Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
pixelcho0o pixelcho0o is offline
 
Posts: 16
Mood: Aggressive
Thanks: 2
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2020
Default 12-09-2020, 23:03

Ни най-малко очаквам внимание особено твоето ! Никога с теб не е било 6 , не съм ти подарявал нищо ти като просиш от чужди гилди така ще е ще получиш само тварене Аз си имам още 3 броя така че не ме блазниш. А колкото до това от самото начало с теб не се разбираме( няма как да тичам по един път с двулични лицемери ) :) също така има снимков материал когато елфа ти беше "Xtrem3" подлога няма толко долно същество като теб. Не вярвам да си много на години така че по онова време би трябало да е имало презеватив, защо аджеба ваще не са ги използвали.. сигурно съжеляват и те колкото и ти ?! :)

Last edited by pixelcho0o; 12-09-2020 at 23:21.
Reply With Quote
  (#12) Old
Xtrem3 Xtrem3 is offline
 
Posts: 46
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2020
Default 13-09-2020, 01:55

Quote:
Originally Posted by pixelcho0o View Post
Ни най-малко очаквам внимание особено твоето ! Никога с теб не е било 6 , не съм ти подарявал нищо ти като просиш от чужди гилди така ще е ще получиш само тварене Аз си имам още 3 броя така че не ме блазниш. А колкото до това от самото начало с теб не се разбираме( няма как да тичам по един път с двулични лицемери ) :) също така има снимков материал когато елфа ти беше "Xtrem3" подлога няма толко долно същество като теб. Не вярвам да си много на години така че по онова време би трябало да е имало презеватив, защо аджеба ваще не са ги използвали.. сигурно съжеляват и те колкото и ти ?! :)
Тия усмивчици да не ги слагаш, защото крадеш, мойте думи ? Може да не е винаги 6 между нас, но срещу "Borel" абсолютно всеки път сме 2-та срещу него. И сега ми казваш че го подкрепяш ? Ти ми ревеш в игра за итемите. Ти ревеш затова как съм ги "откраднал". Ти лъжеш, че "ГМ краде и проси" итеми. ТИ НЕ СТРУВАШ И СТОТИНКА МОЙТО МОМЧЕ! Успех ти пожелавам в този двуличен път и ти пожелавам да не ядеш много бой по него. Adios amigo
Reply With Quote
  (#13) Old
pixelcho0o pixelcho0o is offline
 
Posts: 16
Mood: Aggressive
Thanks: 2
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2020
Cool 13-09-2020, 12:17

Quote:
Originally Posted by Xtrem3 View Post
Тия усмивчици да не ги слагаш, защото крадеш, мойте думи ? Може да не е винаги 6 между нас, но срещу "Borel" абсолютно всеки път сме 2-та срещу него. И сега ми казваш че го подкрепяш ? Ти ми ревеш в игра за итемите. Ти ревеш затова как съм ги "откраднал". Ти лъжеш, че "ГМ краде и проси" итеми. ТИ НЕ СТРУВАШ И СТОТИНКА МОЙТО МОМЧЕ! Успех ти пожелавам в този двуличен път и ти пожелавам да не ядеш много бой по него. Adios amigo
Ще слагам където и каквото си поискам :)) Колкото до думите винаги отговяраш моите думи и си преписваш заслуги както всеки път за да изпъкваш и отново да бягаш от отговорност :)) Колкото до "Borel" със сигурност е по-човек от теб ! Другото което не съм твое момче опазил ме Бог! Най вероятно си нечия подлога но това само ти си знаеш и този на който лижеш задника :)Нещо което е безценно няма как да му сложиш цена - аз не се купувам и продавам за да стувам като стока в магазина (Александър Малъмов на 2ри рафт до почистващите препарати за под "парцал" ). Певеца вика дръжте певеца Бери грижа за своето здраве и живот зависник мръсен.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©