Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default Vincent ? - 29-07-2013, 14:12

Vincent я ми искарай само 1 доказателство че съм хакер и кой хак съм ползвал ако може че нещу немога да се сетя да съм ползвал такова нещу.. Или насрания FiredUP къде падна на хофа ти намиля на главата и от на хората приказките реши да го направиш... нема смисал и да пиша щот знам че нема да се упрай акаунта оти сте страхливци ама тва е друга тема !

Искам само да вида доказателството че съм хакер нещу като лог или снимка ...
Reply With Quote
  (#2) Old
pr0jectx pr0jectx is offline
 
Posts: 11
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 30-07-2013, 23:37

Защо се правите,джесус бил спеед :Д:Д каде се е чуло и видяло ,че като вземеш 2 пъти хоф и веднага трябва да станеш хакер ... Моля бана да се махне в предвид обстоятелствата че нямате доказателство.
Reply With Quote
  (#3) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 31-07-2013, 10:26

Toq jesus veshe bannat ot optineta za speed takche edvali tuka e reshil da ne polzva...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to PA3BPAT For This Useful Post:
UnFoRgiVeN (31-07-2013)
  (#4) Old
Vincent Vincent is offline
 
Vincent's Avatar
 
Posts: 90
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Vincent
Default 31-07-2013, 11:52

Ако jesusGuard ми направи 1 есе на тема:"Защо не трябва да ползвам хакове в МУ Баттлезоне" от поне 100 думи,ще му махна бан-а.
Reply With Quote
  (#5) Old
DarkOne DarkOne is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 31-07-2013, 22:05

Quote:
Originally Posted by vincent View Post
Ако jesusguard ми направи 1 есе на тема:"Защо не трябва да ползвам хакове в МУ Баттлезоне" от поне 100 думи,ще му махна бан-а.
Лапенце ,а ти защо не напишеш есе на тема "Защо не трябва да банвам без да предоставя доказателства?" Как ще докажеш ,че ползвал хак? Все някой ден собственика ще погледне форума и ще останеш без права сещаш ли се ?
Reply With Quote
  (#6) Old
Vincent Vincent is offline
 
Vincent's Avatar
 
Posts: 90
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Vincent
Default 31-07-2013, 23:30

Quote:
Originally Posted by darkone View Post
Лапенце ,а ти защо не напишеш есе на тема "Защо не трябва да банвам без да предоставя доказателства?" Как ще докажеш ,че ползвал хак? Все някой ден собственика ще погледне форума и ще останеш без права сещаш ли се ?
Момче,като не си запознат си замълчи.
1-во-Няколко пъти съм влизал с герой за тест срещу него,без той да знае че съм аз.
2-ро-Получил съм поне 15 оплаквания че играе с хак.
3-то-Не ми дръж сметка как банвам и как не.;)

А и това с есето беше в кръга на шегата.

Last edited by Vincent; 31-07-2013 at 23:39.
Reply With Quote
  (#7) Old
GIO GIO is offline
 
GIO's Avatar
 
Posts: 29
Mood: Devilish
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to GIO
Default 01-08-2013, 06:21

Quote:
Originally Posted by DarkOne View Post
Лапенце ,а ти защо не напишеш есе на тема "Защо не трябва да банвам без да предоставя доказателства?" Как ще докажеш ,че ползвал хак? Все някой ден собственика ще погледне форума и ще останеш без права сещаш ли се ?
Aко не е Vincent всички ще плачете,че никой не влиза в игра да види какво става но каквото и да направят хората все са си виновни НЧ..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to GIO For This Useful Post:
PA3BPAT (01-08-2013)
  (#8) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 01-08-2013, 11:24

To na 16 gosihnite puberi nemoje da im se ugodi :) Jesus e mishka v bz normal beshe mishka... v optinet s haka vzima nqkfi BC rankta i to qvno s speed. (do kolkoto si spomnqm ot tova koeto sum gledal v sita) doide tuka i tuka se opitvash :) ama pak qdesh durvoto...

"
само ти ли си толкова проЗЗЗ у сървара или на такаф се прайш незнам!
хака не работи защитата на сървара те изхвърля работи 30 40 секунди толкоз ми треаше да ти намеля кофата зелена
на Пк то и ке се видим другия сезон успех на всички !

"

Tova po gore e ot foruma na opti sled kato go bannaha po ip se obesnqva :D
Reply With Quote
  (#9) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 01-08-2013, 21:58

ама май вие сте простаците хаха ама толкова сте прости че си нямате и на идея а и разврат може да ти бъда баща сигурно сам набор и на майка ти но тва е друга тема на разговор и Vincent оправи си реасона на jesusGuard не съм бил с хак няма и да бъда просто сървара като цяло си има бъгове но не ги знайте няма и да ги разберете +тва на нормал също е така като цяло Батлезонето си е бъгав аз кфа вина имам ? за защита може да се кажи горе долу добре ама супер бъгав хохо... секи сезон ревете и ще продължавате да ревете а относно докато ме стигнете бая хлебец има да ядете.... тва е момчета евала на който ме разбира и успех на сички други ! :)

Last edited by Jesus; 01-08-2013 at 22:16.
Reply With Quote
  (#10) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 02-08-2013, 00:00

Quote:
Originally Posted by jesus View Post
ама май вие сте простаците хаха ама толкова сте прости че си нямате и на идея а и разврат може да ти бъда баща сигурно сам набор и на майка ти но тва е друга тема на разговор и vincent оправи си реасона на jesusguard не съм бил с хак няма и да бъда просто сървара като цяло си има бъгове но не ги знайте няма и да ги разберете +тва на нормал също е така като цяло Батлезонето си е бъгав аз кфа вина имам ? за защита може да се кажи горе долу добре ама супер бъгав хохо... секи сезон ревете и ще продължавате да ревете а относно докато ме стигнете бая хлебец има да ядете.... тва е момчета евала на който ме разбира и успех на сички други ! :)
83 набор съм не съм сигурен кой на кого може да е баща... А и нали те чух по телефона мишане. Ти винаги си бил една тъжна риба. Ше ви гледам на есен в нормала всичките "играчи", само да не се сложиш друг ник.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©