Thread: Реформа
View Single Post
  (#5) Old
hrisiz hrisiz is offline
 
Posts: 2
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 01-08-2021, 21:40


*Всички нови герои да започват от 2 рес -

*Да се върнат спотовете както си бяха преди - Не знам как са били преди, но съм съгласен, че само SM и MG могат да вдигат спокойно в момента. Трябва промяна!

*Да се добави в сайта опция за вдигане на нивото на ring и pendant, срещу jewels или кредити - Интересна идея, но не съм сигурен какво печелим от това освен resistance. Така че няма да е нещо супер желано и смятам че цената не трябва да е много висока. Трябва и преди да се пусне, да се тества до какви проблеми би могло да доведе.

*Всички видове jewels да се направят на валута за търга - Не е лоша идея, но търга в момента е безполезен според мен след втория предмет спрях да го следя така и така.

*Да могат да се носят Unilia и Dinorant - Ще е хубаво да се носят, ако няма бъг, но не трябва според мен да се махат от търга така са по полезни(ако търга беше полезен)

*Да се пуснат инвазии с Budge Dragon, който пуска Box of Luck - Според мен Box of Luck, е box, който може да бъде настроен за дропа и е по-добре да се направи някакъв смислен дроп от него вземто да се предава в сайта. Рените са си ОК според мен. Но и аз съм ЗА да се пусне нещо като инвазия дори в такъв вид на малко драконче и само Box of Luck. Идеята да няма инвазия не беше лоша но дропа не EXL предмети е нечовешки висок от mobo-ве. Има герой с цели exl сетове. Това според мен не трябва да е възможно при положение че няма INV. Да не говорим че вече има няколко Resurrection Staff-a(което би трябвало да пада от box+5)

*Да се добави бос в Devil Square 6 - Абсолютно ни трябва нещо смислено в DS. Спрях да ходя на DS, защото ми е безполезно. 20 мин загуба на време и накрая за какво за един ключ. И тоя дроп на предмети с ключове ми е направо смешен. Аз бих предложил на следващия сезон да можеш да си избираш предмето от кой сет искаш, но примерно по слабите сетове да струват 1 ключ, а най-силните сетове 10 ключа. Така ще трябва да решаваш дали искаш да дадеш ключовете си за по-слаби предмети, които все пак ще те boost-нат или ще събираш ключове и ще си вземеш предмети по натам. И със сигурност 1 ключ на час(от CC) и още един на 2 часа(от DS) е много, aко предмет струва 2 ключа. Бих се радвал да се запазят времената, но да се направят много по скъпи предметите. Примерно от 10 до 25/30 ключа. И ако се избират ще си заслужава да събираш толкова. Иначе за босовете си мисля че това е нещо, което е вече планирано просто може би са го оставили за по натам във времето.

400lvl михаресва на мен. Дава възможност ако имаш желание въпреки че се реска на 350 да се постараеш още малко и да вземеш още някой левъл. Така ако има много event-и може да се наложи да избираш между това да дигнеш левъл и да ходиш на event-и.

Иначе и аз съм с 2 ръце за това да се раздвижи играта. Буквално от 2 седмици седя само AFK и дори като спре PC или ме disc-не поради някаква причина не си правя труда да го пусна докато не ми е скучно и не седна пред PC. Някога в други сървъри съм си правил аларми и скриптове да следят сайта дали ме е дискнало, че да ставам да го пускам героя да бие, а тук просто не ми пука вече.

Според мен CS e страхотен event, но не в момента. В сървъра има два guild-a най-много. Смятам че Guild-овете трябва да претърпят малка промяна по някакъв начин така че да се сформират повече guild-и и да стане по интересен CS event-a.

Едно предложение което бях пратил преди време към админа, но не получих отговор, но може би тук беше по правилното място да го пусна:
Според мен sky-a e нещо като guild event, защото ако е по смислена награда guild-овете ще се организират да влизат. В момента съм виждал доста sky event-и, които не са започнали поради това че няма хора вътре. Предложенето ми беше да се добави нещо като guild point, който да се печели от Sky. Героя, който вземе sky-a, според това от кой guild e да добави точка към guild-a. В полседствие тази точка да се използва от Guild Master-a за закупуване на предмети от сайта за guild-a си(предметите да са най-силните възможни за ДАДЕНИЯ МОМЕНТ ОТ СЪРВЪРА и да струват примерно 30 точки - това ще е към 2/3 предмета на седмица). Така според мен, поради това че повече хора ще искат предмети, ще трябва да са част от организиран guild. И с това се надявам да се направят повече guild-и както и да се надъхат да се организират за sky-ове и понеже отделния играч няма да влиза да играе само за себе си, но и за други хора според мен бихме били по мотивирани да влезем за да не разочароваме приятели си. След някакво време като се сформират повече guild-и ще има смисъл от CS event-a.

Quest системата не е лошо, но обикновенно Quest-ите са скучни и не съм сигурен, че си заслужава. Трябва и всеки сезон да са динамични иначе хората, които играя от повече време знаят какво да събират.

Last edited by hrisiz; 01-08-2021 at 21:48.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to hrisiz For This Useful Post:
gucci^gang (01-08-2021)