Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
ioio ioio is offline
 
Posts: 50
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2013
Default Откровено да ти еба майката несериозна,че - 15-10-2013, 10:17

Доста очевидно се вижда и се разбира колко е несериозен админа ли е , рижав педерас ли е, не се знае точно , но със сигурност се вижда къв мръсен боклук е. От петък , имаше варянт събота , чаках ме кур. Чаках ме неделя , в понеделник щяло да е. И в понеделник след всичките тия работи и цял ден толкова много хора да те чакат и ти педерасче ебано цял ден включително и до края на деня да не хванеш да напишеш или в сайта или в насрания ти форум, като си знаел, че няма да има. Защо ли , защото така е коректно да постъпиш към хора на който взимаш парите боклук мръсен. Познавам доста хора в дружба, не е да кажеш всички да са толкова елементарно ниски в отношението си към хората , ти си един смешник да знаеш и да ти еба майката за това , което го направи вчера след тия събота и неделя, балак. И се научи как се общува с хората и се научи да им помагаш и да бъдеш коректен и точен когато взимаш пари, ако не взимаш прави квот искаш дреме ми на кура за тебе, ама взимаш от тези смс си, така, че малко се научи как се правят нещата глупендар , щото иначе рано или късно ще го отнесеш някъде, заради лайнарското ти отношение.
The Following User Says Thank You to ioio For This Useful Post:
PA3BPAT (15-10-2013)
  (#2) Old
Sm00k3R Sm00k3R is offline
 
Posts: 55
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 15-10-2013, 10:38

Quote:
Originally Posted by ioio View Post
Доста очевидно се вижда и се разбира колко е несериозен админа ли е , рижав педерас ли е, не се знае точно , но със сигурност се вижда къв мръсен боклук е. От петък , имаше варянт събота , чаках ме кур. Чаках ме неделя , в понеделник щяло да е. И в понеделник след всичките тия работи и цял ден толкова много хора да те чакат и ти педерасче ебано цял ден включително и до края на деня да не хванеш да напишеш или в сайта или в насрания ти форум, като си знаел, че няма да има. Защо ли , защото така е коректно да постъпиш към хора на който взимаш парите боклук мръсен. Познавам доста хора в дружба, не е да кажеш всички да са толкова елементарно ниски в отношението си към хората , ти си един смешник да знаеш и да ти еба майката за това , което го направи вчера след тия събота и неделя, балак. И се научи как се общува с хората и се научи да им помагаш и да бъдеш коректен и точен когато взимаш пари, ако не взимаш прави квот искаш дреме ми на кура за тебе, ама взимаш от тези смс си, така, че малко се научи как се правят нещата глупендар , щото иначе рано или късно ще го отнесеш някъде, заради лайнарското ти отношение.

Е те нали го бяха наврели в контейнер и му бяха вземали личната карта
(ИМАШЕ НЯКАДЕ ИЗ ВИБОКС7 КЛИПЧЕ ДОРИ) :)
  (#3) Old
HallofFame HallofFame is offline
 
HallofFame's Avatar
 
Posts: 41
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 15-10-2013, 10:46

МАЛКО МУ Е БИЛО! :d


LO:AL
  (#4) Old
Sm00k3R Sm00k3R is offline
 
Posts: 55
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 15-10-2013, 10:47

xaxaxax za mig si predstavih kak pred tqh se isipvame 90 choveka i go ebem :)
  (#5) Old
ioio ioio is offline
 
Posts: 50
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2013
Default 15-10-2013, 10:56

To това най-лесното. Идеята е просто да се научи как стават работите. Има си някакви елементарни закони в живота, не може си правиш така кирия и все да ти се разминава. Все тая да се замисли малко и да се стяга и най-вече да се погрижи тоя сезон Vincent и други който такива или да се махат , иначе няма смисъл от тия хофове , шампионите на хофове и като го хванеш давиас или на инвазия или където и да е и не може стане , иначе бил мн як разбираш ли. Тва са пародий аз на тоя Vincent не бих му дал да ми брой за ацц или на друг от ония продажници, дето не оценяват нищо свято в играта. Неутрален човек и ако искаш.
  (#6) Old
Posseidon Posseidon is offline
 
Posseidon's Avatar
 
Posts: 24
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 15-10-2013, 10:57

Заебете какво се занимавате като го оправят тогава ще се играе. И да пишете глупости нищо не прави не го ли разбрахте..
  (#7) Old
SpeedeR SpeedeR is offline
 
Posts: 6
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 15-10-2013, 11:36

Наистина няма смисъл от излишни коментари, да не мислите, че админите не искат да го оправят този сървър. Те имат 100 пъти по голяма файда от сървъра от колкото ние :)
  (#8) Old
ioio ioio is offline
 
Posts: 50
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2013
Default 15-10-2013, 11:48

Това обяснява цялото отношение и всичко , разбирам. Ха ..
Пази, Боже, от неканен гост, от гнил мост и от човек прост на висок пост!
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©