Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
ivan0v ivan0v is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-08-2013, 16:50

Quote:
Originally Posted by darkone View Post
Ти не ставаш за комик ако на това казваш итеми Такав сет се сабира за 3 инвазии или общо 8 рени
Слабо ме вълнува кое как се събира драги ми смехурко . Излишните мнения не ги желая,а след като не се интересуваш просто не се намесвай там където нямаш работа :) Кибичещи спамери не искам,а камоли да искам мнението на комплексарче имащо нужда да си изкаже простите мнения и избие комплексите във форума Чувствай се приятно игнориран и ако някое админче прочете темата нека премахне ненужните постове ако обича
Темата е за който иска и който се интересува,а не за пишлемета да се мерят кой е по-по най със малките си чурчици в главите разбира се .

Last edited by ivan0v; 07-08-2013 at 16:52.
  (#12) Old
DarkOne DarkOne is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-08-2013, 21:13

Quote:
Originally Posted by ivan0v View Post
Слабо ме вълнува кое как се събира драги ми смехурко . Излишните мнения не ги желая,а след като не се интересуваш просто не се намесвай там където нямаш работа :) Кибичещи спамери не искам,а камоли да искам мнението на комплексарче имащо нужда да си изкаже простите мнения и избие комплексите във форума Чувствай се приятно игнориран и ако някое админче прочете темата нека премахне ненужните постове ако обича
Темата е за който иска и който се интересува,а не за пишлемета да се мерят кой е по-по най със малките си чурчици в главите разбира се .
4akai sega? Ti si onq bloodyarm putkolizeca nali? Onva zaliohanoto kude e s vseki koito mu dava itemi ti i guza shte dadesh ama ne sa ti go iskali nali? Samo towa li postigna sam? Seriozno? I kak uspq da napishesh tolkova dumi makar i v 2 izre4eniq.

Temata ti e ot tolkova meseci ,4e i spama e mnogo za toq geroi drugo nqma i da vidish. Priemi ofertata 1 lev i si kupi blizalka
  (#13) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-08-2013, 22:03

@Dark в грешка си това не е BloodyArm (man0v), тва си е ivan0v;)
  (#14) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-08-2013, 06:45

otkazvam se , toq geroi i 1 lv ne struwa :D samo 1 item ot geroq mi struva powe4e ot nego , puk i itemite na horata zashto sa im ....- a da setih se ,... da vurtqt za krila s tqh :)
  (#15) Old
ivan0v ivan0v is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-08-2013, 11:09

"dandio" Не те зная със какви психични отклонения си но СИ В ГОЛЯМА ГРЕШКА за това кой съм :) Не зная можеш ли да четеш,не можеш ли да четеч но явно имаш нижда от повтаряне за да зацепиш нещата :D ГЕРОЯТ ГО ПОДАРЯВАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  (#16) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-08-2013, 21:42

ako go podarish zaedno s itemite i 5-6 pera i 5-6 chaosa sum saglasen
  (#17) Old
ivan0v ivan0v is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 09-08-2013, 18:07

позабавлявай се няма проблем :)
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©