Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Suggestions / Предложения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default Предложение отностно quests. - 05-03-2015, 20:14

Здравейте. Забелязвам , че абсолютно никой не ходи по тия инвазии. Чудех се защо и веднага ми проблесна. Всеки чака на тия quests и никой не ходи по инвазии. Моето предложение е всички СЕТОВЕ да се махнат от quest системата и да се заменят с бокс. Примерно вместо Divine boots quest да дава 10 бокс-а +5 и така с 4те сета , дето дава на +10. Не знам , но според мен с тези quests награди цели сетове , та ние като ги минем 10 човека guild и вадим 1 сед с 2 опции. Може само на мен да ми прави такова впечетление и знам , че вече е късно за такова предложение ,но реших да го предложа.
Reply With Quote
  (#2) Old
WinchesteR_ WinchesteR_ is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Default 06-03-2015, 11:25

Съгласен съм с Гуфи, според мен ще е или по-скоро щеше да е по интересно да се ходи на инвазия и каквото ти падне от бокса.

И междудругото само аз ли забелязвам, че няма ексълент Mace of King, Mace of Gimli и т.н, т.е най-силните оръжия? Също забелязвам, че Dark Phoenix сета го няма exe.

Last edited by WinchesteR_; 06-03-2015 at 11:49.
Reply With Quote
  (#3) Old
dasdasda dasdasda is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2014
Default 07-03-2015, 15:45

Quote:
Originally Posted by Voldemeur View Post
Здравейте. Забелязвам , че абсолютно никой не ходи по тия инвазии. Чудех се защо и веднага ми проблесна. Всеки чака на тия quests и никой не ходи по инвазии. Моето предложение е всички СЕТОВЕ да се махнат от quest системата и да се заменят с бокс. Примерно вместо Divine boots quest да дава 10 бокс-а +5 и така с 4те сета , дето дава на +10. Не знам , но според мен с тези quests награди цели сетове , та ние като ги минем 10 човека guild и вадим 1 сед с 2 опции. Може само на мен да ми прави такова впечетление и знам , че вече е късно за такова предложение ,но реших да го предложа.
Проблема едва ли е в questovete по-скоро е в дебилните правила. По-скоро причината е в гилд friends gild mastera като види ,че някой ходи на инвазия обича да хитва мобовете с ice age и да доказва ,че другия е с хак. То реално освен ако не бием моба с меле атака някой game master от friends може да докаже ,че бъгваш и да те банне. И заради единия бокс да ти баннат героя и положеното време и труд за вдигането му..
Reply With Quote
  (#4) Old
dasdasda dasdasda is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2014
Default 07-03-2015, 16:57

Quote:
Originally Posted by dasdasda View Post
Проблема едва ли е в questovete по-скоро е в дебилните правила. По-скоро причината е в гилд friends gild mastera като види ,че някой ходи на инвазия обича да хитва мобовете с ice age и да доказва ,че другия е с хак. То реално освен ако не бием моба с меле атака някой game master от friends може да докаже ,че бъгваш и да те банне. И заради единия бокс да ти баннат героя и положеното време и труд за вдигането му..


Преправка: За да се ходи по инвазия трябва да се забрани на game masterite да имат нормал херота.
Reply With Quote
  (#5) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 20:51

Недей , ще са скочат гуилда и ще те обедят в обратното , ххххаах. Там са само мъжкари на място и честни хора , аз не знам как изобщо може да напишеш нещо лошо за момичетата, така де за bad boy бандата.
Reply With Quote
  (#6) Old
Experance Experance is offline
 
Experance's Avatar
 
Posts: 35
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 19-04-2015, 14:30

е че то нали пуска итем с лък и мана :d от тия куестове
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©