Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Rage > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#21) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 05:08

насра ли се чакам си снимките от 07.06.2020, нали много снимаш и документираш.
когати ти казах че ше те смачкам на финала!!! че тоя финал няма да е като предишния !!!! да ме биеш с предмети +13 и после много играел тебе 50% ше те бият 1в1 в му то, ти нямаш по добри умения от нас , а само предмети!!!!!
но естесвено няма снимки да видим от тоя чат, щото не ти е угодно!!!!

Last edited by Raikazo; 27-06-2020 at 05:16.
Reply With Quote
  (#22) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 05:22

когато ме използна като куче, да ти давам креди на заем беше ти много много изгодно
исползвачи долни!!!!!
Reply With Quote
  (#23) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 27-06-2020, 05:29

Ehe ti qko si se napregnal pratih vi hui da go duhate pedali radvam se che oshte go pazite :DD
Reply With Quote
  (#24) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 27-06-2020, 05:30

Sigorno go gledash i si burkash v duparata :D
Reply With Quote
  (#25) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 27-06-2020, 05:58

Quote:
Originally Posted by Makaveli View Post
кое е приключило уе пич? що нямате итеми? пред много от вас съм си въртял итемите? не беше ли ти тоя къде се хвалеше че си фанал цаката да ги правиш на 13? ще имам итеми щото фармя щото играя за разлика от вас. и кога си ме карал ти да играем 1в1? помниш ли как чакаше да спрем да бием уорм ние и айри и ходеше да го биеш кога няма нико, помниш ли? слаби сте момчета... кой в тоя сървър пожела 1в1 с мене на моя герой бкто???? играл съм с красигея 1в1 на см... аз през живота си см не съм играл,но понеже достойството му беше унизено като факта че е гей играх с чуждо см и му пуснах да се радва, при положение че го поведох. жалки сте, и сега да каже някой може да правим ацц дуел на мойта раса бк заповядайте, тук може да се запишете..женчовци. :)
1во Вие двамата с Дидо, гейчета мръсни дето по цяла нощ си гукат по месинджер каква схемичка да направите и колко боксове да вземете И ПРИ положение че всичко се вижда в сайта от добавени награди не мисла че ти прави чест да правиш теми за Райказо и за мен,митко.

2ро що се праиш на луд сега...пуснал ми бил с см да се кефя хаххаха та ти искаше ацц дуел см/см обаче нямаше ГМ и играхме просто дуел пред 10 човека, бих те 5/1 и почна да се оправадаш че от СМ неразбираш, ама иначе пуснал ми бил ххха това се случва непосредстдтвено след хоф където ТИ(Buch) нагласи целия хоф такаче само твоя гилд да са победители...

П.с. За мен важното не е че си перма банн ацц, а че никога повече няма да бъдеш ГМ тук
Reply With Quote
  (#26) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 06:13

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
1во вие двамата с дидо, гейчета мръсни дето по цяла нощ си гукат по месинджер каква схемичка да направите и колко боксове да вземете и при положение че всичко се вижда в сайта от добавени награди не мисла че ти прави чест да правиш теми за райказо и за мен,митко.

2ро що се праиш на луд сега...пуснал ми бил с см да се кефя хаххаха та ти искаше ацц дуел см/см обаче нямаше гм и играхме просто дуел пред 10 човека, бих те 5/1 и почна да се оправадаш че от см неразбираш, ама иначе пуснал ми бил ххха това се случва непосредстдтвено след хоф където ти(buch) нагласи целия хоф такаче само твоя гилд да са победители...

п.с. за мен важното не е че си перма банн ацц, а че никога повече няма да бъдеш гм тук
каква каква част ще има този човек двуличен безочлив човек !!!!
2500 човека видяха темата в фурма за неговите далавери.
наглостта му продължава да е толкова голяма без никакъв срам!!!
за каква чест му говориш на тоя двлуличен човек той срам няма.
Reply With Quote
  (#27) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 06:29

какви мъжкари сте!!!! момчето да ви прати снимка на неговия ..... с текст бъркайте си в ..... и да я пазите 7 години !!!! майко мила какви перверзници сте срам срам !!!

Last edited by Raikazo; 27-06-2020 at 06:31.
Reply With Quote
  (#28) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 06:45

Толкога глупав съм бил, че мислех за достоен играч Crmnl, без да осъзная какъв двуличен и долен човек е !!!!
ти не заслужаваш уважение Crmnl !!!!
благодаря на Rauch123 че ми каза за Crmnl какъв двулич човек е бил в дейсвителност.
и ми разкри какви двойни игра той игра с Crmnl - Buch.
благодаря ти Rauch123 !!!!

Last edited by Raikazo; 27-06-2020 at 06:52.
Reply With Quote
  (#29) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 06:49

и при всичката ваша информация с която разполагате и умело се прикривате, за ваще долни схеми не знам откъде това самочувствие имате !!!

Last edited by Raikazo; 27-06-2020 at 06:53.
Reply With Quote
  (#30) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 07:01

ако беше толко честен и достоен Crmnl какъвто се изкарваш в Форума !!!
защо ти баннаха героя и героите на твоите приятели от гуилдията ти и отнеха админските права.
как може такава несправедливост !!!! :D xaxaxaxa и пак и пак бил невинен.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©