Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Suggestions / Предложения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Forgiven Forgiven is offline
 
Forgiven's Avatar
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: May 2018
Send a message via Skype™ to Forgiven
Default предложения свързани с новия сезон - 25-06-2019, 15:33

така както виждате сезона вече е към своя край и чакаме с нетърпение рестарта. за това ние екипа на баттлезоне искаме да направиме новия сезон възможно най-добър затова пускаме тази тема вие да ни дадете предложения свързани с новия сезон какво трябва да се промени, какво трябва да остане същото и всякакви други предложения. този път сезона който предстой ще бъде по ваш вкус !!!
екипа на баттлезоне благодари на всички за отделеното време за прочитане на темата.
хората който дадът най-добрите предложения ще получат награда която все още няма да бъде казвана каква ще бъде !!!
предложенията оставяйте тук под темата !!!!

Last edited by Forgiven; 25-06-2019 at 15:36.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Forgiven For This Useful Post:
gucci^gang (26-06-2019), Rupture (26-06-2019)
  (#2) Old
Drag0nFury Drag0nFury is offline
 
Drag0nFury's Avatar
 
Posts: 32
Thanks: 11
Thanked 7 Times in 5 Posts
Join Date: Mar 2015
Default 25-06-2019, 18:30

страхотна идея :)
ето и моите предложения:
1. предметите, които падат от сърца да са до +11(в началото има голямо значение, а и през целият сезон)
2. уникорн сет да пада от бокс +4 (тъндър да не пада от бокс +5, а както до сега).
3. крилата от куест да са на 0 с произволни опции( лък, мана, лайф, игнор/лък и мана, лък и лайф, лък и игнор)
4. да дава по 2 ринга/пенданта от курсовете
5. червея и кинга да се запазят, като първо да се пусне кинга
6. взимането на предмети с хаос +11/12 да остане така
7. Kinga и Wormа да са на различни места(червея давиас, а Кинга лоренция) и да са на 30 минути, а не на 1 час
8. Да се спре даването на предмети
9. В БЦ да дава награда за всички в партия когато се върне предмета
от мен толкова
успех и приятна игра

Last edited by Drag0nFury; 01-07-2019 at 07:55.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Drag0nFury For This Useful Post:
GeneralLee (27-06-2019), King0fWeed (25-06-2019), Rupture (26-06-2019)
  (#3) Old
Empty Empty is offline
 
Posts: 12
Mood: Yeehaw
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2014
Default 25-06-2019, 18:58

1. върнете от медалите да падат девоувър и ембро сет.
2.в бокс +1 сложете бронз сет
3.не слагайте гм което няма идея какво правят както в момента се слагат.
4.от куестите да си падат пак крилата както преди на 0 без лък с възможност за мл.
5. в онлайн тривиата може се сложи да пада и чаос.

6.най- важното. спрете достъпа на турската сган в сървъра

Last edited by Empty; 26-06-2019 at 19:57.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Empty For This Useful Post:
Rupture (26-06-2019)
  (#4) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 26-06-2019, 01:10

фиксирани ресове . да не се вдигат всяка седмица с рес два три и прочие.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to slavista For This Useful Post:
Rupture (26-06-2019)
  (#5) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Smile 26-06-2019, 12:02

много се кефя на рестарта наистина мисля, че е време за него защото точките на всички класове станаха някак си повече от това с което сме свикнали. ето и моите предложения:
1. да се върне бронз сета в бокс +1, но не да замества леадър сет, а да падат и двата
2. да се увеличи мъничко дропа на jewels. падат прекалено рядко като за фън-сървър
3. предметите от уорм да не бъдат само последните сетове и оръжия за всеки клас, а да се добавят и предметите от боксове +1, +2, +3, +4, и +5 да се падат също (включително оръжия, рингове и пенданти), но да има шанс за предмет с 1,2 или 3 опции на случаен принцип (например дд+реф+хп, а опцията Luck също да е на случаен принцип). интересно ще бъде защото всики ще търсят такива предмети, а те ще са много редки и следователно ще струват мнооооого повече кредити от досегашните с по 2 опции. ще виждаме играчи със всички сетове, а не само с двата сета които дават най-много дефенс.

