Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#31) Old
Ifued Ifued is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default ! - 18-12-2013, 15:11

Sled HoF eventa , koito vze Kaelz se bih s nego i bqhme g/d ravni , dori go ubivah poveche ot kolkoto toi men :) Ne si izmislqite gluposti smeshnici ;)
Vie kato mi provalihte 4 HoF-a , Az napisal li sum tema vuv foruma be palqchovci ????
  (#32) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-12-2013, 15:21

Chas ave ti oshte li sh mi sporish za statsa ne razbrah?
Ako ne bude otbannat shti go kaja az lichno kuv e. Ai opravaite sa samo za statsa za MG ne mi sporete molq vi se.
Shte me uchite kak da igraq. Ave ei pichove ;)
  (#33) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-12-2013, 15:37

Ifued slabo na me ubiesh :D
Az na hofa ne sum igral az. Sega edinstveniq koito moje da me ubie e Chasquido ;)
  (#34) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-12-2013, 15:38

A do man0v. Kuv dr sezon be bratle? Az da ne sam zariben kat tebe mu da igraq :D
Slabo sq. Zimaite si worma samo vie biite si se 2 ma choveka aide duhaite :)
Poveche nq otgovarqm ai chao i veseli praznici igraeiki muuuu
  (#35) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 18-12-2013, 15:42

Quote:
Originally Posted by halloffame2 View Post
Кой точно е набил тва келеме, дето елфа го скъса и му взе хофа? Смятайте какъв балък е с спеед да не може да вземе хоф на елф.
Не знам кой гм-та не са го баннали на място, след като на lana думите бяха "Тука и аз се усъмних" (жалко, че не снимах) , обаче всеизвестният тумбак Нандо - а.к.а eowyn беше купен с 3 кебапчета си промени мнението, saphira - Не е чист, има нещо. Бившия rank (Няма да казвам името му, мога само да кажа че е уважаван от 90% от сървърът: има нещо такова, не изглежда реално, не се спира(секва от реф). Не зная кое гм по-точно го е оправдало, тъй като тея марионетки нямат правомощия да водят нещо по-стойностно от финд/дроп евенти, ако на тях си крепите тезите, че щом не са взели мерки е чист ми е ясно какви са ви разбиранията.

Пс. - gregplitt resets: 25
bonus points: 138 (28%) , та той дори няма max bonus points, има 1000 стр , какви точки му остават, за да ми спорите че бил силен статса му?
Ще ти дам един приятелски съвет - спри да месиш "марионетките" в изказванията си.


  (#36) Old
krisko krisko is offline
 
Posts: 13
Thanks: 4
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 18-12-2013, 16:16

Кога съм казвал, че съм с 9-10кг аги? На хофа бях със 8к, а на дуела бях със 7! Започна и да си измисляш... Ене-то ми е малко, целият съм в реф и имам доста кръв. Кое не ти е ясно?
  (#37) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-12-2013, 16:57

До колкото ми стана ясно, според вас ГРЕГ е с хак САМО ЗАЩОТО ИМА 900 СТР ,А НЕ 0! Значи вие няма никакво доказателство ,а просто измислици.
  (#38) Old
Dupka Dupka is offline
 
Dupka's Avatar
 
Posts: 167
Mood: Dead
Thanks: 10
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 18-12-2013, 17:11

Quote:
Originally Posted by friend View Post
Дупка прост пример (като теб) . Убиват някого, полицията арестува някого, прибира се следователя в тях, установява, че нещо е развалено и е хванал, не който трбява. Но не мо же да се върна и да хване истинския извършител, защото не е сега не е на момента. Тъпо парче. Не използвай такива сравнение. Ако е играл с хяк няма значение кога как защо получава си бана. Ако не е играл извинение и така и няква коменсация примерно егати повер.
Другото, което е, че ти си смотания и глупавия, тъй като говоря именно за това, че никой няма доказателство, няма факти за това. И очевидно щом не са.реагирали на момента, значи не е имало проблем. Сещаш ли се? Тъпо ви е, че вие сте с връзките, а падате от човек със 140 бонус точки.
  (#39) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-12-2013, 17:13

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Ще ти дам един приятелски съвет - спри да месиш "марионетките" в изказванията си.
OK, Няма повече!
Повече няма да пиша, защото ще започна да се повтарям, а няма смисъл. Каквото съм имал да казвам съм го казал, Вие си преценете.

Пс. brokep, веднъж спомена че сегашните ГМ-та са достатъчно квалифицирани да водят ХоФ, обаче гледам не се нагърбваш с отговорността, а само някфи тривиики ми правиш и ме hate-ваш от време на време, след което заключваш темите преди да съм ти отговорил...;DDDD


Nothing to prove.
-------------------------------------------------

Last edited by HallofFame2; 18-12-2013 at 17:18.
  (#40) Old
VALQK VALQK is offline
 
Posts: 32
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-12-2013, 18:08

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
OK, Няма повече!
Повече няма да пиша, защото ще започна да се повтарям, а няма смисъл. Каквото съм имал да казвам съм го казал, Вие си преценете.

Пс. brokep, веднъж спомена че сегашните ГМ-та са достатъчно квалифицирани да водят ХоФ, обаче гледам не се нагърбваш с отговорността, а само някфи тривиики ми правиш и ме hate-ваш от време на време, след което заключваш темите преди да съм ти отговорил...;DDDD
a takaaa i chakam otgovora tyk
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©