View Single Post
  (#13) Old
pixelcho0o pixelcho0o is offline
 
Posts: 16
Mood: Aggressive
Thanks: 2
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2020
Cool 13-09-2020, 11:17

Quote:
Originally Posted by Xtrem3 View Post
Тия усмивчици да не ги слагаш, защото крадеш, мойте думи ? Може да не е винаги 6 между нас, но срещу "Borel" абсолютно всеки път сме 2-та срещу него. И сега ми казваш че го подкрепяш ? Ти ми ревеш в игра за итемите. Ти ревеш затова как съм ги "откраднал". Ти лъжеш, че "ГМ краде и проси" итеми. ТИ НЕ СТРУВАШ И СТОТИНКА МОЙТО МОМЧЕ! Успех ти пожелавам в този двуличен път и ти пожелавам да не ядеш много бой по него. Adios amigo
Ще слагам където и каквото си поискам :)) Колкото до думите винаги отговяраш моите думи и си преписваш заслуги както всеки път за да изпъкваш и отново да бягаш от отговорност :)) Колкото до "Borel" със сигурност е по-човек от теб ! Другото което не съм твое момче опазил ме Бог! Най вероятно си нечия подлога но това само ти си знаеш и този на който лижеш задника :)Нещо което е безценно няма как да му сложиш цена - аз не се купувам и продавам за да стувам като стока в магазина (Александър Малъмов на 2ри рафт до почистващите препарати за под "парцал" ). Певеца вика дръжте певеца Бери грижа за своето здраве и живот зависник мръсен.
Reply With Quote