Мисля, че третото предложение е революционно за сървъра и всички много ще се кефят на предмети с 3 опции и по моите изчисления ще е почти невъзможно някой да успее да събере цял сет+оръжия+рингове с 3 опции за героя си, не и в първата половина на сезона.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to gucci^gang For This Useful Post:
Rupture (26-06-2019)
  (#6) Old
Romel Romel is offline
 
Posts: 2
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2019
Default 26-06-2019, 13:06

Пуснете го тоя WebShop.
Измъчих се да прая Quest-ове и един итем не ми даде като хората. Три героя си направих, близо 3000 Quest-а минах и неможах да зглобя един сет за СМ или БК.
На ХОФ без итеми нямаш шанс.
За Worm-а неможеш да се наредиш. Хич не е Fun, а би трябвало да е

Last edited by Romel; 26-06-2019 at 13:16.
Reply With Quote
  (#7) Old
Rupture Rupture is offline
 
Posts: 34
Thanks: 5
Thanked 6 Times in 5 Posts
Join Date: Jun 2019
Default 26-06-2019, 16:44

Здравейте и от мене, радвам се ,че се стигна до този казус най после!
Твърдо против WebShop-a(обезмисля се фарменето на инвазий и прочие).
2РОТО МНОГО ВАЖНО Е Да се спре аддването на айтеми!!!!!!!!!
3ТО Нека този сезон да го карам малко по-бавно с ресовете( започваме от 10 реса с променени точки защото много от нас вече имат натрупан опит в предишните сезони тъй като тия точки ги въртиме от 3-4 сезона).
4ТО Да се разнообрази играта с ГМ-тата(да се поставят 2 максимум 3 гмта, които да правят всяка вечер евенти. ВСЯКА ВЕЧЕР! )
5ТО Пускане на Worm/Lizard/Tantals - да стане по бързо да са по минимум 3 броя за да има закакво да си правим мелета(все пак играем fun сървар и като такъв това не трябва да бъде ограничавано до 50реса да чакаме за тантали и прочие).
6ТО Да има BOX+1 в магазина, но шанса за добър предмет да е нисък.( В момента се сещам да допълня ,че може да се пусне магазин в сайта aka WEBSHOP, но в него да има само Bronze/Vine/PAD ) В същото това време да има LIZARDI, за да не се обезмисля фарменето на инвазий(Щото и с Bronze мога да ви бия без проблем попринцип)
7МО И МНОГО ВАЖНО, СПРЕТЕ ДА ПРЕЦАКВАТЕ СЪРВАРА С НЕНУЖНИ ГМТА,БАНОВЕ НА ХОРА, АДДВАНЕ НА ПРЕДМЕТИ,ПОБУТВАНЕ ПО ЕВЕНТИ И ПРОЧИЕ.

ТОВА Е ОТ МЕН. ДАНО ДА СЕ ВЗЕМАТ НАЙ-ДОБРИТЕ ИДЕИ КАК ДА СЕ РАЗНООБРАЗИ СЪРВАРА, ЗАЩОТО В ПОСЛЕДНИТЕ 5 ГОДИНИ ИГРАЕМ ЕДНА И СЪЩА БОЗА

