Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Rage > Problems / Проблеми

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
goikoo goikoo is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2020
Default Баннат Акаунт - 25-06-2020, 17:21

ацц:goikoo
Преди няколко дена си купих Дарк Лорд AragorN и го прехвърлихме в мой акаунт за да съм спокоен,че няма да бъдя прецакан.
Каква е причината да бъда баннат ?
  (#2) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 25-06-2020, 17:25

дидо и митко пак правят схеми... смешници, продали дл-то ама след 3 дена го банват ххахах
  (#3) Old
goikoo goikoo is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 25-06-2020, 17:36

незнам но той лично ми прехвърли дарклорда от неговото си ип адрес в моя ацц.
аз му казах парола за да може да го прехвърли после си я смених естествено.
дадох им акаунт в друго му. те смениха емайли и всичко. и след като си влезнах в героя забелязах че пенданта с ехл дмг и крилата с игнор ги няма и ми е сложил други.
влезнах да си ги поискам и той почна да ме обижда и да ми казва да си гледам работата,че няма да получа нищо и най много да ме банне защото още бил админ тук и ако реши щял да ми банне длто. аз се обадих на главния админ в другото му макар и да не играя вече там и той ми върна акаунта там с всичко защото се опитаха да ме прецакат. това е общо взето което се случи
  (#4) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-06-2020, 18:11

абе раух ти ни сънуваш бе :d
Сега като не играя аз и те бият, с хакове ли са или са им вдигани дрехите ? ужас ..
  (#5) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-06-2020, 18:12

Quote:
Originally Posted by goikoo View Post
ацц:goikoo
преди няколко дена си купих дарк лорд aragorn и го прехвърлихме в мой акаунт за да съм спокоен,че няма да бъдя прецакан.
каква е причината да бъда баннат ?
дали не е свързано с факта, че си смени паролата на бкто, за което беше даден дарк лорда? :)
  (#6) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-06-2020, 18:14

Quote:
Originally Posted by goikoo View Post
незнам но той лично ми прехвърли дарклорда от неговото си ип адрес в моя ацц.
аз му казах парола за да може да го прехвърли после си я смених естествено.
дадох им акаунт в друго му. те смениха емайли и всичко. и след като си влезнах в героя забелязах че пенданта с ехл дмг и крилата с игнор ги няма и ми е сложил други.
влезнах да си ги поискам и той почна да ме обижда и да ми казва да си гледам работата,че няма да получа нищо и най много да ме банне защото още бил админ тук и ако реши щял да ми банне длто. аз се обадих на главния админ в другото му макар и да не играя вече там и той ми върна акаунта там с всичко защото се опитаха да ме прецакат. това е общо взето което се случи
героя е при теб от няколко дни, паролата на героя, който даде е сменена преди да пишеш, на когото и да било, че имаш претенции ?
струва ми се, че крадеца вика, дръжте крадеца :)
и как претенцията се яви на петия ден? измамни женчовци
този слаб женчо красигей ли те подлъга да мамиш така ? (не може да си намери мястото от злоба)
п.с. на дарк лорда никога не е имало кейп с игнор!
от логоворе може да се види, кога е имало и пендант с рейт там (доста преди да се разменят, каквито и да било герои)
би ли показал кога си сменил паролата и кога си писал, че имаш претенция. да сверим часовете, че нещо не излизат :)

Last edited by d3n1t0; 25-06-2020 at 18:22.
  (#7) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-06-2020, 18:19

красигей, още чакам да идваш да ме биеш, брадясах .. :х
  (#8) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-06-2020, 18:27

Quote:
Originally Posted by goikoo View Post
незнам но той лично ми прехвърли дарклорда от неговото си ип адрес в моя ацц.
аз му казах парола за да може да го прехвърли после си я смених естествено.
дадох им акаунт в друго му. те смениха емайли и всичко. и след като си влезнах в героя забелязах че пенданта с ехл дмг и крилата с игнор ги няма и ми е сложил други.
влезнах да си ги поискам и той почна да ме обижда и да ми казва да си гледам работата,че няма да получа нищо и най много да ме банне защото още бил админ тук и ако реши щял да ми банне длто. аз се обадих на главния админ в другото му макар и да не играя вече там и той ми върна акаунта там с всичко защото се опитаха да ме прецакат. това е общо взето което се случи
моля приложи снимки, как е казал, че "ще те банне, защото още е админ тук". мръсни измамници
  (#9) Old
goikoo goikoo is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 25-06-2020, 18:35

аццто там не ми трябва .казах ти върни ми крилата с игнор и пенданта и щи върна ацц там :)
  (#10) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-06-2020, 18:38

Quote:
Originally Posted by goikoo View Post
аццто там не ми трябва .казах ти върни ми крилата с игнор и пенданта и щи върна ацц там :)
защо претенцията ти е днес, като разменихме героите в неделя ?
крила с игнор никога не е имало в този акаунт, пендант при размяната също? в сайта се вижда какви дрехи носи ? паролата е сменена сутринта в другия сървър, темата ти е от 17:21? ясно ми е, че целта е да се вземат и двата героя, ама как очакваш да се случи ?
дръж си го героя там, с измамници сделки не искам да правя.

Last edited by d3n1t0; 25-06-2020 at 19:04.
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©