Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
salko_92 salko_92 is offline
 
Posts: 9
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Angry Do Adminite .. za poreden put ! - 15-03-2015, 14:54

Uvajaemi guspoda Admini i GM-ta za poreden put pitam dokoga shte prodaljava da me discva .. v 22:00 shte pusnete resovete , i kak mamka mu stara da igraq sled kato me diskva na 2-rata minuta i ne me puska posle edin chas :@
Reply With Quote
  (#2) Old
mAcCaRroN mAcCaRroN is offline
 
mAcCaRroN's Avatar
 
Posts: 73
Mood: Horny
Thanks: 5
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 15-03-2015, 17:32

гуспода, аре малко


The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence...
Reply With Quote
  (#3) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 15-03-2015, 18:23

Oткажи се , от умрял писмо чакал ли си? :) А и това единствено говори за качеството на сървъра, но това е всеки път. Така , като гледаш да се е променило нещo :D ?
Най-много да ти изтрият темата хаха , че не трябва да се показват кенефските историй.

Last edited by djingibi; 15-03-2015 at 18:25.
Reply With Quote
  (#4) Old
salko_92 salko_92 is offline
 
Posts: 9
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 15-03-2015, 22:20

ebal sam gi as se otkazvam .. to nemoi da se igrae v tos bugaviq server .. tes sa pulni oligofreni :D
Reply With Quote
  (#5) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 16-03-2015, 14:34

еми нормално , иначе си е загуба на време. ще чакаме да реснат оптито и тва е , там е почти същото , но пък поне не буфкат по ацц-дуели и хофове. единсвеното, което е , че се аддва и там с гъза си , но пак е по-добре от тук. а и гм-то е мг а не буфер хххахах .... поне добре си се орентирал.
Reply With Quote
  (#6) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 16-03-2015, 15:00

Боже..мислех , че поне малко имаш понятие от тая игра. Ако те бъфне елф с 32767 energy , колко дмг ще правиш и на теб колко са ти правели на този дуел? Боже..
Reply With Quote
  (#7) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 16-03-2015, 15:17

хахахах палячо не ми говори за понятие , кой е писъл , че гм-то е с макс енг 1во та пак се опитваш да се правиш на разбирач. и 1 ка енг да има е достатъчно, не се прави ами вземи раздай някой шамар , моляте.
Reply With Quote
  (#8) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 16-03-2015, 15:25

Пак се опита да се направиш на разбирач, иначе амаранта без буф взима ацц-та vs хак, просто е много добър, ти също. Мислил той , разбираш ли хахахахаха ....
Само се излагаш и не мога да разбера какво се опитваш да ми докажеш , че ми е взел ацц-то по реда на нещата ли хаха, освен да се излагаш друго не правиш ама да те боли кура не се познаваме , какво като се изложиш и по-добре де от друга гледна точка... ;)

Last edited by djingibi; 16-03-2015 at 15:34.
Reply With Quote
  (#9) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 16-03-2015, 17:53

ще ти го вземе като си с реф рейт сет и крила на 9 , защо не :) такива муленца като теб над път и под път , мислех , че можеш да цъкаш , но за съжаление съм грешал :p
Reply With Quote
  (#10) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 16-03-2015, 20:39

Хахах аз за разлика от теб нямам такива ектри на компа, ако не си чел, това не отговаря на въпроса ми смешнико. Ма май ти е удобно да си пишеш квото ти падне, а шамараджията. Освен това личи си колко си запознат , не съм играл аз на ацц-то, 3 ти човек ми е играл с героя и то добре написах горе. Амаранта е толкова силен даже и vs хацк ама нищо не спомена и за това. И като сте такива дупета , айде качи снимка на стата на LORT , нали си отворен и разбирач и защо гм-тата не са мг-та и това е случайно нали е отворко. Нали се правиш на голям разбирач , айде обясни на хората как без буф от гм как ще победиш хаьк , да не говорим , че то е било толкова очеизвадно , че няма до къде и защо не е допуснал други хора да гледат ацц дуела и да направят видео, а на предния ацц дуел и хора имаше и видео направиха момчетата. Обясни тия работи или по скоро ги обвснявай на балъците , който нямат представа за какво става дума. Да не говорим колко пъти беше доказано в нормала , че буфкате по ацц дуели , палячо на палячовците. И снимки имаше , някой хора от гм-тата направиха грешката да пишат и пред всички , даже и такъв случай имаше в който пита кой да бие и тнт. На кой ги обясняваш тия вицове на шкумбата , който даже не са твой. Някой може и да ти повярват , да такива дето пускат му от от вчера , на тях може да се правиш на много разбирач ама , казах ти излагаш се и не е нужно да си вишист да разбереш колко си смешен и как стават нещата по начало в тая боза. Изгубил съм си ацц-то vs гм и играч на партия , голям прас. Много е трудно с буф да вземеш на някой ацц-то и да играеш само в един единсвен сървър , защото на всякъде другаде , няма гм-та буфчета и тнт. Нормално е , живейте в играта и в форума с илюзията, че може да играете , те балаците ви вярват, е не са много , но важното е вие да си вярвате , както и правите. В колко сървъра си играл и си доказал на хората , че те бива за нещо , че не мога да се сетя. Защото не съм те срещал пък претендираш нещо и за какво и ти не знаеш май. А да не говорим , че и ти си спеед , а иначе хахах мрънкаш да пуснат клиент , който няма нищо общо с твоя спеед хак, ебати играча.
Всеки знае какви сте смешници, единствените хора , който твърдят обратното сте си самите вие май май, а haha ... Няма как да се направиш на газар на мой гръб , повечето хора просто са запознати, виж мога да ти позволя да ми удариш някой шамар, по точно да уредим това да стане , че на 20 годишните ги раздаваш яко.

Last edited by djingibi; 16-03-2015 at 21:43.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©