View Single Post
  (#12) Old
Xtrem3 Xtrem3 is offline
 
Posts: 46
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2020
Default 13-09-2020, 00:55

Quote:
Originally Posted by pixelcho0o View Post
Ни най-малко очаквам внимание особено твоето ! Никога с теб не е било 6 , не съм ти подарявал нищо ти като просиш от чужди гилди така ще е ще получиш само тварене Аз си имам още 3 броя така че не ме блазниш. А колкото до това от самото начало с теб не се разбираме( няма как да тичам по един път с двулични лицемери ) :) също така има снимков материал когато елфа ти беше "Xtrem3" подлога няма толко долно същество като теб. Не вярвам да си много на години така че по онова време би трябало да е имало презеватив, защо аджеба ваще не са ги използвали.. сигурно съжеляват и те колкото и ти ?! :)
Тия усмивчици да не ги слагаш, защото крадеш, мойте думи ? Може да не е винаги 6 между нас, но срещу "Borel" абсолютно всеки път сме 2-та срещу него. И сега ми казваш че го подкрепяш ? Ти ми ревеш в игра за итемите. Ти ревеш затова как съм ги "откраднал". Ти лъжеш, че "ГМ краде и проси" итеми. ТИ НЕ СТРУВАШ И СТОТИНКА МОЙТО МОМЧЕ! Успех ти пожелавам в този двуличен път и ти пожелавам да не ядеш много бой по него. Adios amigo
Reply With Quote