View Single Post
  (#47) Old
Atoazra Atoazra is offline
 
Atoazra's Avatar
 
Posts: 13
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2019
Default 11-07-2019, 17:04

Quote:
Originally Posted by Rupture View Post
Пич, разбирам ти мисълта и се извинявам за грубият ми тон, на практика не е нужно да се слага в античиийта програми като Macro-Recorder, само защото на теб не ти харесва delay-a. По никакъв начин не виждам как ще те ощети това?
Не ощетяват мен ощетяват всички играчи като "осакатяват играта"
1.Potion delay
2.HP limit
3.No HP+ref set
4.Agility limit
5.Potion delay

Това са все неща които ощетяват играта от към разнообразен геймплей.
Колкото повече забрани толкова по еднообразна и скучна става играта.

Разбирам, че някой от лимитите си имат причина като HP CAP, който е сложен с цел СМ да не се самоубива в БК или да няма дуели в който никой да не умира.
Каква реално е целта на potion delay освен да намали потенциала на наистина добрите играчи да използват по няколко скила и да потват по-оптимално от друг и заради това си качество да спечели дуела.

Вмомента реално дуел се печели от точки / предмети / късмет, но ако няма potion delay ще се прибави и скил към тези 3 фактора и ще стане доста по-интересно.


Идеята ми е, че нищо не пречи да се премахне и да се види как ще потръгне играта, ако наистина има чийтъри които използват макро то те ще бъдат наказани, а ако пък толкова много пречи на играта винаги delay-a може да бъде върнат обратно.

Добавянето на 1 сет в бокс+1 и 1сет в бокс+4 не мисля, че ще направи сървъра по-интересен от преди.



Поздрави !
Reply With Quote