Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#21) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 08-11-2013, 14:55

Лично съм от гуилда Truth, да ви кажа че в целия гуилд има точно 2 цели сета, а вие за адднати говорите, стегнете. Помагало ни се от гм? - Затова ли GameOver го връщат на финал да играе с Autumn 10 пъти, защото си измисля някакви тъпи оправдания? Или пък че някои си тръгнал да обикаля замака 5 пъти и му забранили да мърда, че ти на ХОФ ли си отишъл или на race event или финд, да се криеш за да те търсят по ъглите да те убият? Трети че бил рефлектор, а той нашия сложил 4к хп, дето ще падне и от см с рефлект, ае стегнете малко. Обаче 2ма от ваз не се оправдаваха така, когато имаше техен човек - Vincent и си правеха гавра с останалите, че дори се и бъфкаха ама сега като ги няма техните привилегии си мислят, чe и друг се възползва от тях. Всички ще се сетят за какво става на въпрос, ако имат малко мозък. HF!


Nothing to prove.
-------------------------------------------------

Last edited by HallofFame2; 08-11-2013 at 14:57.
  (#22) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-11-2013, 15:35

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
Лично съм от гуилда Truth, да ви кажа че в целия гуилд има точно 2 цели сета, а вие за адднати говорите, стегнете. Помагало ни се от гм? - Затова ли GameOver го връщат на финал да играе с Autumn 10 пъти, защото си измисля някакви тъпи оправдания? Или пък че някои си тръгнал да обикаля замака 5 пъти и му забранили да мърда, че ти на ХОФ ли си отишъл или на race event или финд, да се криеш за да те търсят по ъглите да те убият? Трети че бил рефлектор, а той нашия сложил 4к хп, дето ще падне и от см с рефлект, ае стегнете малко. Обаче 2ма от ваз не се оправдаваха така, когато имаше техен човек - Vincent и си правеха гавра с останалите, че дори се и бъфкаха ама сега като ги няма техните привилегии си мислят, чe и друг се възползва от тях. Всички ще се сетят за какво става на въпрос, ако имат малко мозък. HF!
I ti neshto pochna mnogo da znaesh,tova beshe lafa na minaliq sezon:Vincent pomagal na born2kill,q pitai qvor kolko pati go vrashtam na hofa i se opravdava vseki pat i psuva kato selqnin ili pak pitai nqkoi ot drugite biqchi.Da ne govorim za mizeriite na nikolas minaliq sezon,vapreki tova pak sa go pusnali da vodi hofove.I ne se machi da opravdaesh gilda si kato znaesh che bez pomoshti i gmta ste za nikade:))
  (#23) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 08-11-2013, 15:44

Az padnah li tapo - padnah, malcha si. S Mg-to bih li vi - bih vi. S chiq pomosht ? S kakfo mi pomognaha? Ae malchete si malko, che mi e smeshno. SLed hofa bih li vi pak pred davias, ili tova pak sa mi pomognali gm-ta ili sam addnat, haha.


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#24) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-11-2013, 15:53

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
Az padnah li tapo - padnah, malcha si. S Mg-to bih li vi - bih vi. S chiq pomosht ? S kakfo mi pomognaha? Ae malchete si malko, che mi e smeshno. SLed hofa bih li vi pak pred davias, ili tova pak sa mi pomognali gm-ta ili sam addnat, haha.
Bate na mene mi e prez kura hofa,az bqh s dd set,nito sam pretendiral da spechelq hofa nito nishto,ama pone ne mi lafi za vincent mincent a sa vishte vie,zashtoto vas vsichkite vi znam kvi mizerii ste pravili, pravite ili shte napravite:)

Last edited by TheVeteran; 08-11-2013 at 15:54. Reason: h
  (#25) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 08-11-2013, 17:37

Какво съм правил, какво правя, и какво ще направя, казвай?


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#26) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-11-2013, 18:01

Quote:
Originally Posted by halloffame2 View Post
Какво съм правил, какво правя, и какво ще направя, казвай?
Няма какво да коментирам,вие си знаете.
  (#27) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 08-11-2013, 18:12

Аз нищо не зная, кажи ми?


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#28) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-11-2013, 18:23

Quote:
Originally Posted by angelpz View Post
Az sum s dokazatelstvoto si , zashto mul4at adminite / gmtata neznaq .. no samo 1 znam
Mubz nkoga nqma da se opravi otkym podrujka :]
chakai malko we , ta btz normal koga e bil svqsten , ta da se opravq ?
vinagi e imal takiva problemi koito vinagi sa svurzani s gmtata ..
APSOLUTNO VINAGI GRESHKATA V SERVERA E ZARADI GMTA ILI ADMINI,
TOVA MOJE DA GO KAJE WSEKI..
IGRAL SAM OT PRAVENETO NA SERVERA DO SEGA, I WINAGI ADMINITE/GMTATA SA WINOWNI ZA WSICHKO
The Following 2 Users Say Thank You to dandio For This Useful Post:
PA3ВPAT (09-11-2013), UnFoRgiVeN (08-11-2013)
  (#29) Old
PA3ВPAT PA3ВPAT is offline
 
Posts: 2
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Nov 2013
Default 09-11-2013, 00:35

I produljavate da igraete v toq server i da pulnite gushata na admina. Vseki put se vrushtate i floodite foruma. Ne razbrahte 4e za pari ili priqteli na admina ceco se stava gm zimat se itemi po natatuk v igrata i t.n. :) tova e tujanta istinata. Elate v infernomu.com ili rage bz da se pleskame. Tam e qko spokoino bez admini i takiva raoti :) biem se samo sreshtu vietnamcite deto ne spqt :) gl i hf .

Niklas e mrusna putka nasrana :)
The Following User Says Thank You to PA3ВPAT For This Useful Post:
UnFoRgiVeN (09-11-2013)
  (#30) Old
PA3ВPAT PA3ВPAT is offline
 
Posts: 2
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Nov 2013
Default 09-11-2013, 00:40

Quote:
Originally Posted by rachkov1 View Post
Промените щяха да настъпят , но започвам да се чудя какво спря всички тези промени към добро и т.н. ...
prodajnosta i vsqkakvata lipsva na sebe uvajenie i uvajenie kum drugite :)
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©