View Single Post
  (#4) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Default 13-08-2019, 12:00

Quote:
Originally Posted by RPO View Post
2 правила бяха променени.


Това е за мърдането на MG:

3. Дуела се спира ако до 1 минута няма убийство. Тогава се сваля един предмет на играчите и се продължава от начало. Изключение правят само MG-та при тях им се забранява да мърдат или се спира ползването на skill на щита по преценка на GM/Admin, в краен случай им се свалят предмети.


Това е за Елф и СМ:
8. Дуелите се провеждат на принципа 2 от 3, а финала 3 от 5 за BK и MG. Дуелите на SM и Elf ще са 3 от 5, а финала до 5 убийства.
пак е някакъв напредък! РПО ти лично провеждал ли си такъв евент скоро, трябва да видиш какво се случва при мг-тата сигурен съм че веднъж като видиш за какво говоря ще отпадне нацяло това правило те не се бият удрят се по 2 пъти и тръгват да обикалят да пълнят колби и след малко започват и визуалните бъгове показва ти другия как пуска магийки докато е в движение или докато го биеш изведнъж се телепортва на няколко квадратчета разстояние без да е мърдал изобщо евентуално ако им писне чак тогава почват да се бият абсолютен цирк е така ако ще се играе поне махнете антидота за да може да се хващат със замразяващата магия ...
хайде който играе със мг да пише също във темата да каже какво мисли за дуелите нека се види дали сме повече тези които искат да отпадне правилото аз лично мисля че по този начин са дуели на късмета и ми е мн смотано да играя така
а това за см и елф според мен е добре измислено да се играе до 3 точки щото и те са на късмет мн са странни тези дуели по 1 секунда см се уаншотват щото имат нисък манашилд елфите също, не знам кръв ли не слагат или лимита им е мн нисък може би трябва да играят без сатани например, като цяло печели този който удари първи, а така до повече точки по-добре може да се определи кой е по-силният