Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#21) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 05-08-2021, 19:28

ко стаа е маняк. админа не си поглежда форума да вземе някво отношение ли ? на какво ще си играем ся, авера му с хак, целия сървър пропищял че се прави на недосегаем и не се взема отношение.
Reply With Quote
  (#22) Old
ass3sinox ass3sinox is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2019
Default 05-08-2021, 21:43

:D
Reply With Quote
  (#23) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 06-08-2021, 07:46

Quote:
Originally Posted by nameless View Post
ко стаа е маняк. админа не си поглежда форума да вземе някво отношение ли ? на какво ще си играем ся, авера му с хак, целия сървър пропищял че се прави на недосегаем и не се взема отношение.
целия сървър пропищя, че ти си с хак маняк. единствените които мрънкате, че аз съм с хак си ти и твойта гей дружинка
Reply With Quote
  (#24) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 06-08-2021, 12:06

Quote:
Originally Posted by babayagav2 View Post
целия сървър пропищя, че ти си с хак маняк. единствените които мрънкате, че аз съм с хак си ти и твойта гей дружинка
нормално, нали спонсорираш останалите с итеми взети от теб, ще си мълчат. ся почнаха някви рандоми да излизат с доводите че ни продавали хакове да изместят темата, че ти играеш с хак. но то се е видяло, че те пазят от горе, просто чакам админ да отговори да видим с какво ще се оправдае. щом репортнат за използване на телепорт в цц "не могат да разберат кой е", смятай с твоя случай какъв ще е отговора.
Reply With Quote
  (#25) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 06-08-2021, 15:15

Ти днес си забравил да си изпиеш хапчетата май. Я прочети какво си написал и виж колко нелепо звучи. Спонсорирам хора да не мрънкат ..... някой от горе ме пазел нещо не си в час днес, но то май и попринцип не си, но това е друга тема.

Относно нискобюджетния и неспокосан репорт който си пуснал с някакви надежди админите да са балъци и да ти се вържат има ли смисъл да го коментираме ?
Аз съм те репортнал извън ЦЦ там нямаш оправдание а и по-големия въпрос вмомента е защо след като ъпдейтнаха античийта и хака не работи изведнъж ти спря да обираш всички инвазии цц-та и т.н ? Случайност

Reply With Quote
  (#26) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 07-08-2021, 17:33

Quote:
Originally Posted by BabaYagaV2 View Post
Ти днес си забравил да си изпиеш хапчетата май. Я прочети какво си написал и виж колко нелепо звучи. Спонсорирам хора да не мрънкат ..... някой от горе ме пазел нещо не си в час днес, но то май и попринцип не си, но това е друга тема.

Относно нискобюджетния и неспокосан репорт който си пуснал с някакви надежди админите да са балъци и да ти се вържат има ли смисъл да го коментираме ?
Аз съм те репортнал извън ЦЦ там нямаш оправдание а и по-големия въпрос вмомента е защо след като ъпдейтнаха античийта и хака не работи изведнъж ти спря да обираш всички инвазии цц-та и т.н ? Случайност

Не знам за какво говориш и кое не работи. Хака ти не работи вече ? Аз нямам опит с хакове и не мога да кажа кое не работи в момента. Просто ти продължаваш да си играеш с хак и наглееш още повече та реално това е причината да вземаш все повече ЦЦ-та. Както казах по горе, репорта е че играеш в ЦЦ с хак но няма отговор от админ. Ти админ ли си че казваш кой е балък ? Чакаме адекватен отговор дали са те проверили вече. За репорт относно телепорт в ЦЦ, отговора беше не можем да разберм кой е, смятай как ще се занимават да те разследват при положение че си доста известен и опитен хакер не от 1 или 2 сървъра. Така че спри да пишеш тук за да може админите да не ти четат спамовете, ще се обесняваш пред майка си или леля си, не пред мен. Jigsaw, Leeroy хакера ....
Reply With Quote
  (#27) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 07-08-2021, 18:53

Малко по-горе съм ти дал видеа от Jigsaw и от Leeroy ще сме ти благодарни всички ако посочиш къде е хака. Благодаря предварително !

Айде със здраве :*
Reply With Quote
  (#28) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 11-08-2021, 09:07

След като админа ме провери (и докато ми беше в компа господата от
Outlaws се изпокриха като мишки) мисля, че темата и устата на автора са за ключ!

Outlaws докато Цецо ми беше в компа:
Reply With Quote
  (#29) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 11-08-2021, 12:07

Quote:
Originally Posted by babayagav2 View Post
след като админа ме провери (и докато ми беше в компа господата от
outlaws се изпокриха като мишки) мисля, че темата и устата на автора са за ключ!

Outlaws докато цецо ми беше в компа:
маняк никой не е длъжен да стой постоянно на линия за да хване кога те проверяват. да бяха казали предварително за да сме на линия. мишка си ти като се криеш с хака в цц и си мислиш че не се познава кой си. нещо при теста на админа не си ги убивал толкова бързо колкото цц нали ? а в цц дмг-то е по малко от нормално, защо така ? паляк, закривай направо бот с ножка. ако са толкова компетентни админите да бяха копирали геройте ни ... ебати ограничения спрелтак.

Last edited by Nameless; 11-08-2021 at 12:09.
Reply With Quote
  (#30) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 11-08-2021, 12:15

Не сте били на линия ли ? За това ли като казах на Цецо гледай сега в скай са и си мишкуват влизам и опаляя всички бяхте вътре. Никого не съм килвал толкова бързо както в ЦЦ ? Та вие падахте за 0.2-0.5 секунди в зависимост от героя omegalol.

Предложението за VIP ACC докато и 2-мата сме с админи в комповете си е валидно по всяко време.

П.с и да всички знаем, че не си сългасен и ще се мъчиш по всевъзможен начин да ме изкараш хак, но никога няма да се съгласиш на ВИП при каквито и да е условия. Причината я знаем и 2-мата все пак тоя филм вече сме го гледали нали така.

Last edited by BabaYagaV2; 11-08-2021 at 12:19.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©