Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
MassKiller MassKiller is offline
 
MassKiller's Avatar
 
Posts: 33
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 1 Post
Join Date: Jan 2014
Default олеле - напих се. - 01-05-2015, 21:25

Четох одеве, че там някъде в умрелият медиум нямало играчи и когато дойде някой от хард сървъра щял да ни бие 10-0. Алооо! Ако вие не ходите на работа - ние ходиме! Ако вие имате време да седите 24/7 онлайн - ние нямаме. Затова и сървърите са с различен "опит". Ако нямаш време за хард - избираш медиум. Ако нямаш време и за това - отиваш в лесния. Три еднакви сървъра - разликата е в "експириънс-а". Схаващаш ли?! Кой за който има време - този играе. НЕ сте най-добрите в харда! Във трите сървъра има добри играчи които играят сървъра който могат, в зависимост от свободното си време. Нали не си идиот и ме разбра?! Момче! - визирам: (Voldemour) АЗ, когато направих 20 хофа с БК за 1 сезон + 7 с елф и 7 с мг не се възгордях и продължих да си играя. Теб с какво те запомнихме тук за 2 те седмици които игра?! Какво общо има LOTR? И с какво право обиждаш играчите в сървъра?! Нещо повече ли си?! (Визирам отговора ти в една друга тема). ъ?! Такива дето само минават по добре да не лаят! "Елате в харда и ми докажете какво можете?!" Ела тук и се докажи! Щом имаш време за харда значи, че и за тук имаш! Харда не е еталон. Там пак повтарям - не са най-добрите, а тези които имат най-много време. Мърши сме били! Алоо! Ела да те видиме бе хард сървър! Come!
Reply With Quote
  (#2) Old
goofy goofy is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Apr 2015
Default 01-05-2015, 21:44

не ти ли се доказах? че и смееш да лаеш на глобал след това - именно това ме изнерви ;) коментара беше под снимка на някъв си галфон , който плюе мен и приятелите ми. на снимката беше ти как пишеш на голбал , че сме се адвали. затова се афектирах и ти го написах :) но да ми говориш за адване , точно ти.. моля те! :)

Last edited by goofy; 01-05-2015 at 21:47.
Reply With Quote
  (#3) Old
MassKiller MassKiller is offline
 
MassKiller's Avatar
 
Posts: 33
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 1 Post
Join Date: Jan 2014
Default 01-05-2015, 22:15

хехе. коментари. глобал. плюене. адване. на какви наркотици си?! прочети какво съм написал по-горе. не се вълнувай. дишай.
Reply With Quote
  (#4) Old
goofy goofy is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Apr 2015
Default 01-05-2015, 22:43

ти дишай малко. виж темата в която съм коментирал каква снимка има. ама няма какво да се обяснявам то се видя какъв си ;) 250 хофа про.
Reply With Quote
  (#5) Old
JENOVA JENOVA is offline
 
Posts: 51
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 02-05-2015, 07:48

MassKiller +1, goofy -1
Reply With Quote
  (#6) Old
maharakala maharakala is offline
 
maharakala's Avatar
 
Posts: 19
Mood: Amused
Thanks: 2
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Nov 2014
Default 02-05-2015, 22:18

много добре казано , най накрая някой да им каже как стоят нещата!!!
(y) за JENOVA
MassKiller+1,Goofy-1 :D :D :D :D :D
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©