Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Rage > Buy / Sell

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 06-06-2020, 22:10

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
кво стана дени продаде ли геройте за по 150-200 лева на парче хахахахах ххахаха :) неще 50 лева за 1 алл итемс :d
никого не карам насила да купува.
Reply With Quote
  (#12) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 06-06-2020, 23:02

незнам на отворен прозорец ли спите вие в тоя сървар сте напълно откачени 200 лева иска
Reply With Quote
  (#13) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 07-06-2020, 17:05

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
незнам на отворен прозорец ли спите вие в тоя сървар сте напълно откачени 200 лева иска
много приказки за нищо
нито един не бих дал за 50, по-добре да си седят.

Last edited by d3n1t0; 07-06-2020 at 17:15.
Reply With Quote
  (#14) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 29-06-2020, 22:06

Up
Reply With Quote
  (#15) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 29-06-2020, 22:25

Quote:
Originally Posted by d3n1t0 View Post
злобееш, защото си си злобен. няма нищо, аз не ти се сърдя.
Още преди да започнеш имах герой доста по добър от твоите с гаранция , все пак последните години съм топ10 до към 20-30 реса. За разлика от теб когато ти започваш , когато хората спират защото им е втръснало вече от еднообразието което предлага Цецо
Да ти напомня с клипове от youtube как ме баннахте нагло след като те пребих като куче на acc duel????
edit: даже преди това ти взех и хофа 3/0.. и рева като вдовица :D
edit2 : и понеже обичаш да те опровергават с доказателства ето ти
https://www.youtube.com/watch?v=KfFGtqT3_2s
https://www.youtube.com/watch?v=v4pwRs00S24

Last edited by Banbanan; 29-06-2020 at 22:29.
Reply With Quote
  (#16) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 30-06-2020, 07:04

гледах клипа, на който не знам какво трябва да се види, освен детинско мое поведение, но ми е странно, защо след като не сме си говорили от поне 3 години (клипа е от 4-5 години) още има такава омраза към мене..?(поправи ме, ако бъркам периодите) взимай ги хофовете, няма проблем, но не живей в миналото, съвет от мен.. живей днес, а не преди 5 години..а относно пребиването като куче админа спря дуела при 7/3, за което не знам какво съм виновен? това ли не ти дава мира?
почти винаги започвам в началото с всички, което не знам какво значение има, но го споменаваш? (обикновено играеш по 3 седмици и спираш?) а след като цецо предлага такова еднообразние, защо всеки сезон си тук? това е единствения отговор, който ще получиш от мен, докато не преодолее злобата в душичката ти..
такава силна омраза, ще те съсипе..
п.с. ще дам като пример факта, че аз никога не съм писал иззлияния по твой адрес, докато си продаваш героя във форума..

Last edited by d3n1t0; 30-06-2020 at 07:34.
Reply With Quote
  (#17) Old
Banbanan Banbanan is offline
 
Banbanan's Avatar
 
Posts: 247
Mood: Roflol
Thanks: 2
Thanked 12 Times in 10 Posts
Join Date: Dec 2017
Default 30-06-2020, 12:59

много си прав няма какво да се види освен ,че щях да те победя на дуел , който ти и цигането не позволихте да довършим защото знаеше какъв щеше да е финала. преди 5 години, но все още не си си променил държанието към играчите...(това си личи и по предните теми в които хората ти обесняват ,че те побутват а ти се противиш макар и да знаеш ,че е така ;) ).. омраза към теб нямам, а по скоро ме дразни факта ,че си правил толкова мизерий а се правиш на ощипана мара?! продаваш герои които не са твои и все пак смееш да съдиш хората колко пари ти предлагат, моето гореписано не беше заяждане а просто очаквах цецо(блу) да се обади в темата, тъй като с него си имаме лаф,закачки и хубави спомени ^^
edit: а колкото до това защо играя и спирам на 3-тата седмица мисля ,че е ясно. Едни бъхтят за предмети - други правят шано игри с ГМ-тата си и така се губи интереса кво ши каиш?

Last edited by Banbanan; 30-06-2020 at 13:01.
Reply With Quote
  (#18) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 30-06-2020, 17:42

Quote:
Originally Posted by Banbanan View Post
много си прав няма какво да се види освен ,че щях да те победя на дуел , който ти и цигането не позволихте да довършим защото знаеше какъв щеше да е финала. преди 5 години, но все още не си си променил държанието към играчите...(това си личи и по предните теми в които хората ти обесняват ,че те побутват а ти се противиш макар и да знаеш ,че е така ;) ).. омраза към теб нямам, а по скоро ме дразни факта ,че си правил толкова мизерий а се правиш на ощипана мара?! продаваш герои които не са твои и все пак смееш да съдиш хората колко пари ти предлагат, моето гореписано не беше заяждане а просто очаквах цецо(блу) да се обади в темата, тъй като с него си имаме лаф,закачки и хубави спомени ^^
edit: а колкото до това защо играя и спирам на 3-тата седмица мисля ,че е ясно. Едни бъхтят за предмети - други правят шано игри с ГМ-тата си и така се губи интереса кво ши каиш?
Ок
Reply With Quote
  (#19) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 02-07-2020, 00:41

Quote:
Originally Posted by banbanan View Post
още преди да започнеш имах герой доста по добър от твоите с гаранция , все пак последните години съм топ10 до към 20-30 реса. за разлика от теб когато ти започваш , когато хората спират защото им е втръснало вече от еднообразието което предлага цецо
да ти напомня с клипове от youtube как ме баннахте нагло след като те пребих като куче на acc duel????
Edit: даже преди това ти взех и хофа 3/0.. и рева като вдовица :d
edit2 : и понеже обичаш да те опровергават с доказателства ето ти
https://www.youtube.com/watch?v=kffgtqt3_2s
https://www.youtube.com/watch?v=v4pwrs00s24
деба и боклуците смешни тва е позорно видио тука се вижда за какво говора в този форум аз като му казвам че над 50 % могат го бият те хората не ми вярват !!!!!
Reply With Quote
  (#20) Old
Raikazo Raikazo is offline
 
Posts: 64
Thanks: 6
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 02-07-2020, 00:47

вие сте смешници и боклуци изгонихте хубавите играчи и сега си продаваме героите пичка ви майчина да ви банне rpo героите тва заслужаваш !!!!!
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©