Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default Изчензал предмет и бъг - 03-11-2013, 23:23

Така първо, изчезнаха ми 1 лвл крила за dw с лък+6. Стоятха най-горе в ляво в сандъка ми. Излезнах от играта да си депозирам камани и като влезнах видях, че ми ги няма и крилатам. Не знам дали тогава са изчезнали, просто тогава видях. Бях 350 лвл и ми трябваше място да се съблека.
Втория проблем е, че докато бях в ДС 2 както си биех ме портна лоренциа на координати 122 144 или 144 122 не помня вече.
Обърнах се първо към ГМ-тата, които бяха он, но не ми помогнаха. Това с крилата се случва към 22:30,а с ДС веднага след това.
Чак сега пускам темата, понеже чаках да си свършат с евентите, предполагах, че може и да помогнат и да не пиша тема, но явно не могат.
Там някои с повечко правомощия, ако може да погледне нз и аз как, но да си върна крилцата ми молбата, а що се отнася до втория бъг ако може да го проверите и да го оправите, ако е било бъг.
Reply With Quote
  (#2) Old
Lozenecteam Lozenecteam is offline
 
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 04-11-2013, 08:12

пълна пародия на мен също и всеки си бара бахура една седмица вече , ако не повече. Аз лично съм спрял какво да се занимавам с такава смешна история. Тия работи говорят сами по себе си за сървъра и отношението към хората в него.
Reply With Quote
  (#3) Old
RPO RPO is offline
Administrator
 
RPO's Avatar
 
Posts: 524
Mood: Lurking
Thanks: 6
Thanked 119 Times in 109 Posts
Join Date: May 2013
Default 04-11-2013, 11:19

Това с изчезването на крилата беше бъг в депозита но е оправен сега
кажи си името на героя да ти ги върна
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RPO For This Useful Post:
Friend (04-11-2013)
  (#4) Old
Lozenecteam Lozenecteam is offline
 
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 04-11-2013, 12:06

RPO били обърнал внимание на темата в проблем тъй , като и на мен ми няма предмети и имам снимки доказващи , че има итем и от sky който ми изчезна и изобщо , не знам какво става тоя сезон , но има проблем .... всичките изчезнали неща са ми докато депозирам или взимам камани и много некоректно 1 седмица пиша и не играя за да разбера ще се провери ли и ако се докаже в което не се съмнявам , че проблема е от вас да се оправят или не, при положение , че е така изчезват неща ...............

Last edited by Lozenecteam; 04-11-2013 at 12:09.
Reply With Quote
  (#5) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 04-11-2013, 13:26

Quote:
Originally Posted by RPO View Post
Това с изчезването на крилата беше бъг в депозита но е оправен сега
кажи си името на героя да ти ги върна
Friend ми е името на героя. Благодаря ти за бързата реакция.
Reply With Quote
  (#6) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 06-11-2013, 17:23

a admine moq staff shte se vurne li ? chakam 1 sedmica i polovina nqkade za nego .. aa staff+11 nqma li nai narkaq da go vurnete ?
Reply With Quote
  (#7) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 06-11-2013, 17:27

стафът не е нищо особено м но просто видях че вече има и други случаи в които връщате предметите на някои играчи , и реших че може да направите нещо по въпроса и с моят item :)

K1LL3R ми е name
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©