Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Rage > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#41) Old
Makaveli Makaveli is offline
 
Posts: 48
Thanks: 4
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2019
Default 27-06-2020, 14:39

Quote:
Originally Posted by raikazo View Post
насра ли се чакам си снимките от 07.06.2020, нали много снимаш и документираш.
когати ти казах че ше те смачкам на финала!!! че тоя финал няма да е като предишния !!!! да ме биеш с предмети +13 и после много играел тебе 50% ше те бият 1в1 в му то, ти нямаш по добри умения от нас , а само предмети!!!!!
но естесвено няма снимки да видим от тоя чат, щото не ти е угодно!!!!
къде ще ме смачкаш уе мишкоо, аре вади бк и да играем ацц дуел паляк. аз на алианс е не съм дал фрий аз давам фрий на гилда ми паляк. може да ми мачкаш само кура смешник. изкарай до снимка уе мишко аз не помня някой да ми е казал 1в1 и да съм отказал, ама помня аз колко съм писал за ацц и никой не е искал, смешник. а и тия където съм им помогнал го помнят палячо. канел ме 1в1 смешник аре вади бк и да правим ацц дуел мишкоо ебах те в женствения тип, ше взема да кача твоя снимка не от играта да те видят къв си женствен.
Reply With Quote
  (#42) Old
Makaveli Makaveli is offline
 
Posts: 48
Thanks: 4
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2019
Default 27-06-2020, 14:43

Quote:
Originally Posted by raikazo View Post
когато ме използна като куче, да ти давам креди на заем беше ти много много изгодно
исползвачи долни!!!!!
не ти ги върнах ли? не съм ти помагал ли? кога биехме уормове те и ми пишеше да не те килвам че ще помагаш и не искаш нищо тия времена забрави ли ги? а ти се биеш в гърдите че си дал нещо на заем ли ? благодарение на това че ти дадох стаф спечели хоф палячо.
много говорите кой с на кой итемите печели хофове, я кажи ти колко хофа взе с твой итеми, или ще почнеш да се оправдаваш смешник.
Reply With Quote
  (#43) Old
Makaveli Makaveli is offline
 
Posts: 48
Thanks: 4
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2019
Default 27-06-2020, 14:47

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
ehe ti qko si se napregnal pratih vi hui da go duhate pedali radvam se che oshte go pazite :dd
пази се чат не снимката, ама колко трябва да си жалка путка да ти махнат правата на админ че си адваш боксове, адваш и на другите да ги замесиш и тях и после им пращаш увисналата ти патка къде не става щото си анално податлив. и сега говориш аз кво съм аднал. кажи на хората как си си адвал боксове в този сървър като си бил гм и сега ревеш че друг го е направил! само че тука оправданията и думите ти няма да струват щото админа знае кво е било ;)
Reply With Quote
  (#44) Old
Makaveli Makaveli is offline
 
Posts: 48
Thanks: 4
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2019
Default 27-06-2020, 14:50

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
sigorno go gledash i si burkash v duparata :d
бъркам на приятелката ти дупарата, скоро пак ще те зареже и ще и пръскат путката други а ти ще ревеш пак пред муто и ще пишеш в гилда да се жалваш. да нема пак да пишеш “брат една кола я докара аз седя и чакам пред тях”
Reply With Quote
  (#45) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 27-06-2020, 14:54

Ebaa napravo mi e jal za teb mitko tolkova da te e qd za tiq prava hahaha dai facebook da ti prata nekolko snimki na huq mi che samo za nego mislish pedal i da si burkash v gazu dokato go gledash puk i samo tvoq guild nqma facebook grupa i samo s dido si imate fbcite, kvo sram te e ot drygite da te vidqt kuv oligofren si ili kvo dai fb da mi qdesh huq pederyga mrusna ozlobena
Reply With Quote
  (#46) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 27-06-2020, 14:55

