Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
DarkOne DarkOne is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 15-08-2013, 20:39

Quote:
Originally Posted by amaranth View Post
Абе защо никога не приемате загубите като хора, а винаги оправдания,псувни налези към админа.Той какво е виновен че вие падате?
А ние к'во сме виновни ,че ти е любовник? Това да правиш свирка за звездичка пред името престижно ли е за теб?
  (#12) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 15-08-2013, 20:49

Ще остана без коментар избийте си шибаните комплекси говорете,говорете, и вашият ред ще дойде.
  (#13) Old
DarkOne DarkOne is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 15-08-2013, 21:05

Quote:
Originally Posted by amaranth View Post
Ще остана без коментар избийте си шибаните комплекси говорете,говорете, и вашият ред ще дойде.
Ко?НЕ! Ми то къф коментар може да имаш с чеп в устата? Ти си избии комолексите стъпкан от живота гадже бил с гм-то и дай ся да мамим на хофа точно толкова си зле.
  (#14) Old
Varadero Varadero is offline
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 16-08-2013, 06:14

Да винсент както ти сам каза това е само игра и за това скачат хора за които муто в момента е на преден план. И аз видях как Парволета беше допуснат/а до хофа след като не беше там където трябваше но това си е наш проблем тъй като гласувахме да играе . Ок ! След това сам играх срещу него / нея и да не съм сигурен защото не си спомням дали си го бъфнал за дмг / деф , но помня 1 паднах от 2 хита което ме навежда само на 1 мисъл - бъфф за дмг от твоя страна. Ок отпаднах след което остана Парволета и още 1 елф при което бъфнат също бива въпросния човек и познаите кой печели хофа. Та не са само безпочвени упреци винсент. Но пак казвам за мен е все тая защото вече не съм зависим от муто и си имам други ангажименти така че дали ще се прокарват хората или не се в гъз ако имам време ще играя по хоф и ако не забравя ако не здраве да е.
  (#15) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 16-08-2013, 06:48

Quote:
Originally Posted by darkone View Post
Ко?НЕ! Ми то къф коментар може да имаш с чеп в устата? Ти си избии комолексите стъпкан от живота гадже бил с гм-то и дай ся да мамим на хофа точно толкова си зле.

Ми не братле аз не го приемам изобщо на сериозно това, просто ви гледам сеира +това ви показвам колко сте смешни 2-3 хатер-а просто.
  (#16) Old
Georgiev Georgiev is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 16-08-2013, 13:38

jalak si amaranthe ;)
  (#17) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 16-08-2013, 17:15

Quote:
Originally Posted by georgiev View Post
jalak si amaranthe ;)
Жалкия ви прави още по-жалки.
  (#18) Old
ioio ioio is offline
 
Posts: 50
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2013
Default 11-10-2013, 19:26

Не се прави па ти е ей смешко. Най-големия смешник е тоя Vincent и се изпика на сървъра на Цецко. Провали го, ония взимал хофове и пред давиас тоя бъгав град, не можеше да убие никой. Тоя сезон ако има такива работи и се допускат такива смехории на хофове , вместо който си е най-силен да бие, а да го бият с предварителен старт и сякви други трикуве дето сме ги правили преди 7,8 години. Смешник истински, а ония е луд той е за ебане , че е пуснал тоя смешник да води Хофа. Да не говори ме , начина по който се определя кой е по добър. Значи ако взимаш всеки хоф без значение в случая как и всеки път, да падаш по градовете по инвазии и където може , тва ли ви е най-добрия хагхаха ебати смеха. Да не говорим колко тъпи са правилата за самото провеждане на битките от админите.. И трябва да се забранят тия ацц-дуели там в тоя продажен сървър всеки може те преебе , ако е партия с гм то , като за пример е тоя паляк пак ще кажа Vincent и да му смените ника тоя сезон пак ще го познаем тоя смешник. Препоръчвам на собственика да обърне внимание на тия работи , ако иска да му върви сървъра. И да му върви в дръжба изобщо.
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©