Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Rage > Buy / Sell

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#31) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 02-07-2020, 14:29

дай обяснение тогава за горе показаното видео какво нередно виждаш и ще ти дам отговор на твоят въпрос ;-)
далече съм от мисълта да мразя непозната за мене персона и то за игра xd
това ,че ти размишляваш по този начин си е лично твой проблем!
edit: и когато ви се казва ,че вашите постъпки гонят хората вервай го, щото на повечето им е писнало от такива работи..

Last edited by Banbanan; 02-07-2020 at 14:32.
Reply With Quote
  (#32) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-07-2020, 16:11

Quote:
Originally Posted by banbanan View Post
дай обяснение тогава за горе показаното видео какво нередно виждаш и ще ти дам отговор на твоят въпрос ;-)
далече съм от мисълта да мразя непозната за мене персона и то за игра xd
това ,че ти размишляваш по този начин си е лично твой проблем!
Edit: и когато ви се казва ,че вашите постъпки гонят хората вервай го, щото на повечето им е писнало от такива работи..
е дори и да им е писнало, аз не съм нито админ, нито гейм мастър и нищо не мога да направя.. не виждам, кое правило нарушавам с моите "постъпки".. ако можеш да ме светнеш? в живота ми съм правил и нередни неща, предполагам като при всеки, за които съм си и платил..това, че те обвинявам, че си с хак на клипа е нередно, ако съм накърнил мъжкото ти достойнство, извинявам се.. мразиш ме щом водим този диалог,а това, че казваш, че не е така, задължително ли трябва да е вярно..? смятам, че дори може да не го осъзнаваш, но действията ти водят в тази посока.. човека с когото играеше ти, също беше гейм мастър и си адваше награди, но никога не съм го споменавал, просто защото не ме интересува и нямам злоба спрямо вас.. сега го споменавам, защото ме предизвикваш с твоите приказки..
п. с. на клипа мога да коментирам само, моето поведение, което е доста детинско, а ти искаш да коментирам от името на админите, които са водили?
как да стане?

Last edited by d3n1t0; 02-07-2020 at 16:48.
Reply With Quote
  (#33) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-07-2020, 16:24

между другото, знаеш ли колко пъти си си писал с мене, а си мислел, че е ради? :d
Reply With Quote
  (#34) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 02-07-2020, 18:02

Да той може да е бил гейм мастер, но пък не съм се възползвал от никоя негова облага каквито и да ги е вършил той, дори от теб научавам ,че си е адвал а на мен лично той не ми е казал хаха. Не знам колко пъти съм си писал с теб вместо с ради, но пък и не виждам причина да ми го казваш всмисъл ние с Радо никакви лоши неща не сме вършили ако това имаш впредвид. ( Може да съм му искал някакви 'tips' , но пък и не виждам нищо лошо в това) , остани с здраве ще се видим в новият сезон! Нека се счита за UP (rofl)

edit: колкото до хаковете, оставям те да си мислиш ,че може да е имало нещо такова без коментар просто.
Reply With Quote
  (#35) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-07-2020, 18:22

Quote:
Originally Posted by banbanan View Post
да той може да е бил гейм мастер, но пък не съм се възползвал от никоя негова облага каквито и да ги е вършил той, дори от теб научавам ,че си е адвал а на мен лично той не ми е казал хаха. не знам колко пъти съм си писал с теб вместо с ради, но пък и не виждам причина да ми го казваш всмисъл ние с радо никакви лоши неща не сме вършили ако това имаш впредвид. ( може да съм му искал някакви 'tips' , но пък и не виждам нищо лошо в това) , остани с здраве ще се видим в новият сезон! нека се счита за up (rofl)

edit: колкото до хаковете, оставям те да си мислиш ,че може да е имало нещо такова без коментар просто.
за ради го казвам във връзка с това, че го хвалиш, а през доста от случаите, в които си имал допир до него, съм бил аз..
относно това, кой какво си е адвал, вие си знаете, не ме интересува, дадох го като пример, във връзка с омразата... дори и да сте си адвали, не сте си адвали сетове с 3 опции..
относно хака, като по-малък не съм приемал загубата, като победител явно... това, че колегите като зайкаро смятат, че трябва да съм 100% победи в играта, за да съм "добър", не значи, че е възможно и няма и загуби..

Last edited by d3n1t0; 02-07-2020 at 18:26.
Reply With Quote
  (#36) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 02-07-2020, 18:43

дидо малък, малък, колко да си бил малък преди 4 години, че го твърдиш постояннно? на 23-24 си бил, а й сега си си същия,,,,
Reply With Quote
  (#37) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-07-2020, 18:49

преди 5 години съм бил на 20, сега да си ме чул някога да се оправдавам за загуба?
това го правите само вие-зайкаровата банда :)
п. с. ангелчо при теб, ако е останала някаква злоба (съдейки само от тези ни писания), имаш пасти да ядеш да стигнеш тия момчета.. злобата им е в червената граница :d
See you in 1 week!

Last edited by d3n1t0; 02-07-2020 at 18:54.
Reply With Quote
  (#38) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 02-07-2020, 20:28

едни го наричат злоба, а други справедливост, зависи от гледната точка ххахахха
Reply With Quote
  (#39) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 02-07-2020, 22:14

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
едни го наричат злоба, а други справедливост, зависи от гледната точка ххахахха
попринцип тук си зверски прав, но така е различни хора различни гледни точки..
Reply With Quote
  (#40) Old
Galant Galant is offline
 
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Apr 2020
Default 29-08-2021, 15:24

how much for Epizod?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©