Quote:
Originally Posted by Makaveli View Post
бъркам на приятелката ти дупарата, скоро пак ще те зареже и ще и пръскат путката други а ти ще ревеш пак пред муто и ще пишеш в гилда да се жалваш. да нема пак да пишеш “брат една кола я докара аз седя и чакам пред тях”
Ehehe tva beshe sestrai a az se bqh napushil daje posle ti kazah che sum se filmiral male kvi neshta mi govorish ujas ujas pederas mrusen ti nqmash priqtelka i nikoga nqma da imash , akolkoto do moita nikoi drug osven men ne i e pruskal putkata prez jivota i za razlika ot maikati na koqto vzeki den i pruskat putkata poneje e magisttalna prostitytka.
Reply With Quote
  (#47) Old
Makaveli Makaveli is offline
 
Posts: 48
Thanks: 4
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2019
Default 27-06-2020, 14:57

Мишки до сега аз не си отворих устата, ама колко инфо имам през цялото време в тоя сървър ще ви насера всичките палячовци, ваще думи нямат покритие 80% от хората не ви вярват! Да аднал съм боксове и кво? Като ви правех евентите се радвахте нали? Ама докато правя евентите аз неможех да идвам да ви ги взимам и съм си аднал некви боксове, я вижте на клецорана, на топофтоп я вижте айри колко боксове са взели, я вижте колко хора са взели други награди, а аз че съм си адвал нещо защото съм си отделял от времето да ви правя на вас кефа да има евенти в сървара и че постоянно спамех на Админа да пуска некви нови работа да ви е забавно на вас нещо да кажете? Мама ви дееба нагла дееба, пишете тука и знаете че глупостите който пишете не са верни пак продължавате да пишете смешницииии искаш ли да ти дам моя кур ама не на снимка Rauch(helcurt,Xtreme) гей, а оня малкия педал Raikazo къде вървеше невидим и се въртеше около силните играчи да мълчи там. Мама ви деба ако сме в 1 град ще ви бия и ще ви еба и двата
Reply With Quote
  (#48) Old
Makaveli Makaveli is offline
 
Posts: 48
Thanks: 4
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2019
Default 27-06-2020, 14:58

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
ehehe tva beshe sestrai a az se bqh napushil daje posle ti kazah che sum se filmiral male kvi neshta mi govorish ujas ujas pederas mrusen ti nqmash priqtelka i nikoga nqma da imash , akolkoto do moita nikoi drug osven men ne i e pruskal putkata prez jivota i za razlika ot maikati na koqto vzeki den i pruskat putkata poneje e magisttalna prostitytka.
вярно е никога повече няма да имам приятелка, щото съм щастливо женен с дете, а ти ?
Reply With Quote
  (#49) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 27-06-2020, 15:00

Quote:
Originally Posted by makaveli View Post
вярно е никога повече няма да имам приятелка, щото съм щастливо женен с дете, а ти ?
ти си един долен педерас, който клевети неверни неща за приятелката ми и за тва ще ти еба путката майна ти ще умреш копеле и дъщеря ти ще еба пред теб боклук
Reply With Quote
  (#50) Old
Makaveli Makaveli is offline
 
Posts: 48
Thanks: 4
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Sep 2019
Default 27-06-2020, 15:02

Quote:
Originally Posted by rauch123 View Post
ebaa napravo mi e jal za teb mitko tolkova da te e qd za tiq prava hahaha dai facebook da ti prata nekolko snimki na huq mi che samo za nego mislish pedal i da si burkash v gazu dokato go gledash puk i samo tvoq guild nqma facebook grupa i samo s dido si imate fbcite, kvo sram te e ot drygite da te vidqt kuv oligofren si ili kvo dai fb da mi qdesh huq pederyga mrusna ozlobena
мен не ме е срам да ме види някой във фейсбук мишко, имам си фейсбука с целия гилд ако искаш да знаеш. и освен в играта сме приятели и извън нея, с повечето не ни свързва само играта паляк.
не ми пука за правата ми като гм, ама сте жалки, колко пъти си ми писал че съм бил добро гм? ти като си бил гм, кажи не е ли редно да получиш нещо за това че отделяш време да правиш евенти на който неможеш да участваш?
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©