View Single Post
  (#46) Old
Rupture Rupture is offline
 
Posts: 34
Thanks: 5
Thanked 6 Times in 5 Posts
Join Date: Jun 2019
Default 11-07-2019, 16:49

Quote:
Originally Posted by Atoazra View Post
Не се явявам на хоф тъй като не съм играл в сървъра а и МУ като цяло от доста години. Както можеш да прочетеш в предния ми пост изявих предположение на база твоят отговор, но като типичен бай Ганьо тръгваш да обиждаш.

Cheating in online games is defined as the action of pretending to comply with the rules of the game, while secretly subverting them to gain an unfair advantage over an opponent.[1] Depending on the game, different activities constitute cheating and it is either a matter of game policy or consensus opinion as to whether a particular activity is considered to be cheating.

third-party software
noun [ U ] IT UK ​ US ​

computer programs that are supplied or developed for a particular purpose by a different company from the one that supplied or developed the existing programs on a particular system:



След като прочетеш червеният текст ще ти стане ясно, че макрото влиза в графата 3pp (third party program) която от своя страна ти дава unfair advantage което влиза в графата cheating.

Заключение: Аз глупакът знам какво е макро а бистрия ти и остър като бръснач ум не



П.С анти-хака лови всичко което му бъде зададено т.е може да ти лови и калкулатора като хак :)
Пич, разбирам ти мисълта и се извинявам за грубият ми тон, на практика не е нужно да се слага в античиийта програми като Macro-Recorder, само защото на теб не ти харесва delay-a. По никакъв начин не виждам как ще те ощети това?
Ако го можеш с delay, можеш го и без delay. Аз също съм против delay-a, ама има едно голямо НО( и то е че ползват ауто рек )
Reply With Quote