Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Suggestions / Предложения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
CrussadeR CrussadeR is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: May 2015
Default Quest System - 13-05-2015, 15:42

Имам предложение за последните 4 questa. Тъй като за да спечелиш sky, да убиеш worm, а камо ли да вземеш HOF, трябва да си облечен на макс, а това може да стане само в guild, а guildovete, които взимат worma не приемат играчи, дефакто тези questove просто нямат минаване, защото зависят от това да си с мн хора(специално за worma), а да вземеш последните итеми, няма как да стане, защото се въртят само в guildovete, та идеята ми е да се направят тия questove да може да се минават, че да има смисъл за всички играчи, а не само играчите от guildovete да владеят всичко, поне quest systemata да дава шанс на останалите играчи да си набавят и weapons.
Reply With Quote
  (#2) Old
dasdasda dasdasda is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2014
Default 13-05-2015, 21:50

Quote:
Originally Posted by CrussadeR View Post
Имам предложение за последните 4 questa. Тъй като за да спечелиш sky, да убиеш worm, а камо ли да вземеш HOF, трябва да си облечен на макс, а това може да стане само в guild, а guildovete, които взимат worma не приемат играчи, дефакто тези questove просто нямат минаване, защото зависят от това да си с мн хора(специално за worma), а да вземеш последните итеми, няма как да стане, защото се въртят само в guildovete, та идеята ми е да се направят тия questove да може да се минават, че да има смисъл за всички играчи, а не само играчите от guildovete да владеят всичко, поне quest systemata да дава шанс на останалите играчи да си набавят и weapons.
Worm специално можеш да фармиш и сам ако имаш мозък. Просто вечер 2-3-4-5 когато конкуренцията спи отиваш и си го избутваш в някое кише и тровиш. Реално ако знаеш кога си го убил можеш да повориш 4-5 пъти без проблем.

Не та знам какво играеш ,но Sky евент специално има доста начини как да го троллнеш. Да "pull"-неш drakon , да влезеш с фулл реф-хп сет и да се самоубият, да бъгваш с телепорта на см ...

А за хоф специално можеш да го вземеш със сет с един бонус ако си налучкал статс с който мачкаш всичко..
Reply With Quote
  (#3) Old
dasdasda dasdasda is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2014
Default 13-05-2015, 21:52

Quote:
Originally Posted by CrussadeR View Post
Имам предложение за последните 4 questa. Тъй като за да спечелиш sky, да убиеш worm, а камо ли да вземеш HOF, трябва да си облечен на макс, а това може да стане само в guild, а guildovete, които взимат worma не приемат играчи, дефакто тези questove просто нямат минаване, защото зависят от това да си с мн хора(специално за worma), а да вземеш последните итеми, няма как да стане, защото се въртят само в guildovete, та идеята ми е да се направят тия questove да може да се минават, че да има смисъл за всички играчи, а не само играчите от guildovete да владеят всичко, поне quest systemata да дава шанс на останалите играчи да си набавят и weapons.
Worm специално можеш да фармиш и сам ако имаш мозък. Просто вечер 2-3-4-5 когато конкуренцията спи отиваш и си го избутваш в някое кише и тровиш. Реално ако знаеш кога си го убил можеш да повориш 4-5 пъти без проблем.

Не та знам какво играеш ,но Sky евент специално има доста начини как да го троллнеш. Да "pull"-неш drakon , да влезеш с фулл реф-хп сет и да се самоубият, да бъгваш с телепорта на см ...

А за хоф специално можеш да го вземеш със сет с един бонус ако си налучкал статс с който мачкаш всичко..


MU online - НЕ Е отборна игра можеш да направиш всичко сам стига да откриеш правилния начин
Reply With Quote
  (#4) Old
CrussadeR CrussadeR is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: May 2015
Default 14-05-2015, 14:40

Quote:
Originally Posted by dasdasda View Post
Worm специално можеш да фармиш и сам ако имаш мозък. Просто вечер 2-3-4-5 когато конкуренцията спи отиваш и си го избутваш в някое кише и тровиш. Реално ако знаеш кога си го убил можеш да повориш 4-5 пъти без проблем.

Не та знам какво играеш ,но Sky евент специално има доста начини как да го троллнеш. Да "pull"-неш drakon , да влезеш с фулл реф-хп сет и да се самоубият, да бъгваш с телепорта на см ...

А за хоф специално можеш да го вземеш със сет с един бонус ако си налучкал статс с който мачкаш всичко..


MU online - НЕ Е отборна игра можеш да направиш всичко сам стига да откриеш правилния начин
Стоял съм поне 10на нощи да го дебна и нищо, винаги идват 2ма-3ма и какво да направиш като не си облечен, все пак questovete са да ги изпълняваш сам, защо последните 4, които ти дават нещо наистина мн полезно, да ти трябва помощ за да ги изпълниш.. На тези ресове вече и с фулл реф-хп сет не може, бк-тата са с по над 20к хп. а за хоф, какво ми говориш, как със статс и примерно драгон сет със дево бладе, ще биеш ФФ сет със кингове, рингове със 3% хп .. тия хора не са зле за да имат такива предмети, разбират от статс и те, не става туко така, а тези облечените един път така винаги ще печелят, първо с един герой после ще си направят 2-ри, 3-ти и т.н. ..
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©