Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Wink 24-07-2013, 18:16

Quote:
Originally Posted by SHANS View Post
Голям кеф.. да те бият като магаре и после да се хвалиш, че си паднал.А това че съм най-слабото мг си е моя работа, аз играх последните три седмици докато си събера сета да знам, че поне съм си завършил героя, нито съм експерементирал статс, нито нищо.
bratle iskash da kajesh che men me biqt teii li ole ole ole ,, ti ne si sanuval moite itemi we leshper nqash pravo da govorish tva che EgatiPower mi e vzel accto ne me e sram che me e bil normalno e daje vse pak e s embro set luc kref dd +11/28 dva kinga luck rate inc2% pend i rings s max hp rec ... kvo iskash boje boje vyrpeki tova kat bqh mg go svalqh pyk ti koi she svalish nali te vidqh ... smeshka si !! :X
  (#12) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 24-07-2013, 18:20

Quote:
Originally Posted by SHANS View Post
Голям кеф.. да те бият като магаре и после да се хвалиш, че си паднал.А това че съм най-слабото мг си е моя работа, аз играх последните три седмици докато си събера сета да знам, че поне съм си завършил героя, нито съм експерементирал статс, нито нищо.
..... ne stavate vsichki pylni pedalcheta ste .. az sam priznal nqkolko choveka ot muto koito ne poznavam lichno no sa ebahti i pichovete !!! pyk ti si trygnal da mi spamish pyk ne se vijdash kva si mishka moje da sam zagybel no igrah nali ne me strah da zagybq edin geroi pff -_- sledvashtiq sezon vsichkishe qdete kyra she mi praite svirki zaedno s maikite si !!!
  (#13) Old
SHANS SHANS is offline
 
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 24-07-2013, 20:47

Следващия сезон ако не ти подарят сет, ще играеш пак с лък+реф+хп на мг 5 месеца, хаха :d Ай но спам, че ми омръзна да ти чета селските изцепки, утрепко.
  (#14) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 24-07-2013, 23:44

Новият ми прякор: Станислав "LESHPERA NEDORASUL" Станиславов. gl hf

Едит: Не трябваше толкова гадно да ти го взема това ацц- 98година.
2pac- Old School.
  (#15) Old
Showtimebaby Showtimebaby is offline
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 01:38

taka 3 meseca sam staval maks ne 5 sa prez ostanaloto vreme 4ukah maikite vi prosto mi beshe qko 2ro padnal sam 5 na 0 da nqma losho probvah stats ne stana se taq geroq zamina tva s itemite go napraihme da vii se izpravqt malko oshite i uspqhme spamite mi toq slab onq slab a stoqhte v dav grada i pisahte ot vatre samo zashto ? Shtot ste leshper amaranthe 98 vikash prav si igraem 3ma 1 q e 98 dr q 96 az licho sam 94 ! Nevijdam nishto neredno v tva koi nabor si i cakash mu ! Vincent ne mi se izstakvaui kat golqmo gm shtot ne si palen minus si.. Imashe dni v koito sam stoql po 3 4 5 chasa v mu to i vie sashto ste bili tam no za razlika ot vas az stoq 1 2 pati tolkova vtreme v sedmicata a ne kato vas tva da vi e ejadnevieto da vlezete v mu da vi opatkat da spamite ot grada i kato leftnem na napalnite posta i da se mislite za igra4i ne ste razberete go !!!

Az i nqkolko moi opraihme edna.Parvo butilka a posle maika 1 (2 3 4 5 6 7 8 9 ...) !!

beshe mi zabavno da nasiram deca kato vas samo s dumi izglejda imam vroden talant ili prosto ste prekaleno nasrani ot jivota !!!

PS:Qjte mi huq leshperi !!!
  (#16) Old
BoTaBLe BoTaBLe is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 10:17

Ебати мощния тоя :d :d
Ей кенефче,я се научи първо да пишеш,да слагаш точки и запетаи,и чак тогава да ми се правиш на големия ебач,разбирач и играч.
Г Р А М А Т И КА и П Р А В О П И С,не са ли те учили на това ,боклук скапан ? К'во ми се правиш на пич и си избиваш комплексите тук?
Ща еба в майката и компютърен мафиот шибан!
  (#17) Old
Showtimebaby Showtimebaby is offline
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 12:17

botable to4kite i zapetaikite gi ostaih na miakati v ustata kato svarshih v neq ne mi govori mnoog shtot daje i max ne uspq da stanesh jalkar namelqt go v davias ipo4va da reve sq shto me biesh ne sam maks tatattata revlio mai neshto se zasegnahte tvarde mnogo bezmoza4ni izmekqri i taka shte e kato ste maloumni are qj mi huq leshper !!!
  (#18) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 12:36

Quote:
Originally Posted by showtimebaby View Post
botable to4kite i zapetaikite gi ostaih na miakati v ustata kato svarshih v neq ne mi govori mnoog shtot daje i max ne uspq da stanesh jalkar namelqt go v davias ipo4va da reve sq shto me biesh ne sam maks tatattata revlio mai neshto se zasegnahte tvarde mnogo bezmoza4ni izmekqri i taka shte e kato ste maloumni are qj mi huq leshper !!!
Тоя сезон бая ви побихме,и ви се посмяхме,другия ако играете пак;)
Взехме ви смешните ацц-та,поне да се осетите че сте слаби;)
  (#19) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 12:44

94 набор казва "beshe mi zabavno da nasiram deca kato vas", а в същото време играе с дете 98 и 96 набор... хаахха абе момчета спокойно моля ви. Не се хвалете че сте направили нещо в празен сървър... Като го реснат ела се пробвайте да сте от най-добрите на 400 онлайн. в момента я има 50 активни я не.
  (#20) Old
SHANS SHANS is offline
 
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 25-07-2013, 20:10

Ся има 5-ма афк(40рр), двама до трима в пиковия момент да се бият 5-10мин и 90 афк.
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©