Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Cool Ice Age Blondy :X:X toq ne se sprq ve ... - 12-12-2013, 13:03

http://prikachi.com/images/567/6843567H.jpg
  (#2) Old
Outtaa Outtaa is offline
 
Posts: 26
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 12-12-2013, 14:18

Quote:
Originally Posted by bo_|_ View Post
Тук ситуацията е ясна.. клевата. Снимал е бъгнат тантал ,но е толкова тъп ,че е забравил да си смени магията след като го е бъгнал.


Ако бях гм реално бих му дал 1-2 седмици бан за клевета и след това още месец да се отлепи от му-то и да ходи на училище тукувиж станал по-умен.

Last edited by Outtaa; 12-12-2013 at 14:20.
  (#3) Old
No_1 No_1 is offline
 
Posts: 50
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 12-12-2013, 14:53

ima 2 elfa s Aqua Bow ili ban 2 ta elfa ili nito ediniq
  (#4) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 12-12-2013, 15:21

Quote:
Originally Posted by BO_|_ View Post
Кажи ми, моля те, как да ти повярвам, че именно Blondy бъгва тантала, при все, че ти гледаш към него и активната магия към момента ти е Ice age?
*Ако не дадеш резонно обяснение, сам ще паднеш в капана си и ще ти сложа бан на теб. Да се научиш следващия път като правиш снимки как някой ходи на инвазия и бъгва, а се оказва, че и ти вероятно правиш същото.

P.S.: Има една много стара българска поговорка - Който копае гроб другиму, сам пада в него.


  (#5) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 12-12-2013, 17:05

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Кажи ми, моля те, как да ти повярвам, че именно Blondy бъгва тантала, при все, че ти гледаш към него и активната магия към момента ти е Ice age?
*Ако не дадеш резонно обяснение, сам ще паднеш в капана си и ще ти сложа бан на теб. Да се научиш следващия път като правиш снимки как някой ходи на инвазия и бъгва, а се оказва, че и ти вероятно правиш същото.

P.S.: Има една много стара българска поговорка - Който копае гроб другиму, сам пада в него.
snimal sym reshih da vi pokaja nqam faida da go bannete no takiva sa pravilata po princip i ne moga da razbera pri polojenie che ima bufer dali ne go bie toi ??? daje se vijda che toi bie OMG ;////
  (#6) Old
Blondy Blondy is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 12-12-2013, 23:22

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Кажи ми, моля те, как да ти повярвам, че именно blondy бъгва тантала, при все, че ти гледаш към него и активната магия към момента ти е ice age?
*Ако не дадеш резонно обяснение, сам ще паднеш в капана си и ще ти сложа бан на теб. Да се научиш следващия път като правиш снимки как някой ходи на инвазия и бъгва, а се оказва, че и ти вероятно правиш същото.

P.s.: Има една много стара българска поговорка - Който копае гроб другиму, сам пада в него.

Всичките са един дол дренки,лапешки му историй.След като аз съм бан поне сложи и на него да е справедливо ако ще съм бан.
  (#7) Old
Blondy Blondy is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 12-12-2013, 23:34

Quote:
Originally Posted by bo_|_ View Post
snimal sym reshih da vi pokaja nqam faida da go bannete no takiva sa pravilata po princip i ne moga da razbera pri polojenie che ima bufer dali ne go bie toi ??? Daje se vijda che toi bie omg ;////
Само неискам да се оправдаваш,човека правилно ти е казал просто ти си малък още.
  (#8) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 13-12-2013, 03:56

Quote:
Originally Posted by Blondy View Post
Само неискам да се оправдаваш,човека правилно ти е казал просто ти си малък още.
eii shmoko nqa da lyjesh ti ice-va zlatniq ne az to se vijda che ti biesh pyk azz sedq i ti praq snimkata ako az sym ice-nal pokaji snimkata :*
  (#9) Old
Blondy Blondy is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 13-12-2013, 11:11

Щом се налага ще си изтърпя наказанието, за мен не е проблем но само от тука нататъка да ви мерна горите веднага !
  (#10) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 13-12-2013, 12:10

Quote:
Originally Posted by bo_|_ View Post
snimal sym reshih da vi pokaja nqam faida da go bannete no takiva sa pravilata po princip i ne moga da razbera pri polojenie che ima bufer dali ne go bie toi ??? Daje se vijda che toi bie omg ;////
Сега пък се оказа, че нямаш файда да го баннем, но все пак реши да качиш снимката, на която се вижда как си с айс.
Имаш време до 00:00 часа да измислиш по-нормално оправдание защо и ти си с айс, иначе и ти почиваш. Да се научиш как се прави снимка за някой, който бъгва като и ти си със забранената магия за инвазия.


 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©