Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
JustCrazy JustCrazy is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2016
Default До Админа!!!! - 06-08-2016, 09:26

вземете се вече, ръце.сървъра сезон 8 умира.много неща има за оправяне,а главния явно не му дреме.хората спират напускат и играта става скучна.има и нереални играчи,махнете ги.фела на предметите е ужасен.крила за дл 2 лвл и 3лвл са под всяка критика.моля за последно опитвам се да задържа приятелите си ,но скоро няма да успея и сигурно и аз ще спра.оправете всичко моля и най- вече се обръщам към админа.ако до 1,2,3 дена не си мръднете ръцете да го бутнете,аз ще съм до тук.не ми се играе за ресове и мл .като сета не ми е пълен.а крила за дл нямам.благодаря предварително .действайте и махнете тея герой дето не са реални или спрете и пуснете сървъра.
Reply With Quote
  (#2) Old
JustCrazy JustCrazy is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2016
Default 06-08-2016, 09:28

без празни обещания.като от сорта ще го погледнем,чакаме админа и там каквото ще да е .жалко за якия сървър >!!!
Reply With Quote
  (#3) Old
leprikon leprikon is offline
 
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2016
Default 06-08-2016, 10:41

Че умира сървъра умира, ама бъди малко по ясен защо според теб умира, ако е защото не можеш да си направиш 3 лвл крила и машината фелва за +14+15 доста.... тъпа причина, определено не точно крилата за ДЛ и машимата са проблема на този сървър, хората които напускат не са само ДЛ-та... така, че тези две причини са тъпи които ти споменаваш. Най големия проблем на сървъра са тези безплатни сетове които дават на всеки 24 часа. Така никой не си дава зор да ходи по инвазии , няма търговия в сървъра, а това е основното в играта Му, да си събереш сет какъвто искаш. А тук ти дават всичко на готово като във фън сървър. Трябва и да се направи така, че да показва във сайта кога се раждат босовете, след колко време, така ще има и PvP-та за босовете, а сега, един като убие веднъж кундуна или медуза, и вече само той си знае кога ще се роди пак и си го бие само той....HoF никой не прави ( най интересния евент). Като цяло сървъра не е лош но е тъпо да играеш медиум сървър с примеси на фън сървър елементи.
Reply With Quote
  (#4) Old
Kroll Kroll is offline
 
Posts: 324
Mood: Fine
Thanks: 1
Thanked 22 Times in 21 Posts
Join Date: May 2016
Send a message via Skype™ to Kroll
Default 06-08-2016, 11:11

Quote:
Originally Posted by justcrazy View Post
без празни обещания.като от сорта ще го погледнем,чакаме админа и там каквото ще да е .жалко за якия сървър >!!!
еми пич кажи ми , какво трябва да направя аз ? ако нещо намекваш понеже не съм аз хост за да видя да оправя. кажи ми , какво точно трябва да направя (аз)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©