Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default моля за разсенение за уговорка за ацц? - 28-02-2015, 12:52

1 вия път , когато играх ме с WindRunner ацц се разбрах ме да играем само с aqua и wings. Имаше свидетели как падам докато играя без сатан , а той със, но не съм избягал от ацц, взе ми ацц-то, взе нещата ,прееба quest-товете и ми върна ацц-то. Доста благородно, снимките не ги пазя, как се разбрах ме, тъй като ми е преинсталиран компа , но имаше свидетели , който дори гледаха ацц дуела, но това е минало както и да е.
Въпроса е ми е следния: Писах , че търся ацц дуел с новият ми елф Капута , и WindRunner веднага скочи , каза , че иска да играем пак. : http://prikachi.com/images.php?images/980/7950980t.jpg
На другия ден , когато го потърсих се отказа, няма смисъл да посочвам причините. Та .. има ли наказание за бягство от уговорен ацц дуел или само по-време на него , ако се избяга. Мерси предварително за отговора.
Reply With Quote
  (#2) Old
Serenity Serenity is offline
 
Serenity's Avatar
 
Posts: 25
Mood: Sneaky
Thanks: 4,294,967,295
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Aug 2014
Default 28-02-2015, 18:13

Не е ясно какво ще се играе утре вечер,но по думите които казваш WindRunner ще бъде наказан с банн за 1 ден,2ри път ако избяга от дуел ще бъде за 3 дни банн.


Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори.
Reply With Quote
  (#3) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 28-02-2015, 20:22

Играя от създаването на MuBattleZone, Hard в поселдствие и normal, сега даже и medium и мога да кажа напълно неутрално , че трябва да има повече Super Moderatori , като този човек. Неутрален в контекста, който използвам, означава нито негативен, нито позитивен, просто това е моето впечатление, дори учудление за свършената работа. Все така да продължаваш ...., Успех от мен.

Необходимо е да имате поглед над целия спектър, когато той е само частичен, ще бъде като да гледате през прозореца, докато е наполовина закрит от завеса.
Не знаете какво е зад тази закрита част, следователно не можете да действате съобразно него. А за тези, който бързат да плюят, ще напиша само, че сте объркани, защото сте приели версията на другите за ''истина'' и мислите, че имате визия за общата картина, но това , което пиша разрушава голяма част от нея.

Една риба в океана не вижда птиците, който летят в небето, но това не означава, че те не го правят.....
Приятна игра на всички честно играещи хора, лека работа на администратора, отново, Успех.!
Reply With Quote
  (#4) Old
mAcCaRroN mAcCaRroN is offline
 
mAcCaRroN's Avatar
 
Posts: 73
Mood: Horny
Thanks: 5
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 28-02-2015, 22:03

Quote:
Originally Posted by djingibi View Post
Играя от създаването на MuBattleZone, Hard в поселдствие и normal, сега даже и medium и мога да кажа напълно неутрално , че трябва да има повече Super Moderatori , като този човек. Неутрален в контекста, който използвам, означава нито негативен, нито позитивен, просто това е моето впечатление, дори учудление за свършената работа. Все така да продължаваш ...., Успех от мен.

Необходимо е да имате поглед над целия спектър, когато той е само частичен, ще бъде като да гледате през прозореца, докато е наполовина закрит от завеса.
Не знаете какво е зад тази закрита част, следователно не можете да действате съобразно него. А за тези, който бързат да плюят, ще напиша само, че сте объркани, защото сте приели версията на другите за ''истина'' и мислите, че имате визия за общата картина, но това , което пиша разрушава голяма част от нея.

Една риба в океана не вижда птиците, който летят в небето, но това не означава, че те не го правят.....
Приятна игра на всички честно играещи хора, лека работа на администратора, отново, Успех.!
Serenity е нашия спасител ! Serenity президент !

П.С. : Всички си го знаем, знаем кой е и как действа - това е някакво изключение, където е постъпил правилно :)


The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence...
Reply With Quote
  (#5) Old
JENOVA JENOVA is offline
 
Posts: 51
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 05-03-2015, 14:25

според мен това е бан без причина! мое мнение. :)

Last edited by JENOVA; 05-03-2015 at 14:28.
Reply With Quote
  (#6) Old
unknown unknown is offline
 
Posts: 7
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 05-03-2015, 16:15

[quote=jenova;14305]според мен това е бан без причина! мое мнение. :)[/

и аз така мисля...не виждам никаде снимка на която пише " отказвам се " само дето човека си е изхабил кредитите да си махне банна :d
Reply With Quote
  (#7) Old
JENOVA JENOVA is offline
 
Posts: 51
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 05-03-2015, 16:49

и да има снимка на ''отказвам се'', пак не трябва да има бан.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©