P.S. НЕ ЦЕЛЯ ДА ЗАСЕГНА ЦЕЦО С ТОВА ,ЧЕ СЪМ ПРОТИВ ПРОДАВАНЕТО НА ПРЕДМЕТИ. НЕКА ВСЕКИ ЕДИН ЗНАЕ ,ЧЕ ДОРИ И АЗ СЪМ СЕ АДДВАЛ- НО Е БЕЗИНТЕРЕСНА ИГРАТА. ЦЕЦО БЪДИ ТАКА ДОБЪР И НИ ОСТАВИ ДА СИ ФАРМИМЕ ТОЗИ СЕЗОН ПРЕДМЕТИТЕ ПО ЧЕСТНИЯТ НАЧИН НА ИГРАТА.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rupture For This Useful Post:
Drag0nFury (26-06-2019)
  (#8) Old
PaCnyTuH PaCnyTuH is offline
 
PaCnyTuH's Avatar
 
Posts: 45
Thanks: 5
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 28-06-2019, 11:39

Предлагам ако е възможно разбира се, да се фиксне speed buga, превъртането на дмг, и превъртането на life. Играл съм подобни сървъри на тази версия и е доста добре. А относно итемите, нека се увеличи дропа на итеми с luck и 2 опции, макар и random, както и итемите от куестовете може да са 0 но с яки опции, и да има шанс крилата да се падат с игн. Може би няма да е зле да се помисли и за някакъв webshop, но не пълен разбира се, нещо от рода на по-слаби итеми или дори и по-висок клас с luck и 1 опц. на +11. Както и итемите от сърца медали и т.н. да падат на 11 и да са по-висок клас, защото това е от голямо значение в началото, а и в последствие също.


С мен, който иска - против мен, който може !!!

Last edited by PaCnyTuH; 28-06-2019 at 12:09.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to PaCnyTuH For This Useful Post:
Drag0nFury (28-06-2019)
  (#9) Old
Gerasima Gerasima is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Mar 2019
Default 28-06-2019, 14:53

добър ден, нека нахвърлям и аз някой идеи.

1. плодовете за чаоси+11 и 12 да се намалят. примерно 30 плодчета за чаос като когато се пусне чаос+12 плодчетата за +11 да станат 20. да няма значение вида на плодовете както е в момента.
2. вместо с плодчета боксове да могат да се взимат с блесове и солове, по този начин и в края на сезона камъните ще бъдат ползвани и търсени.
3. дропа от чаос+11 и 12 както и от боксовете да бъде променен. примерно от чаосите да пада по 1 сет и по 1 оръжие. за боксовете го оставям на вашата преценка не искам да ви изям хляба :)
4. да се върне зен за рес. не виждам смисъл с лека ръка да се захвърля една от валутите в играта. не смятам, че 20-30 мил. за рес е нещо фрапантно, а и по този начин се обезсмисля зен опцията. единствено да се направи зена за рес да се взима от валта в сайта не от героя.
5. да има минимален залог на търговете. не може да се взима предмет с 2 опции и лък на +11 за 20 мил или 3 стонета. примерно минимален залог 50 милиона, 5 стонета, 5 рени, 6 кончета и съответно да се увеличи дропа на валутите използвани в търга.

п.с. както виждате идеите ми се базират на принципа "играй, че да имаш". да седим афк и да мрънкаме как не ни е дадено достатъчно когато единственото което трябва да направим е да излезем от давиас и да играем играта, за мен изглежда смешно. винаги ще има 1-2 гилдии които ще кампят лърма както и една шепа играчи които ще доминират скай, бц, дс, но съответно правейки промени чрез които с малко фармене което е основното в игрите ни се дава възможност да сме конкурентно способни, аз съм с двете ръце за такива промени.

и на последно място трябва да се спре аддването на предмети (така каза колегата :))

Last edited by Gerasima; 28-06-2019 at 23:10.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gerasima For This Useful Post:
Drag0nFury (28-06-2019)
  (#10) Old
Forgiven Forgiven is offline
 
Forgiven's Avatar
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: May 2018
Send a message via Skype™ to Forgiven
Default 01-07-2019, 21:24

хайде продължавайте с предложенията много хубави предложения сте дали но дайте малко и за пвп играта искаме да чуем предложенията ви
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©