View Single Post
  (#1) Old
fisherman fisherman is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Join Date: Nov 2019
Exclamation Подобряване на сървъра - 19-11-2019, 19:31

здравейте,
имам предложения, които според мен ще подобрят сървъра , някои дори според мен са задължителни*.

ще започна с по-важните:
1* - дропа от боксовете.
2 понеделника хвърлям по 100+ бокса и до момента имам 1 единствен итем с лък и 2 годни опции и 2 , ако не се лъжа без лък (събирам всички итеми за проверка) . след първите 100 мислех че съм карък , но явно има проблем с дропа.

2* - вече доста време си седим на драгън и лег сетове, което води до еднообразие. повечето са със акаунти на фул ( да не говорим за глупостта ,която направихте с това да махнете гс сета в последствие след като някои хора се облякоха) . добавете следващия клас сетове в боксовете и направете по-следващия да пада от кундуна,като може да добавите 1 кундун и в дс7 за да имат шанс всички без да ги тероризират в калима.

3 - увеличете дропа на жевелите поне от кутиите(сърца, звезди, медали и т.н ) . сега когато итемите се вдигат до 13 се искат супер много камъни ,а дропа им е слаб . крилата също изискват дигнат итем на поне 7.

ще ъпгрейдвам темата . предполагам за някои хора ще бъде мрънкане, но в крайна сметка за тези характеристики има хард сървър . надявам се на повече мнения за или против , особено на админи и гм-та и разбира се за промяна идната седмица .

приятна игра.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to fisherman For This Useful Post:
Drag0nFury (19-11-2019), The Punisher (22-11-2019)