Thread: Анкета
View Single Post
  (#9) Old
Sevced Sevced is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Aug 2021
Default 28-09-2021, 08:24

Quote:
Originally Posted by BabaYagaV2 View Post
Хайде ще ти отделя и на теб 2 минути слава. След като пишеш някви буквички които образуват не толкова смислени изречения е хубаво да ги подкрепиш с малко доказателства. В кой сървър г.н hackerman е бан ? Хайде дай снимки на banlist. Това 100% ще остане некоментирано или с полувинчати отговори от типа "навсякъде", но без доказателства we all know why.
С това видео твърдиш, че това БК съм аз ли ? Подкрепи и него с някви доказателства защото аз мога да ти извадя над 200 видеота в които играя с 3-4 ника и нито 1 от тях не е дори близък до този.

Аз съм се доказал на когото и както трябва и за това цялото ти мрънкане и "ще ти намеря цаката" не вървят приятелю. На село от където си може и да минават тия номерца, но тук такива като тебе са ги виждали доста.
И все пак ако някой админ реши, че ти се върже на акъла няма никакъв проблем да му обясня с какъв стат и как точно си играя героите и да ти сцепи дупарата, но при условие: Загубилия получава доживотен IP / MAC / Hardware и какъвто може блок от всичките сърври на БТЗ.




П.с силно се надявам следващия ти коментар да е подкрепен с факти доказателства, а не селски истории. Благодаря !
Опа, май се притесни. Аз не твърдя, че това на видеото си ти. Просто в чата пише, че използват хаковете на staN. Навсякъде те знаят, като хакер. Нека някой админ влезе с твоите герои и бие така категорично, както теб в неделя на ХоФ-а. Относно тези банове, които си изброил - доста тъпичко, тъй като компютрите са в изобилие, а ИП-тата почти навсякъде се заделят динамично в днешно време - нищо няма да промени.
Reply With Quote