View Single Post
  (#25) Old
Rauch123 Rauch123 is offline
 
Posts: 141
Mood: Aggressive
Thanks: 21
Thanked 10 Times in 8 Posts
Join Date: May 2020
Send a message via Skype™ to Rauch123
Default 27-06-2020, 04:58

Quote:
Originally Posted by Makaveli View Post
кое е приключило уе пич? що нямате итеми? пред много от вас съм си въртял итемите? не беше ли ти тоя къде се хвалеше че си фанал цаката да ги правиш на 13? ще имам итеми щото фармя щото играя за разлика от вас. и кога си ме карал ти да играем 1в1? помниш ли как чакаше да спрем да бием уорм ние и айри и ходеше да го биеш кога няма нико, помниш ли? слаби сте момчета... кой в тоя сървър пожела 1в1 с мене на моя герой бкто???? играл съм с красигея 1в1 на см... аз през живота си см не съм играл,но понеже достойството му беше унизено като факта че е гей играх с чуждо см и му пуснах да се радва, при положение че го поведох. жалки сте, и сега да каже някой може да правим ацц дуел на мойта раса бк заповядайте, тук може да се запишете..женчовци. :)
1во Вие двамата с Дидо, гейчета мръсни дето по цяла нощ си гукат по месинджер каква схемичка да направите и колко боксове да вземете И ПРИ положение че всичко се вижда в сайта от добавени награди не мисла че ти прави чест да правиш теми за Райказо и за мен,митко.

2ро що се праиш на луд сега...пуснал ми бил с см да се кефя хаххаха та ти искаше ацц дуел см/см обаче нямаше ГМ и играхме просто дуел пред 10 човека, бих те 5/1 и почна да се оправадаш че от СМ неразбираш, ама иначе пуснал ми бил ххха това се случва непосредстдтвено след хоф където ТИ(Buch) нагласи целия хоф такаче само твоя гилд да са победители...

П.с. За мен важното не е че си перма банн ацц, а че никога повече няма да бъдеш ГМ тук
Reply With Quote