Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
Juvia Juvia is offline
 
Posts: 8
Mood: Relaxed
Thanks: 2
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2014
Location: Greece
Exclamation За админи - 04-11-2014, 16:33

Използвам google translate. Надявам се, че ме разбирате.

Преди два дни бях блокиран от 4EveR. Причината, която беше предоставена е "cigani". Само това. Cigani.

Съм в The_Turk гилдията, и очевидно това е достатъчна причина да бъде блокиран.

Блокът е бил отменен, но вредата е направено. Добре ли е за расизма, за да съществува в този сървър? Дали е добре за другите играчи да обиждат Аллах и всички турци?

Ако искате не чужденци в сървъра, не трябва да има на сайта на английски език или да го рекламирате в английски.

И защо няма GM, който говори английски?

Обичам този сървър. Искам да се забавлявам. Искам да помогна на други играчи да се забавляват. Но как мога да кажа на моите приятели, за да си играе с мен, ако ви мразят нашата националност?

Моля, помислете за това, което съм казал. Искате ли да отблъсне всеки чужденец, който играе? Ако не, моля, направете нещо.

С уважение,
чужд играч
Reply With Quote
  (#2) Old
xplod xplod is offline
 
Posts: 97
Mood: Shocked
Thanks: 14
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 05-11-2014, 11:20

пич нета знам кав си но зада сме такива имаме си история. нестига че стени тапкали 500години и ся , какво искате от нас увежение ли. или както прайте бъфкате се и се прайте на отворени и си играете с хакове. и как да уважаваш некадъ.ник ? особенно (турчин) забрави :)
Reply With Quote
  (#3) Old
zazaza zazaza is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Nov 2014
Default 05-11-2014, 12:46

Quote:
Originally Posted by xplod View Post
пич нета знам кав си но зада сме такива имаме си история. нестига че стени тапкали 500години и ся , какво искате от нас увежение ли. или както прайте бъфкате се и се прайте на отворени и си играете с хакове. и как да уважаваш некадъ.ник ? особенно (турчин) забрави :)
толкова си заблучен ,че чак ми става жал. боли го някой за твоя начин да излееш расизма си в му-то. като порасняш още малко ще викаш на турците бат шефе , в парламента са . глупако как може да кажеш само 500 години. 500 години държавата е била с друго име сега просто се казва българия и я оправляват турци . смешно е да казваш народ с история след като в в пърламента липсват единствено българи...
Reply With Quote
  (#4) Old
Juvia Juvia is offline
 
Posts: 8
Mood: Relaxed
Thanks: 2
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2014
Location: Greece
Default 05-11-2014, 17:09

грък съм. трябва ли да мразят всички турци ни заробват преди 200 години? не мисля.

ако имате нещо против турското правителство, мразя държавата, а не на турския народ.

всеки път, когато говоря с турските играчи в този сървър, те са много мили с мен. иска ми се да кажа същото и за българите. :( ето защо аз се присъедини към гилдията.

това не означава, че мразят българите, мразя никого. не мога да разбера защо има толкова много омраза.
Reply With Quote
  (#5) Old
xplod xplod is offline
 
Posts: 97
Mood: Shocked
Thanks: 14
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 05-11-2014, 18:16

кратък отговор (измет са ) сам в бой неможе :)
Reply With Quote
  (#6) Old
Juvia Juvia is offline
 
Posts: 8
Mood: Relaxed
Thanks: 2
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2014
Location: Greece
Unhappy 07-11-2014, 21:16

Quote:
Originally Posted by Lee_Sin View Post
ще кажа само едно нещо баташкото клане (1876). другите думи са излишни
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%...B9%D0%BD%D0%B0

Гърците имат основание да мразят турците също. И все пак, не мога да мразя някой за действията на своите предци. И аз се надявам, че не съм обвиняван за грешки собствените си предци "или. Александър Велики е убил много хора. Ли това, че ме убиец направи?

Във всеки случай, моите приятели ми казаха днес, че напуска. Поздравления расисти, които сте спечелили. Наслаждавайте се на утопия, където само български се говори в сървър, който се рекламира на английски език.
Reply With Quote
  (#7) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-11-2014, 00:08

Quote:
Originally Posted by Juvia View Post
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%...B9%D0%BD%D0%B0

Гърците имат основание да мразят турците също. И все пак, не мога да мразя някой за действията на своите предци. И аз се надявам, че не съм обвиняван за грешки собствените си предци "или. Александър Велики е убил много хора. Ли това, че ме убиец направи?

Във всеки случай, моите приятели ми казаха днес, че напуска. Поздравления расисти, които сте спечелили. Наслаждавайте се на утопия, където само български се говори в сървър, който се рекламира на английски език.
Правилно.


[Friends] Amaranth ' Born2KiLL
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©