Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default Анкета - 21-09-2021, 18:49



След като с глупостите за хак няма как а ме махнат най накрая ми намериха цаката

Айде сега 1 анкета може пък да ги огрее


Reply With Quote
  (#2) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 27-09-2021, 13:52

анкета: педалчето дупер ли е или не¿
Reply With Quote
  (#3) Old
Lee_Sin Lee_Sin is offline
 
Posts: 18
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2014
Default 27-09-2021, 14:21

Reply With Quote
  (#4) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 27-09-2021, 19:27

Quote:
Originally Posted by Banbanan View Post
анкета: педалчето дупер ли е или не¿
Reply With Quote
  (#5) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 27-09-2021, 20:03

ЖИНААААААА
Reply With Quote
  (#6) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 27-09-2021, 20:08

Много ми е интересно след като си наясно, че блока е от системата и ще бъде премахнат какво ще кажеш след това. Или малко публичност да станеш известен, че г-н Traxarer не можа да се наложи в сървъра ?
Reply With Quote
  (#7) Old
Sevced Sevced is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 27-09-2021, 23:22

Тъй като staN 'the hackerman" навсякъде е познат като хакер, аз искам да направя едно предложение.
https://www.youtube.com/watch?v=FHzTKV_shGE

Нека да си направи статс, алкохоли, потиони всичко и да играе или Цецо, или Anahilate на HOF с неговите БК или ДЛ (като така се цели да не мрънка, че искаме да му видим статс). Ако успеят да ги спечелят тея Хофове, ще изчезнат всички съмнения, че staN 'the hackerman" използва хакове и хората ще се примирят. Ако ли не, ще се затвърди мнението на 90% от играчите, че staN 'the hackerman" е хакер, както е бил и в други сървъри.
Reply With Quote
  (#8) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 28-09-2021, 08:46

Quote:
Originally Posted by Sevced View Post
Тъй като staN 'the hackerman" навсякъде е познат като хакер, аз искам да направя едно предложение.
https://www.youtube.com/watch?v=FHzTKV_shGE

Нека да си направи статс, алкохоли, потиони всичко и да играе или Цецо, или Anahilate на HOF с неговите БК или ДЛ (като така се цели да не мрънка, че искаме да му видим статс). Ако успеят да ги спечелят тея Хофове, ще изчезнат всички съмнения, че staN 'the hackerman" използва хакове и хората ще се примирят. Ако ли не, ще се затвърди мнението на 90% от играчите, че staN 'the hackerman" е хакер, както е бил и в други сървъри.

Хайде ще ти отделя и на теб 2 минути слава. След като пишеш някви буквички които образуват не толкова смислени изречения е хубаво да ги подкрепиш с малко доказателства. В кой сървър г.н hackerman е бан ? Хайде дай снимки на banlist. Това 100% ще остане некоментирано или с полувинчати отговори от типа "навсякъде", но без доказателства we all know why.
С това видео твърдиш, че това БК съм аз ли ? Подкрепи и него с някви доказателства защото аз мога да ти извадя над 200 видеота в които играя с 3-4 ника и нито 1 от тях не е дори близък до този.

Аз съм се доказал на когото и както трябва и за това цялото ти мрънкане и "ще ти намеря цаката" не вървят приятелю. На село от където си може и да минават тия номерца, но тук такива като тебе са ги виждали доста.
И все пак ако някой админ реши, че ти се върже на акъла няма никакъв проблем да му обясня с какъв стат и как точно си играя героите и да ти сцепи дупарата, но при условие: Загубилия получава доживотен IP / MAC / Hardware и какъвто може блок от всичките сърври на БТЗ.




П.с силно се надявам следващия ти коментар да е подкрепен с факти доказателства, а не селски истории. Благодаря !
Reply With Quote
  (#9) Old
Sevced Sevced is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 28-09-2021, 09:24

Quote:
Originally Posted by BabaYagaV2 View Post
Хайде ще ти отделя и на теб 2 минути слава. След като пишеш някви буквички които образуват не толкова смислени изречения е хубаво да ги подкрепиш с малко доказателства. В кой сървър г.н hackerman е бан ? Хайде дай снимки на banlist. Това 100% ще остане некоментирано или с полувинчати отговори от типа "навсякъде", но без доказателства we all know why.
С това видео твърдиш, че това БК съм аз ли ? Подкрепи и него с някви доказателства защото аз мога да ти извадя над 200 видеота в които играя с 3-4 ника и нито 1 от тях не е дори близък до този.

Аз съм се доказал на когото и както трябва и за това цялото ти мрънкане и "ще ти намеря цаката" не вървят приятелю. На село от където си може и да минават тия номерца, но тук такива като тебе са ги виждали доста.
И все пак ако някой админ реши, че ти се върже на акъла няма никакъв проблем да му обясня с какъв стат и как точно си играя героите и да ти сцепи дупарата, но при условие: Загубилия получава доживотен IP / MAC / Hardware и какъвто може блок от всичките сърври на БТЗ.




П.с силно се надявам следващия ти коментар да е подкрепен с факти доказателства, а не селски истории. Благодаря !
Опа, май се притесни. Аз не твърдя, че това на видеото си ти. Просто в чата пише, че използват хаковете на staN. Навсякъде те знаят, като хакер. Нека някой админ влезе с твоите герои и бие така категорично, както теб в неделя на ХоФ-а. Относно тези банове, които си изброил - доста тъпичко, тъй като компютрите са в изобилие, а ИП-тата почти навсякъде се заделят динамично в днешно време - нищо няма да промени.
Reply With Quote
  (#10) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 28-09-2021, 10:12

нито 1 отговор на моите въпроси ...... не се и съгласи на условието защо ли ? може би защото аз съм се притеснил ти се отказваш :d
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©