Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-03-2014, 05:40

Quote:
Originally Posted by profit View Post
Абе професоре стига се обяснява, ами земи задействай нещо да решим проблема, мога ли аз да отделям 2 от 3те си свободни часа след работа да ти решавам тъпите тривии, та да ги науча. Като немаш кво да кажеш или помогнеш не се натискай да пишеш!
На калпав хуй космите му виновни...
  (#12) Old
C18XE C18XE is offline
 
Posts: 9
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 01-03-2014, 08:23

Quote:
Originally Posted by profit View Post
Абе професоре стига се обяснява, ами земи задействай нещо да решим проблема, мога ли аз да отделям 2 от 3те си свободни часа след работа да ти решавам тъпите тривии, та да ги науча. Като немаш кво да кажеш или помогнеш не се натискай да пишеш!
Никой не те натиска на сила да го минаваш куеста 1-во.
2-ро както за 100-тен път казвам нали е хард сървар ти искаш да врътнеш всичките итеми от 1-вия път на 11 да станат на 28 крилата на 11 с лък мл и 7% аутохп и по възможност какъвто и статс да сложиш да биеш всички :) няма как :)
Даже ако трябва да съм честен този сървар е далеч от ХАРД със всичките тези бонуси който ви предоставя ама на вас пак ви е трудно замислете се за към ФЪН-а и стига сте спамили форума.
Като не е ваша работа не се хващайте въобще :) Айде със здраве :)


Haters gonna hate
  (#13) Old
profit profit is offline
 
profit's Avatar
 
Posts: 126
Mood: Inspired
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jan 2014
Location: kanzas
Default 01-03-2014, 11:30

да прави сте, нека ние който нямаме възможност да висим като вас безработни теенове по 24 часа на тривиа, да седим на 1 и също място.
Сложете да се купува допълнителено въпроси за по 10 кредида примерно, земете направете нещо по въпроса.
А ти с името на хлопелски двигател който най-вероятно и не си виждал, а само си чувал легенди и митове от разни пубери, на теб като има кой да ти дава итеми, на мен няма и всичко от нулата се гради ... и не ми обяснявай, че си направил всичко сам, защото на инвазия 1 път не съм те видял, а изведнъж ми изкочи със сет на 11, но това е друга тема и не виждам защо я намесваш тук ...

ПП: И ти със здраве - това е най-важното!


Форумен боец!
  (#14) Old
C18XE C18XE is offline
 
Posts: 9
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 01-03-2014, 11:40

Quote:
Originally Posted by profit View Post
да прави сте, нека ние който нямаме възможност да висим като вас безработни теенове по 24 часа на тривиа, да седим на 1 и също място.
Сложете да се купува допълнителено въпроси за по 10 кредида примерно, земете направете нещо по въпроса.
А ти с името на хлопелски двигател който най-вероятно и не си виждал, а само си чувал легенди и митове от разни пубери, на теб като има кой да ти дава итеми, на мен няма и всичко от нулата се гради ... и не ми обяснявай, че си направил всичко сам, защото на инвазия 1 път не съм те видял, а изведнъж ми изкочи със сет на 11, но това е друга тема и не виждам защо я намесваш тук ...

ПП: И ти със здраве - това е най-важното!
Може и да не съм мнго по голям от теб (ако въобще съм ) но си работя и смените са ми 1 на 1.Всичко на всичко сядам на пц-то когато почивам и ако нямам други ангажименти.Това че не си ме видял на инвазия не означава че само от инвазии се вадят предмети - играя с още едно приятелче което ми помага със итемите и си ги обменяме. Колкото до сета ми на 11 имам 3 итема на 11 и 2 на 9 (лично моя сет) другите сетове който размотавам по мен не са мой.Двигателя не само съм го чувал но си го и патъркам ежедневно за твое сведение :)а щом ти е познат най-вероятно си страдал от него на някоя отсечка, а ако не от него някой от по големите му братя или можеби братовчед let :)


Haters gonna hate
  (#15) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 01-03-2014, 17:12

Извинявай може ли да не ми се караш само. Всички тука сме примерни и добрички. Незнам дали осъзнаваш че с моте права нищо немога да "оправя", затова ти представям вариант как може да тренираш,нон стоп за тривиа куеста и накрая да го минеш,ако не платиш на някой да ти го мине.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#16) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-03-2014, 19:06

Quote:
Originally Posted by profit View Post
да прави сте, нека ние който нямаме възможност да висим като вас безработни теенове по 24 часа на тривиа, да седим на 1 и също място.
Сложете да се купува допълнителено въпроси за по 10 кредида примерно, земете направете нещо по въпроса.
А ти с името на хлопелски двигател който най-вероятно и не си виждал, а само си чувал легенди и митове от разни пубери, на теб като има кой да ти дава итеми, на мен няма и всичко от нулата се гради ... и не ми обяснявай, че си направил всичко сам, защото на инвазия 1 път не съм те видял, а изведнъж ми изкочи със сет на 11, но това е друга тема и не виждам защо я намесваш тук ...

ПП: И ти със здраве - това е най-важното!
По цял ден ми хленчиш тука из форума, после ние сме били без работа. Не ми се налага да вися 24 он за да научта въпросите. Защото съм внимавал в училище и също така смея да твърдя, че имам много богата обща култура. Не ми обяснявай, кой колко годишен е. Защото с това хленчене едва ли си много голям или поне не ти приляга на годините ... колко и да са те.
  (#17) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 02-03-2014, 11:42

profit,напълно съм съгласен с теб!
Как да им се обясни на ТЕЯ ,че ДА СИ СИЛЕН ТЕЗИ 100 ТОЧКИ СА ОТ ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ!
Event ,помолил съм те тук да не пишеш ????Какво спамиш и трупаш мнения ?
Сменяйте го questa!
  (#18) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-03-2014, 12:26

Сменяйте го че батко ви slavista е тъп на галош и не може да запомни 20 въпроса!


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#19) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 02-03-2014, 15:12

Динко, от вас излизал ли си? въздух знаеш ли какво е?
  (#20) Old
profit profit is offline
 
profit's Avatar
 
Posts: 126
Mood: Inspired
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jan 2014
Location: kanzas
Default 02-03-2014, 17:09

Quote:
Originally Posted by Friend View Post
По цял ден ми хленчиш тука из форума, после ние сме били без работа. Не ми се налага да вися 24 он за да научта въпросите. Защото съм внимавал в училище и също така смея да твърдя, че имам много богата обща култура. Не ми обяснявай, кой колко годишен е. Защото с това хленчене едва ли си много голям или поне не ти приляга на годините ... колко и да са те.

ИНТИЛИГЕНЦИЯТА, МОЛЯ ТИХО! -> Friend(понеже си доста начетен и нивото ти е над моето(нашето), моля не пиши в нашата малоумна темичка, занимавай се с някой книжка или си препрочети учебниците по математика)

Само дървени философи тука и нито един който да направи нещо по проблема... типично за български форум.

EVENT - нали си ГМ - предполагам имаш вързка с главен админ - предай моля нашето проблемче ...


Форумен боец!
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©