Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Suggestions / Предложения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
asder87 asder87 is offline
 
Posts: 36
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Sep 2017
Default 26-07-2018, 14:31

по принцип има малко истина за сатаните но няма да се оправи дори и да се махнат.
дуела при елфите протича за 2 3 секунди и е на късмет който тръгне първи почти винаги печели. когато се тестваме пред давиас сме без сатани и пак дуела е 2 3 секунди трябва да се помисли повече по този въпрос може би да се намали демиджа на елфа или да му се вдигне дефенса без тестове няма да стане. няма го баланса на героите. не разбирам толкова но това е моето мнение
Reply With Quote
  (#12) Old
pamfito pamfito is offline
 
Posts: 47
Mood: Cool
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 26-07-2018, 14:33

още едно 2-ро място за Sodapain и тя ще има значка като Lee гледам, че слагат значки за две 2ри места :Д :Д :Д
Reply With Quote
  (#13) Old
pamfito pamfito is offline
 
Posts: 47
Mood: Cool
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 26-07-2018, 14:35

да нямаш 1во място на хоф а да си със значка... ще умра от срам, а в същото време вижте ме, вижте ме... трийте геройте хахахаха
Reply With Quote
  (#14) Old
asder87 asder87 is offline
 
Posts: 36
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Sep 2017
Default 26-07-2018, 14:52

това със значките трябва да се оправи не може сулю и пулю да имат значки те са само за 1 място
Reply With Quote
  (#15) Old
Lee_Sin199 Lee_Sin199 is offline
 
Posts: 32
Thanks: 132
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2018
Default 26-07-2018, 15:16

tva che gmto e obarkalo rewarda i e slojilo znachka (koqto trqbva da se maxne pri relog na saita ) a pamfito ti koi beshe che zabraix neshto da ne si etoq Gonzo det vse reve ?
Reply With Quote
  (#16) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 26-07-2018, 15:28

мишки рокери от марс, не споменавайте името ми то е свято за вас. гонзо ти си като уефски все говориш ,а дела няма?!
Reply With Quote
  (#17) Old
pamfito pamfito is offline
 
Posts: 47
Mood: Cool
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 26-07-2018, 15:53

къф гонзо монзо, казах ви, че сте силни 3рр над другите... хоф кога ? май невър... ма то там се ходи без буф за да ги разбиеш. дръж си фейк хоф-а. че да ти се подиграваме по-дълго време... банан като вземеш поне 1 хоф ти позволявам да ме питаш за ацц... айде със здраве деца лек ден :) нека не мирише на запалена гума, не се стеснявайте и вие ще имате реал хоф уан дей :)))
Reply With Quote
  (#18) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 26-07-2018, 16:13

Quote:
Originally Posted by pamfito View Post
къф гонзо монзо, казах ви, че сте силни 3рр над другите... хоф кога ? май невър... ма то там се ходи без буф за да ги разбиеш. дръж си фейк хоф-а. че да ти се подиграваме по-дълго време... банан като вземеш поне 1 хоф ти позволявам да ме питаш за ацц... айде със здраве деца лек ден :) нека не мирише на запалена гума, не се стеснявайте и вие ще имате реал хоф уан дей :)))
крий се зад форум никовете и си мълчи по добре.. сравнявате ми хоф до 3 с ацц до 10, дето треперите като циганета през зимата. говори си квото искаш затва никой неще да играе, щото много лафите за тоя цигански хоф на вързия ама сте пълни нули.
Reply With Quote
  (#19) Old
pamfito pamfito is offline
 
Posts: 47
Mood: Cool
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 26-07-2018, 16:18

аз като ви питах за ацц ми скимтяхте като котенца... ми нямаш итеми малко сме посрани има време за ацц има време аре дърпайте о.о

п.с. на една позната и викаха банана, знаеш ли що !? щото го прибираше целият... ясен си ми ти банан
Reply With Quote
  (#20) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 26-07-2018, 16:20

Quote:
Originally Posted by pamfito View Post
аз като ви питах за ацц ми скимтяхте като котенца... ми нямаш итеми малко сме посрани има време за ацц има време аре дърпайте о.о

п.с. на една позната и викаха банана, знаеш ли що !? щото го прибираше целият... ясен си ми ти банан
Ti si me pital za acc i az sam otkazal?
Vlez be tigre ...

P.S. daje ne znam koi si smqtai neizvestniko ;d
ps2. - samo limitless,vesko i plushen sa realni hoferi, drugite kato im poglednesh guilda ti stava qsno koi vzima hofovete 'D'D'D'D

Last edited by Banbanan; 26-07-2018 at 16:24.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©