Thread: Castle Siege
View Single Post
  (#8) Old
RPO RPO is offline
Administrator
 
RPO's Avatar
 
Posts: 524
Mood: Lurking
Thanks: 6
Thanked 119 Times in 109 Posts
Join Date: May 2013
Default 27-06-2021, 23:54

Quote:
Originally Posted by gucci^gang View Post
Аз романи не пиша, а като нормален човек обяснявам колко са безсмислени тези промени, които се правят, и колко още по-безсмислени са "неспирните оплаквания" с които промивате мозъка на админа. И понеже всичко не може да се побере в две изречения трябва да пиша дълги съобщения, каквото ще е и това.
Самият ти каза, че искаш CS да има, но да бъдел общ за всички, а сега си противоречиш, че било нелепо да го има. Хайде избери си кое от двете предпочиташ и тогава пиши коментари.
24/7 не играем, но сме по-активни от вас във всяко едно отношение. При положение, че имаш семейство и занаят е разбираемо да нямаш възможност да отделяш същото количество време и никой не те съди за това. Аз също през седмицата съм зает и мога да отделям по едни 2 часа вечер за игра, затова играя основно през уикенда. Но това, което казвам е: недей да очакваш, че ще бъдеш равен с останалите играчи, след като за играта влагаш по-малко време от тях, и недей да имаш претенции към админа за това.
Да, имаме Trial, но само недей да си мислиш, че седмица е достатъчна да се облечеш от главата до петите при тези стойности на дроп. До колкото видяхме и босс няма, или ние не успяхме да го намерим, също и NPC-то за въртене на Jewel of Guardian е премахнато, дропа се намали до неузнаваемост, само дето изоставаме с левелите, нищо друго не ни носи Trials. Не съм тръгнал да се оплаквам, а ставаше въпрос за това, че се пусна анкета дали искаме CS да се отложи и повечето гласуваха да не се отлага, обаче вота на играчите се игнорира и така вместо да се оправи белята, тя стана още по-голяма. Вече има изтрити герои с ресове заедно с предметите по тях. Ясно е, че вие точно това и целяхте, но се направи по подъл начин с оплаквания и лъжи, а не по достотен начин. И знаеш ли какво каза единият от колегите: "Не претендирам за нищо, но не обичам да се ****** с мен."
Аз просто искам този сървър да е труден и да е честен за всички.
А не най-силния guild да вземе триала и да се облече от глава до пети, а всички останали да са с дрехи от земята.
Анкетата беше за сегашния Castle Siege дали да се отлага или не, след анкетата се проведе Castle Siege както си беше планувано.
И победителя си спечели 1 седмица в Land of Trial, както по принцип се печели само за 1 седмица.

Намален е дропа в Land of Trials, защото сървъра е от 1-2 седмици не може през 10 мин да пада Ancient предмет като се има впредвид че другите хора трябва да спечелят 2 пъти Chaos Castle 6 за да вземат 1 ancient предмет.

Този сървър си е труден просто, ако Ви се играе лесен сървър в който да се облечете бързо fun сървъра ще се рестартира до 1 месец.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to RPO For This Useful Post:
Murcelago (27-06-2021), ScandaL (29-06-2021)