Thread: Реформа
View Single Post
  (#7) Old
hrisiz hrisiz is offline
 
Posts: 2
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 02-08-2021, 09:14

Quote:
Originally Posted by hunt View Post
съгласен съм с почти всичко описано по горе. точно 10 15 човека едни и същи играем . и ако не се промени това , и те ще престанат да играят. също може да се направи , победителя от предното цц да не може да влиза в следващото . за реса също съм на мнение ,че по 1 на седмица да се вдига е добре. или на някакъв период от време , просто вдигни с 5 реса и който иска да ги прави. примерно в началото на месеца вдигни с 5-6 реса и след 1 месец пак. мое мнение.
Това за CC победителя да не може да влиза на следващото и аз го мислех, но в крана сметка смятам, че няма смисъл да се ограничават хората. Искаме да играят повече, а не да ги спираме. Това би било нужно, ако всеки път го взима един и същ играч, но вече(след промените на скиловете и дигането на СМ точките) си мисля че не е така.

За ресовете не съм съгласен да са 5 на месец, защото тогава HoF-а ще трябва да стане на месец, което е твърде много време. Идеята на вдигането на ресовете е да се ограничат тези, които вдигат левъл по-бързо, така че да ги настигнат тези, които вдигат левъл по-бавно. По този начин сме горе долу равни на HoF, иначе може да има разлика от няколко реса(дори 1 rr разлика е много) за HoF-а. 1 rr на 2 седмици според мен е идеално за да имат време хората да вдигнат левъл 400. Мисля си че може да е готино, ако се направят повече event-и, които да си заслужават по такъв начин, че да има играчи, които да се откажат от това да вдигнат последните 50levels, a да играят event-ите. Според мен ако има по-смислени event-и(Sky/DS/BC/CC), отново ще има бутането да се вдигне бързо левъл за да може да се ходи на тези event-и.

Да добавя към идеята ми за sky-a от предния ми пост: Мисля че може да се направи Sky-a да изисква да си макс рес и макс левъл за да влезеш. Ако за реса не е възжможно, то може би и само да си над 350левъл ще е ОК. Така ще има играчи, които няма да реснат за да могат да влизат в sky и ще има и играчи, които ще реснат и ще бързат да вдигнат левъл 350 за да могат да влязат в sky.

Според мен играта трябва да се завърти покрай Sky/DS/BC/CC и ще стане интересно.

Last edited by hrisiz; 02-08-2021 at 09:18.
Reply With Quote