Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
INGALILL INGALILL is offline
 
INGALILL's Avatar
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Location: North Cyprus
Exclamation Insults by irmscher!!! - 20-08-2013, 17:05

I want to report irmscher for many insults against me and my guild mates.
I hope admins will do their job and punish him somehow. Thank you in advance.

Here are screen shots to prove his bad words:



*click on photo miniature to make it full size


Nick in game: INGALILL (ME) and Jon_Snow (DL)
Reply With Quote
  (#2) Old
irmscher irmscher is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 20-08-2013, 17:15

Така нека преди да са взети неправилни мерки да се защитя по въпроса. Въпросния Гилд на Доган, пълен с нагли нещасници за пореден път доказаха, че като са единни и си позволяват гавра с другите играчи. Ситуацията се разви на въпросния спот, на който се намираме и на снимката. Sm-то започна да ме мести и килва без да съм го закачал. След което извиката и БКто ЕмлЪ, защото не можеха да се справят сами и той също започна да демонстрира сила... Тогава аз като Български патриот не се сдържах, влезнах с МГ-то ми и с познанията ми около религиозните им принципи започнах да припомням техни случки от живота им. Те пък се обидили... аз каква вина имам, че религията им го изисква. НО като искат да се правят на силни, като са няколко човека срещу слаб герой, нека да си носат и последствията. Надявам се админите да премислят разумно ситуацията и да преценят дали да подкрепят партията на Доган или да разберат, че аз съм бил предизвикан да произнеса тези думи. Дори да имам вина за думите си, в правилника никъде не се споменава да не се псуват играчи. Има рестрикция само за Админи и ГМ-та. А тази цяла схема която се опитват да направят е като в истинския живот. Опитват да наглеят и като изядът дървото, започват да се оплакват. И сега админите ако не ме накажат, сигурно ще писнат и за дискриминация... АМА КАТО НЕ ИМ ХАРЕСВА, ДА СИ ХОДЯТ В ИЗМЕКЯРСКАТА РЯЗАНА ДЪРЖАВА И ДА СИ ИГРАЯТ В ТУРСКИТЕ СЪРВЪРИ. В тази ДЪРЖАВА номерата им няма да минат, особено като става въпрос за НАКАЗАТЕЛНА отговорност! Извинявам се на Модераторите за волгарните думи, но просто не се сдържам когато става въпрос за такива хора!

Last edited by irmscher; 20-08-2013 at 17:34.
Reply With Quote
  (#3) Old
Exception Exception is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 20-08-2013, 17:59

dieturks no comment, не мисля че има банн за расизъм, спокойно ... :D
Reply With Quote
  (#4) Old
DarkOne DarkOne is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 20-08-2013, 21:28

Quote:
Originally Posted by exception View Post
dieturks no comment, не мисля че има банн за расизъм, спокойно ... :d
Спокойно, това не са обиди така или иначе. Една дума няма написана правилно.
Reply With Quote
  (#5) Old
Armada Armada is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 21-08-2013, 21:39

If these words are not racism what is racism for you ? Exception and DarkOne are his Bulgarian friends and supporting him for racist insults. if i tell same words to some Bulgarian girl, you would ban me or not ?

Ingalil is my wife, we are not teens we are over 30 and such kids will insult us and our people like this ? I hope not.
Reply With Quote
  (#6) Old
Exception Exception is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 21-08-2013, 22:08

Don't have bann for racism. (bad english) :D
P.S. Die TURKS !!!
Reply With Quote
  (#7) Old
INGALILL INGALILL is offline
 
INGALILL's Avatar
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Location: North Cyprus
Wink 21-08-2013, 22:27

Quote:
Originally Posted by irmscher View Post
Така нека преди да са взети неправилни мерки да се защитя по въпроса. Въпросния Гилд на Доган, пълен с нагли нещасници за пореден път доказаха, че като са единни и си позволяват гавра с другите играчи. Ситуацията се разви на въпросния спот, на който се намираме и на снимката. Sm-то започна да ме мести и килва без да съм го закачал. След което извиката и БКто ЕмлЪ, защото не можеха да се справят сами и той също започна да демонстрира сила... Тогава аз като Български патриот не се сдържах, влезнах с МГ-то ми и с познанията ми около религиозните им принципи започнах да припомням техни случки от живота им. Те пък се обидили... аз каква вина имам, че религията им го изисква. НО като искат да се правят на силни, като са няколко човека срещу слаб герой, нека да си носат и последствията. Надявам се админите да премислят разумно ситуацията и да преценят дали да подкрепят партията на Доган или да разберат, че аз съм бил предизвикан да произнеса тези думи. Дори да имам вина за думите си, в правилника никъде не се споменава да не се псуват играчи. Има рестрикция само за Админи и ГМ-та. А тази цяла схема която се опитват да направят е като в истинския живот. Опитват да наглеят и като изядът дървото, започват да се оплакват. И сега админите ако не ме накажат, сигурно ще писнат и за дискриминация... АМА КАТО НЕ ИМ ХАРЕСВА, ДА СИ ХОДЯТ В ИЗМЕКЯРСКАТА РЯЗАНА ДЪРЖАВА И ДА СИ ИГРАЯТ В ТУРСКИТЕ СЪРВЪРИ. В тази ДЪРЖАВА номерата им няма да минат, особено като става въпрос за НАКАЗАТЕЛНА отговорност! Извинявам се на Модераторите за волгарните думи, но просто не се сдържам когато става въпрос за такива хора!
I can see you are small child who even is NOT educated good enough to use international language (which is English for the record). This server, as far as I know is international so go back to school and learn English language , then come back and we can talk :) ok little boy?

Exception - if your English is bad (as you say), why you are replying in this topic? are you irmscher's little puppet? :P

All of you are small kids who doesnt really know what the word "racism" means so go back to school and learn...Then we can talk at the same level.
.................................................. .....................................

I hope admins are alive here and will take a look at this topic and give irmscher a proper punishment because he deserves it. Nobody likes to be insulted this way. I hope admins are mature enough and further explanation is not needed to understand what me and my husband meant in this topic.


Nick in game: INGALILL (ME) and Jon_Snow (DL)
Reply With Quote
  (#8) Old
irmscher irmscher is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 24-08-2013, 00:22

INGALIL, I see that you are really stupid turkish woman, so i will explain it to you: First of all if you read the rules you will see that posts must be in Bulgarian Language! No one cares that you can't speak or write bulgarian. This is your problem not our, because this is bulgarian server with bulgarian rules, thats one of the reasons why i write in bulgarian. Please dont tell me what to learn , because i know more languages than you! And NO, im not going to school, because i already finished it. Now im a student in Germany in 3rd semester Bachelor of Engineering. I also want to tell that im not a racist! A lot ot students here are comming from Africa, China, Japan or Turkey and im in a really good friendship with them, but they are not NAGLY like you both here. I wouldnt tell such bad words if i was not provoked!

Last edited by irmscher; 24-08-2013 at 00:51.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©