Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
Emanuella Emanuella is offline
 
Posts: 43
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 28-12-2013, 16:28

Кво се радваш бе паляк. Откраднал 185 рени и са радва. Като ти знаех ацц и пас, и като ти взех итемите, орева Стефан и другите гм-та, добре че Стефан са направи, че следното правило за него не съществува 11. When you give your password to someone or buy account you do it on your own risk. We dont take responsibility for robbed accounts or changed passwords., каза че това правило ще бъде премахнато от сайта даже хахахахаха. Като гледам все още си седи. Все тая, да си седи, боли ме кура. Но не се излагай по такъв начин и върни на човека рените или му дай това, за което си е платил.
  (#12) Old
joakod joakod is offline
 
Posts: 8
Thanks: 3
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 28-12-2013, 16:50

Quote:
Originally Posted by Emanuella View Post
Кво се радваш бе паляк. Откраднал 185 рени и са радва. Като ти знаех ацц и пас, и като ти взех итемите, орева Стефан и другите гм-та, добре че Стефан са направи, че следното правило за него не съществува 11. When you give your password to someone or buy account you do it on your own risk. We dont take responsibility for robbed accounts or changed passwords., каза че това правило ще бъде премахнато от сайта даже хахахахаха. Като гледам все още си седи. Все тая, да си седи, боли ме кура. Но не се излагай по такъв начин и върни на човека рените или му дай това, за което си е платил.
Can you please write in english what u posted?
  (#13) Old
joakod joakod is offline
 
Posts: 8
Thanks: 3
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 28-12-2013, 18:42

Well and now player k1ll3r has changed his name. He doesn't exist anymore
  (#14) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 28-12-2013, 20:16

It doesnt matter that he changed his name. Be calm and wait for Stephane. He will resolve your problem.

Cheers.


The Only Good System Is The Sound System.

Free Party Is Not A Crime.
The Following User Says Thank You to PA3BPAT For This Useful Post:
joakod (28-12-2013)
  (#15) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 28-12-2013, 22:57

xa i want to tell u that i dont change my name ..
i say in post ..
i get the renas and stop the mu..
i reset my character and block it
  (#16) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 28-12-2013, 23:02

Quote:
Originally Posted by Emanuella View Post
Кво се радваш бе паляк. Откраднал 185 рени и са радва. Като ти знаех ацц и пас, и като ти взех итемите, орева Стефан и другите гм-та, добре че Стефан са направи, че следното правило за него не съществува 11. When you give your password to someone or buy account you do it on your own risk. We dont take responsibility for robbed accounts or changed passwords., каза че това правило ще бъде премахнато от сайта даже хахахахаха. Като гледам все още си седи. Все тая, да си седи, боли ме кура. Но не се излагай по такъв начин и върни на човека рените или му дай това, за което си е платил.
ей боклук я млъкни по-добре защото казах че са ми нужни 3 неща от героя а точно тези неща си бил скрил по мулета и други аццта. .
не ми се прави на голям и да раздаваш правосъдие защото знаеш ,че само ринга rate ref hp2% ice струваше колкото твойто муле :) смисъл героя ти
  (#17) Old
Emanuella Emanuella is offline
 
Posts: 43
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 29-12-2013, 10:00

Ахахахахахах я кажи кои са тези 3 неща, които си искал. Доколкото до ринга - първо беше пойсон и го бях продал отдавна, и не мисля че струваше повече от сета ми даже, че да не говорим за героя ми . И имам само 1 въпрос към тебе - Когато си пишеше със Стефан и когато ми писа на ЛС, плачеше ли ?
The Following User Says Thank You to Emanuella For This Useful Post:
Chengeto (29-12-2013)
  (#18) Old
Chengeto Chengeto is offline
Тъпкач
 
Chengeto's Avatar
 
Posts: 352
Mood: Amused
Thanks: 14
Thanked 9 Times in 7 Posts
Join Date: Oct 2013
Location: Stara Zagora
Default 29-12-2013, 10:23

Quote:
Originally Posted by Emanuella View Post
Ахахахахахах я кажи кои са тези 3 неща, които си искал. Доколкото до ринга - първо беше пойсон и го бях продал отдавна, и не мисля че струваше повече от сета ми даже, че да не говорим за героя ми . И имам само 1 въпрос към тебе - Когато си пишеше със Стефан и когато ми писа на ЛС, плачеше ли ?

hahjaha q kaji plaka li papagal4e ?
  (#19) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 29-12-2013, 10:42

az da ne sam player kato vas da placha we ?
vie muhliovci nqmate sobstven jivot pred kompiutara sedite po cql den na men ste trugnali da pishete
prez huq mi e za mu-to
vika reva li xaaxaxax
awe ei mishka ne mi se pravi na otvoren
mnogo ti znae ustata pred kompiutara , zashto ne doidesh da mi kajesh neshto na jivo ?
deba i lapetata po-dobre si mulchete :)
  (#20) Old
Emanuella Emanuella is offline
 
Posts: 43
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 29-12-2013, 11:48

Да, 24 часа играя МУ, даже мисля Нова Година да я прекарам в МУ-то . Ами не направих снимка като ми писа на ЛС, наистина ми се струваше, че плачеше (за някакви 3 итема, както казваш ти ).
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©