Thread: spots
View Single Post
  (#5) Old
Lebrand Lebrand is offline
 
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2022
Default 25-09-2022, 20:29

Quote:
Originally Posted by gucci^gang View Post
същото нещо за спотовете го бях предложил преди доста време но мисля че в нормал сървъра (а те са идентични) и се отхвърли защото еди кой си админ смятал че така са си ОК и нямало проблем че бк вдига на 3-4-5 моба по-малко
а колкото до баланса нямам думи за да се балансира елфа трябва да му се намалят точките на рес с -150 което е ясно че няма да стане да не говорим и за визуалния бъг когато те бият с ледената стрела от макс ранге без даже да са ти на екрана това вече не знам как ще го оправят абе най-добре вземете изтрийте елфа и ни оставете да си цъкаме с 3 раси поне ще са балансирани само дето на някои зомбинца ще им липсва бъфчето и 5-те героя ще им мрат от мобовете
смисъл , нещата в твоите речи ескалираха доста , мисълта ми беше да съберат поне 1-2 спота , било то и да става бой за тях , тъкмо малко флекс... ма то хептен и 1 няма , ако изтрием елфите , ще изтрием и бк и мг и направо играта и сървъра да спре визуалният бъг е предимство на елфа , дмг е на бк, на см е мана шилд както и телепорта в меле евенти , а за мг-то 2те бонус точки които сега изобщо не помагат но това е само за сега .. всеки герой има предимство и недостатък , обаче както виждаме не всеки герой може да вдига със пълен спот.. ако се направят 50/50 събрани/пръснати спотове ще трябва да се намали дмг на елф понеже е прекалено висок за събрани мобове и така ще вдига в пъти по бързо от другите (както и бк)
Reply With Quote