и целта на темата, да имаме повече евенти вместо afk.

промените ще подействат освежаващо на сървъра. от моята гледна точка, много от играчите се отказаха заради еднообразието, което имаме от години. общувам в дискорд с немалко настоящи и бивши играчи на battlezone сървърите и всички споделяме едно мнение - нещо трябва да се промени.
да се направят старите моби изисква време което цецо не иска да вложи.
това за ринговете вече му светнаха очите.. и както виждаш сложи ринг против ice
иначе да, ставаш за писател ... една правописна нямаш и препинателна грешно евала, ама няма кой да ви чуе ....
тука си търкате копчетата на клавиатурите, а той си търка крачетата с масло против изгаряне ;)
Reply With Quote
  (#9) Old
Helcurt Helcurt is offline
 
Helcurt's Avatar
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2021
Default 03-08-2021, 03:20

няма да е зле да се измислят 6 евента (за всяка вечер по един), като на седмия ден ще е хоф, а следващата неделя (когато няма хоф), да е пк евент по раси с съшите награди, но без значка за хоф
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©